dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 405
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 8094
  1. #1
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie Komentarze do efektu motyla czyli Batuta

    W końcu po dwóch latach pobytu na forum, raczej w charakterze obserwatora i podglądacza, zmobilizowałam sie do założenia dziennika budowy naszego domku i nie tylko
    Chętnych do komentarzy zapraszam tu

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    To ja pierwsza!
    Tak trzymać! Będę śledzić dziennik i podglądać

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Miło mi dardurka, witam Cię serdecznie. Postaram się jak najszybciej powklejać zdjęcia, a mam ich sporo, oj sporo. I z czasów przed budową i z czasów budowy i już dzisiejszych, choć z racji pogody nic się nowego budowlanego nie dzieje

  4. #4
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar malkaj
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    161
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Jestem ciekawa na jakim jesteście teraz etapie? Czekam na zdjęcia. Będę czytać Twój dziennik.

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    Przepiękna okolica Szkoda tylko tego stawu, ale może kiedyś jeszcze się na niego zdecydujecie, w końcu rzeczka pod ręką Domek uroczy, przestronny, miło będzie posiedzieć na tarasie i napawać się widokiem...
    Gratuluję

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Dzięki. Oj szkoda stawu, szkoda, ale w pewnym momencie zaczął zamierać Nie pomagało pogłębianie, czyszczenie dna, zbieranie rzęsy. Kupowaliśmy nawet Amury i wpuszczaliśmy do wody ale nie nadążały, za to okoliczni wędkarze nie musieli iść nad rzekę, żeby coś złowić Najgorsze były nieustannie spadające liście z olszyny, zawierające całą masę garbników. Czasem miejscami woda wyglądała jak gdyby ktoś benzyny rozlał.

    Zostały nam tylko wspomnienia, zdjęcia i filmy, ehh

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Cytat Napisał malkaj
    Jestem ciekawa na jakim jesteście teraz etapie? Czekam na zdjęcia. Będę czytać Twój dziennik.

    Sorry, ze dopiero teraz Domek jest w stanie surowym zamkniętym. Zdjęcia wkrótce wszystkie wrzucę, a potem będę mogła na bieżąco snuć marzenia co dalej

  8. #8
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar majamp
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    276
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    117

    Domyślnie

    Niezłe tempo relacji, a okolica zapiera dech w piersiach, pięknie tam u Was.
    Pozdrawiam

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Oj żeby to w takim tempie dom budować i to solidnie To by dopiero było. Staram się sprężać i może do jutra uda mi się dojść do gwiazdki

  10. #10
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lidialip

    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    48
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Rozmarzyłam się tą gwiazdką, może nasza najbliższa też już będzie w nowym domku...

    pozdrawiam

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Witaj

    To rozmarzenie u mnie też wzięło się z forum Muratora. Gdy tu zawitałam jakieś dwa lata temu, jeszcze się nie rejestrując i nie zabierając głosu, znalazłam w jednym z dzienników zdjęcia z gwiazdki urządzonej w ledwo co ,,zamkniętym" domu. Tak samo jak u nas bez otynkowanych ścian i przynajmniej wylanych podłóg (tak mam w pamięci) urządzono wigilię przy świecach, cała rodzina z babcią chyba i jeszcze malutkie dzieci były. I z chilą gdy w koncu dom stanął, to nurtowało mnie ciąge to wspomnienie i nawet gdybyśmy okien jeszcze nie wstawili próbowałabym choć opłatkiem się podzielić A tak nawet dwie godziny spędziliśmy w domu ogrzanym kozą i trochę piecykami olejowymi. Tak nagrzaliśmy we czwórkę salon, że dało się spokojnie siedzieć bez wierzchnich okryć

    mam nadzieję, że zdjęcia się odnajdą, oczywiście jak przestanę ich szukać, same wtedy wejdą w oczy - to taka złośliwość przedmiotów martwych (?)

    Życzę Ci więc abyś najbliższą gwiazdkę też mogła spędzić w swoim nowym domu

  12. #12
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    Gosiu, ja chyba już gdzieś widziałam te Twoje zdjęcia z wigilii... już wtedy byłam w szoku Podziwiam determinację i sama marzę o Świętach w nowym domu...

  13. #13
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Amelia 2
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    3.692
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    245

    Domyślnie

    Przejrzałam Twój dziennik i zamurowało mnie dosłownie! Cudna okolica, porządek na budowie, roślinki rosną aż zazdrość bierze i nikt ich nie stratował: u mnie gołe pole tylko z chwastami, grzęźnie się w błocie, nic wjechać nie może bo jak już spróbuje to o własnych siłach się nie wygramoli - tak było z pompą do betonu.
    Ale po drugiej stronie drogi - widok z okna kuchni- uroczy lasek I ogród też się zrobi, niech no tylko zima odpuści.
    A te malutkie dwa zwierzaczki to jakiej płci?

  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Niestety zdjęcia nieco kłamią Można zawsze pokazać tylko to co ładne. Ale faktycznie część działki była niejako odgrodzona góra humusu od części budowlanej, a jako że byliśmy bardzo często na budowie, to zresztą bardzo dobra, ekipa szanowała nasz kawałek zieleni Mam nadzieję, że wkrótce wiosna zawita i różne cudeńka z ziemi powyłażą i zaczną się znowu do nas uśmiechać




  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Gosiek, gratuluję i jestem pod wrażeniem.
    Nie komentuję, bo tylko bym się powtarzał.
    SUUUUUUUUUPER.
    Pozdrawiam.
    Tomek

  16. #16
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Cytat Napisał Amelia 2
    A te malutkie dwa zwierzaczki to jakiej płci?
    Co ślepemu po oczach nie doczytałam się tego pytania Dopiero małż pyta czemu nie odpowiedziałam

    to dwie dziewczynki; mama z córeczką

    jak wybieram teraz zdjęcia do wklejenia to dopiero przypominam sobie jak wyglądały

    tu młodsza tuż po okresie wystawowym, jeszcze w długim włosie





    teraz są już ostrzyżone i ganiać mogą bez opamiętania, bo to przecież burki podwórzowe





    choć na rączkach też dobrze




    oczywiście to w czasach przed budową

  17. #17
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Amelia 2
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    3.692
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    245

    Domyślnie

    No to dziewczyny mogą wspomóc finansowo swoich państwa Moja ma super geny - pochodzi z miotu 5-cio sztukowego /2 dziewczynki i 3 chłopaków/, sama 2 razy miała po 5 sztuk, rozkład płci identyczny, a 2 tyg. temu jej córeczka też urodziła piątkę! ale tylko 1 sunia i 4 pieski. Niestety moja przypłaciła ten wysiłek zdrowiem, miała 3 ataki tężyczki z czego ostatni ledwo przeżyła bo już zaczęło się porażenie mięśni oddechowych i więcej dopuszczana nie będzie , chociaż przydało by się wsparcie finansowe ale na wsi myszy ktoś musi tępić Będąc kiedyś na emeryturze planuję zająć się hodowlą a na razie sama muszę zakasać rękawy i pracować, pracować, pracować...

  18. #18
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Niestety hodowla yorków (i innych malutkich psiaków) to kosztowna i trudna sprawa. Wizyty u weta, sam poród (u mojej suczki cesarka) i wszystko co się z tym wiąże bywa bardzo stresujące. Niektóre ciąże przebiegają bez problemów inne suka może przypłacić życiem swoim lub szczeniaków. Tak było w zaprzyjaźnionej hodowli. Niemniej gdy będę już mieszkać w domku też chyba jeszcze się pokuszę

  19. #19
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Cytat Napisał Amelia 2
    Moja jest identyczna jak córcia Tylko grubsza, bo kocha jeść a teraz ma mało ruchu, no i wiek - to dostojna 5-letnia starsza pani, a przynajmniej maniery ma jak matrona. Po feriach może uda mi się dopaść kompa w domu, gdy latorośl będzie na kursie przygotowującym do egzaminu gimnazjalnego i wreszcie muszę nauczyć się wklejać zdjęcia
    poczytaj tu o wklejaniu zdjęć

    http://forum.muratordom.pl/post1219805.htm#1219805

    w razie czego jeszcze mogę podpowiedzieć o Imageshack'u

  20. #20
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar aniarafal236
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    23
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie Prosba

    Dziekuja za wyrazenei opini.
    Mi tez sie od razu spodobala.
    Bardzo prosze o wpisywanie nastepnym razem swoich uwag i opini w komentarzach do dziennika budowy.
    Pozdarwiam
    Ania

Strona 1 z 405

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony