dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 405
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 8094
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie Re: Prosba

    Cytat Napisał aniarafal236
    Dziekuja za wyrazenei opini.
    Mi tez sie od razu spodobala.
    Bardzo prosze o wpisywanie nastepnym razem swoich uwag i opini w komentarzach do dziennika budowy.
    Pozdarwiam
    Ania
    Już się pokajałam u Ciebie i poprawiłam. Pilnuj mnie na przyszłość bo chyba za duży szałaput jestem

  2. #22
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Iwona & Paweł

    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    231
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    144

    Domyślnie

    Jestem pod wrażeniem ! Wigilia w nowym niewykończonym domu a jaka oprawa - coś pięknego
    W ogóle rewelacyjny pomysł, mnie nawet przez myśl nie przeszło
    A okolica cudna, spacery spacery spacery....
    Będę zaglądać.
    Pozdrawiam
    Myśli tworzą rzeczywistość.

    Dziennik - Józefówka
    Komentarze do Józefówki

  3. #23
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Amtla
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    8.088
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    274

    Domyślnie

    Witam,

    podziwiam w jakim tempie urósł Wasz domek A może tylko tak się wydaje, bo nigdzie dat nie ma

    Domek bardzo ładny i funkcjonalny A okolica, że tylko zazdrościć...Latem musi być przepięknie

    Wspaniały pomysł z Wigilią....nie zdarza się często

    Pozdr

  4. #24
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Iwona & Paweł, Amtla

    Dzięki za miłe słowa. Spacerować jest gdzie, faktycznie okolica piękna. Domek urósł szybko, choć nie w tempie zdjęć Ale faktycznie nie obejrzeliśmy się, gdy mury już stały, potem lekki oddech i więźba się zazieleniła, kolejna przerwa - kominy. Potem czekając na zamówioną dachówkę nie denerwowaliśmy się, że dekarz jeszcze nie wszedł na dach. Ale i to za nami. Zostały jeszcze okna dachowe, ale na to gotówki trzeba, a pilniejsza elektryka, tynki, hydraulika, wylewki ło matko bosko skąd na to brać

    A ta gwiazdka w domku (podpatrzona zresztą u kogoś na forum) to była motywacja by się sprężać z robotą na budowie, bo przecież inna praca też nam czasu masę pochłania

    jeśli macie teraz trochę czasu i ochoty zapraszam do galerii zdjęć, którą właśnie uzupełniam. Na razie głównie ogródkowe ale niebawem więcej z okolicy też fotek będzie http://picasaweb.google.pl/home

  5. #25
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Amtla
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    8.088
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    274

    Domyślnie

    Gosiek,
    właśnie znalazłam chwilkę - ale chyba adres źle podałaś albo u mnie coś nie tak....

  6. #26
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    a u mnie się otwiera, ale może dlatego, że pamięta mnie na moim komputerze spróbuj z mojej strony www

  7. #27
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Amelia 2
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    3.692
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    245

    Domyślnie

    I u mnie się nie otwiera, możesz zdjęcia ogródka wkleić np. do dziennika?

  8. #28
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Jejku, to około 200 zdjęć

    zrób tak: gdy wejdziesz na Picasa - w szukaj - wpisz ogród mój, wyświetli się cała strona, w tym autorstwa batuta, jak klikniesz na jedno z moich zdjęć, po prawej stronie na górze będzie: zdjęcia użytkownika batuta - kliknij i wtedy dopiero otworzy się pięć albumów uff, a ja postaram się coś z tym zrobić, żeby wszyscy mogli tam zajrzeć bez tych karkołomnych wędrówek

  9. #29
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    albo łatwiej wpisz nad Jeziorką, wyskakuje mniej zdjęć i łatwiej znaleźć

  10. #30
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    No nie gapa jestem , już poprawiłam i teraz naprawdę zapraszam wytrwałych, a zdjęć będzie przybywać z czasem. W dzienniku chyba tylko budowlane będę dawać, no... zresztą nie wiem, zmienna jakaś jestem, czy co

  11. #31
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Amelia 2
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    3.692
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    245

    Domyślnie

    Wreszcie udało mi się wejść go galerii, czy te wszystkie roślinki ze zdjęć macie u siebie? Śliczności Zwłaszcza różaneczniki. Nie pamiętam czy czytałam, jakiej wielkości macie działkę?

  12. #32
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Oczywiście, że wszystkie albo rosły albo nadal rosną na naszej działce. A metraż działki mamy ogólnie spory bo +- 1600 m2 ale ogródek bardzo uległ okrojeniu i został praktycznie teren po stawie Dopiero po ukończeniu budowy będę mieć z odzysku miejsce przed domem, wokół tarasu. Najbardziej brakuje mi miejsca na warzywniak i sad Ale czas pokaże co da się zrobić

  13. #33
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Piątka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    2.332
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    51

    Domyślnie

    Gosiu, ja również dołączam do grona zachwyconych Twoim domkiem, stawem, Wigilią i będę zaglądać by podziwiać

  14. #34
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Amelia 2
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    3.692
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    245

    Domyślnie

    Gosiek, patrzę na zdjęcia jak w ciagu kilku miesięcy z mokradeł zrobił się piękny trawniczek i serce się raduje, może i u mnie gdzie jeszcze rok temu było zaorane gołe pole, za rok, może dwa będzie widok milszy oczom. Szkoda tylko że nie mam tak z 15 lat mniej , teraz trzeba będzie wsadzać większe roślinki, czytaj DROŻSZE żeby doczekać ich pełnej krasy.

  15. #35
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Amelia 2
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    3.692
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    245

    Domyślnie

    Gosiek, jakim cudem świeciły się kinkiety w czasie Wigilii jeśli elektryka jeszcze nie zrobiona?

  16. #36
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piątka
    Gosiu, ja również dołączam do grona zachwyconych Twoim domkiem, stawem, Wigilią i będę zaglądać by podziwiać
    dzięki za miłe słowa i zapraszam

  17. #37
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Cytat Napisał Amelia 2
    Gosiek, patrzę na zdjęcia jak w ciagu kilku miesięcy z mokradeł zrobił się piękny trawniczek i serce się raduje, może i u mnie gdzie jeszcze rok temu było zaorane gołe pole, za rok, może dwa będzie widok milszy oczom. Szkoda tylko że nie mam tak z 15 lat mniej , teraz trzeba będzie wsadzać większe roślinki, czytaj DROŻSZE żeby doczekać ich pełnej krasy.
    Nic się nie martw, moja Mama, która nieco starsza ode mnie jest Sadziła większość tych roślin. Pęcherznice, perukowce, hortensje, różaneczniki, bzy, ogniki, berberysy i jakieś pomniejsze. Małż kopał jedynie większość dołków, bo ziemia w tym miejscu dość twardą i zbitą strukturę posiada A kupowała rzeczywiście trochę większe egzemplarze, żeby od razu coś było widać. Ja raczej optuję za kupnem małych roślin (lubię patrzeć jak rozrastają się z malentasów), bo tańsze i widzę od razu czy podoba im się na naszej działce, czy lepiej dać im spokój. Bo oczywiście nie wszystko chce ładnie rosnąć. Wolę zresztą rośliny ,,bezobsługowe". Nie znoszę jak zmuszają mnie do ciągłego nawożenia, podlewania itp. Zbyt dużo czasu to pochłania, a potem mam wyrzuty sumienia, że zamorzyłam biedaka Ale moja Mama

  18. #38
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Cytat Napisał Amelia 2
    Nic to prąd jest pociągnięty prowizorycznie nieco, to znaczy się, jest od skrzynki, wykopanym rowkiem poprowadzony i w domku założone są dwa gniazdka, ale mrozy nastały i mordęgą było prowadzenie zesztywniałych kabli gdziekolwiek dalej. (Zresztą to raczej niebezpieczne dla instalacji jak ciągnie się prąd, gdy nie ma w środku dodatniej temperatury )

  19. #39
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Amelia 2
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    3.692
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    245

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gosiek33
    Ja raczej optuję za kupnem małych roślin (lubię patrzeć jak rozrastają się z malentasów), bo tańsze i widzę od razu czy podoba im się na naszej działce, czy lepiej dać im spokój. Bo oczywiście nie wszystko chce ładnie rosnąć.
    To zdradzę Ci moją tajemnicę - chyba że sama o tym wiesz - otóż co roku w ostatni weekend sierpnia jest w Warszawie w hali Expo wystawa szkółkarzy naszych i zagranicznych "Zieleń to życie".Od paru lat jeżdżę w ostatni dzień wystawy ok. godz. 15-tej gdy jest wyprzedaż roślinek ze stoisk, można je wtedy kupić dosłownie za grosze , tylko radzę mieć ze sobą duże torby bo raczej nikt ich nie ma na wystawie a zaparkowanie samochodu gdzieś blisko wejścia graniczy z cudem. Jest też i kiermasz przy wystawie ale na nim życzą sobie jak cygan za matkę tyle tylko że można dostać ciekawe nowości.

  20. #40
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Nie miałam pojęcia. To wielka szkoda, że mam w tym okresie zawsze urwanie głowy Ode mnie do dość daleko i niewygodnie z dojazdem. Jak się tam dostajesz jeśli z parkowaniem taki kłopot? Kiedyś bywałam na targach w sali SGGW, jeszcze przy Rakowieckiej, ale wtedy działki nie miałam

Strona 2 z 405

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony