dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 8 z 8
Pokaż wyniki od 141 do 151 z 151
  1. #141

    Domyślnie

    I taki właśnie standard mix mamy prawdopodobnie wszyscy.

  2. #142
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edybre
    I taki właśnie standard mix mamy prawdopodobnie wszyscy.
    Dokładnie I znowu gust i priorytety. Ja musiałam miec wypasiony kominek, bo się w nim zakochałam. Sprzęt AGD mnie nie kręci, więc w zasadzie mi wsio ryba. A dachówka - ma być trwała a nie wypasiona
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  3. #143

    Domyślnie

    Cytat Napisał kaśka maciej
    Dla mnie to mój dom jest najpiękniejszy, najładniej urządzony, mało tego, w standardzie wysokim
    Podobnie moje dzieci, sa najpiekniejsze, najmądrzejsze, najgrzeczniejsze całe NAJ!!! Itp, itd
    I tu mnie Kasia rozszyfrowałaś Tylko czas nie ten, bo mój dom dopiero będzie NAJ
    Nie mam pojęcia, co to znaczy średni standart. W domu muszę się dobrze czuć, a jak komuś nie będzie standart pasować to paszoł won
    Ale muszę się pochwalić, że będę miała rolety na pilota - zgodnie z jasno określonymi standardami to dżizas ...luksus) Czego nie będę miała? Przemilczę, bo nie chcę Was zasmucać)

    Ps. Ale to już na poważnie - bardzo mi się Twoje drzwi zewnętrzne podobają.

  4. #144
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    [quote=piotrulex][quote="Inegocjacje to moja pasja, zawod, wyksztalcenie, liczne szkolenia i sporo wydanej na to kasy
    [/quote]

    I teraz wszystko jasne.
    A ja nie umiem wytargować żadnego upustu. Nie umiem i już

  5. #145
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Mymyk_KSK
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    79

    Domyślnie

    Cytat Napisał piotrulex
    Cytat Napisał Mymyk_KSK
    "Standardy" wyobrażam sobie tak (i niekoniecznie luksus=duuuuuży dom) ....
    to tak z glowy?

    niezle

    mi wychodzi ze jednak sredni z kilkoma elementami wysokiego i nawet niebawem elementy luksusu . cos z niskiego tez znajde u siebie

    wiec po raz kolejny widac ze zarowno wszyscy mamy racje jak i nikt jej nie ma
    no z głowy - a tak siadłam "se" i napisałam powinnam dodać jeszcze punkt "zawartość garażu"

    myslę że większość ma takie mix-y czyli kompromis między tym na co nas stać a tym co się nam podoba + z niektórymi zaszalejemy a niektóre odpuścimy

  6. #146
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kaśka maciej
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    21.063
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    372

    Domyślnie

    Cytat Napisał shell
    Ps. Ale to już na poważnie - bardzo mi się Twoje drzwi zewnętrzne podobają.
    Bo one są piękne
    Podążanie za cudzym gustem jest trudne, zwłaszcza jak tego gustu nie ma.

  7. #147
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar piotrulex
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Toruń - okolice
    Kod pocztowy
    87-100
    Posty
    5.383

    Domyślnie

    [quote=EZS][quote=piotrulex]
    Cytat Napisał "Inegocjacje to moja pasja, zawod, wyksztalcenie, liczne szkolenia i sporo wydanej na to kasy
    [/quote

    I teraz wszystko jasne.
    A ja nie umiem wytargować żadnego upustu. Nie umiem i już
    no ba

    ja czasami negocjuje dla zasady i treningu - po prostu to lubie. efekty czasami sa tak zaskakujaco ze trudno uwierzyc i lepiej nie wnikac w marze dystrybutora czy producenta

    w zyciu prywatnym totalnie nie potrafie negocjowac z nieca 3 letnia corka - pewnie u swojej mamusi w brzuszku byla na jakims szkoleniu
    Pozdrowienia z okolic Torunia
    Budowa: 04.04.2007 - 10.05.2008
    Wpisy w temacie "Budowa sauny krok po kroku" od 25.09.2018 (strona 23) do końca 2020 roku
    Grupa FB "Sam buduję saunę" https://www.facebook.com/groups/sambudujesaune

  8. #148
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar piotrulex
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Toruń - okolice
    Kod pocztowy
    87-100
    Posty
    5.383

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mymyk_KSK
    ...

    myslę że większość ma takie mix-y czyli kompromis między tym na co nas stać a tym co się nam podoba + z niektórymi zaszalejemy a niektóre odpuścimy
    pewnie tak

    sauna uwazana jest za luksus. pewnie malo kto wie ze firma mostawi przyzwoita finska saune z piecem itd za 7-8 tysi. samemu mozna sobie zrobic/zlozyc za max 4-5 tysiakow. co to za luksus przepraszam? z zona mamy malo czasu ale raz na 3 miesiace regularnie jedziemy prawie 200 km w jedna strone i spedzamy weekend w milym miejscu na saunach, masazach, peelingach, basenie, itd na calkiem przyzwoitym aquaparku ze spa. kompleks ten jest czynny w nocy i na takie imprzy czas jakos znajdujemy. w piwnicy mamy przygotowane 1 pomieszczenie kilkunasto metrowe gdzie ma byc sauna. jest podlaczanie prysznica, 3-fazowe gnizadko, wentylacja, specjalnie przerobiony uklad pomieszczenia. niebawem ma tam byc sauna - kiedy? to sie zobaczy
    Pozdrowienia z okolic Torunia
    Budowa: 04.04.2007 - 10.05.2008
    Wpisy w temacie "Budowa sauny krok po kroku" od 25.09.2018 (strona 23) do końca 2020 roku
    Grupa FB "Sam buduję saunę" https://www.facebook.com/groups/sambudujesaune

  9. #149
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar piotrulex
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Toruń - okolice
    Kod pocztowy
    87-100
    Posty
    5.383

    Domyślnie

    Cytat Napisał kaśka maciej
    Cytat Napisał shell
    Ps. Ale to już na poważnie - bardzo mi się Twoje drzwi zewnętrzne podobają.
    Bo one są piękne
    a no fakt - ladniusie

    my szukalismy takich z duuuuuuuza iloscia szkla aby mloda widziala co sie dzieje, zona i ja no i zeby bylo jaaaaaaaaasno we wiatrolapie

    udalo sie a drzwi na dodatek z montazem kupilismy za 2000 zeta

    daj prosze zdjecia jak macie wykonczone podstopnie i jakas opisowke do tego. my tez nie chcielismy podstopni z drewna lecz caly czas nie wiemy co chcemy wiec sa jedynie pogladziowane i pomalowane . szukamy, caly czas szukamy ...
    Pozdrowienia z okolic Torunia
    Budowa: 04.04.2007 - 10.05.2008
    Wpisy w temacie "Budowa sauny krok po kroku" od 25.09.2018 (strona 23) do końca 2020 roku
    Grupa FB "Sam buduję saunę" https://www.facebook.com/groups/sambudujesaune

  10. #150
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kaśka maciej
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    21.063
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    372

    Domyślnie

    Cytat Napisał piotrulex
    daj prosze zdjecia jak macie wykonczone podstopnie i jakas opisowke do tego. my tez nie chcielismy podstopni z drewna lecz caly czas nie wiemy co chcemy wiec sa jedynie pogladziowane i pomalowane . szukamy, caly czas szukamy ...
    Piotruś, no nie czytasz forum uważnie, nie czytasz!!!
    Zaraz mi się oberwie, ze nabijam sobie posty, bo przecież już to pisałam Ale co tam
    Otóż moje podstopnice są równiez wygładziowane i pomalowane farbą strukturalną, taką samą jak wiatrołap i korytarz. Farba Fox, chyba drobnoziarnista z barwnikiem skała, a na to wszystko żółty werniks

    A zdjecia schodów są tu
    http://forum.muratordom.pl/schody-be...107786-240.htm

    No i w reaktywowanym dzienniku
    Podążanie za cudzym gustem jest trudne, zwłaszcza jak tego gustu nie ma.

  11. #151
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar piotrulex
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Toruń - okolice
    Kod pocztowy
    87-100
    Posty
    5.383

    Domyślnie

    Cytat Napisał kaśka maciej
    Cytat Napisał piotrulex
    daj prosze zdjecia jak macie wykonczone podstopnie i jakas opisowke do tego. my tez nie chcielismy podstopni z drewna lecz caly czas nie wiemy co chcemy wiec sa jedynie pogladziowane i pomalowane . szukamy, caly czas szukamy ...
    Piotruś, no nie czytasz forum uważnie, nie czytasz!!!
    Zaraz mi się oberwie, ze nabijam sobie posty, bo przecież już to pisałam Ale co tam
    Otóż moje podstopnice są równiez wygładziowane i pomalowane farbą strukturalną, taką samą jak wiatrołap i korytarz. Farba Fox, chyba drobnoziarnista z barwnikiem skała, a na to wszystko żółty werniks

    A zdjecia schodów są tu
    http://forum.muratordom.pl/schody-be...107786-240.htm

    No i w reaktywowanym dzienniku
    pewnie ze wszystkiego nie czytam

    dzieki, dzieki
    Pozdrowienia z okolic Torunia
    Budowa: 04.04.2007 - 10.05.2008
    Wpisy w temacie "Budowa sauny krok po kroku" od 25.09.2018 (strona 23) do końca 2020 roku
    Grupa FB "Sam buduję saunę" https://www.facebook.com/groups/sambudujesaune

Strona 8 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony