dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 27
Pokaż wyniki od 241 do 260 z 534
  1. #241

    Domyślnie

    Zdjęcia z kolejnego dzieła ekipy centrum komina zostaną zamieszczone po weekendzie, kominek jest nietypowy i bardzo ciekawy, ekipa szybka i dokładna jesteśmy bardzo zadowoleni. Niestety zdjęcia zostały w domu na mazurach.

  2. #242
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    monper

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-405
    Posty
    1

    Domyślnie

    Dołączam do fanów firmy kominyikominki Pana Daniela Po przygodach przeżytych na placu budowy była to jedyna firma, z którą współpracę wspominam z uśmiechem na ustach. Jak mój poprzednik trafiliśmy do Zielonej Góry z Warszawy przez zupełny przypadek poprzez internet. Różnica w cenie pomiędzy lokalnymi wykonawcami a Centrum Komina była naprawdę dość istotna dlatego z niedowierzaniem podchodziłam do tej oferty. Ze względu na to że tylko jeden wkład pasował do naszej "dziury" na kominek nie mieliśmy specjalnego wyboru: albo w Warszawie zapłacić jak za zboże albo zaryzykować nieznaną nam firmę na drugim końcu Polski albo nie robić kominka wogóle. Powiem Wam, że bałam się efektu jak diabli ale wpłaciliśmy zaliczkę z pełną świadomością, że możemy ją stracić Dzisiaj mogę powiedzieć, że jeśli robicie kominek u siebie w domu to TYLKO w Centrum Komina. Po wszystkich szczegółowych uzgodnieniach montaż jest błyskawiczny, ludzie mili, kompetentni, wszystko po swojej robocie sprzątają, i rozliczenie następuje również w cywilizowany sposób bez niespodzianek i awantur. Od montażu mojego kominka minęło już dwa lata i niedawno miałam problem z niespodziewaną awarią (z mojej zresztą winy) która uniemożliwiała normalne funkcjonowanie w domu a której nie mogliśmy usunąć domowymi sposobami. I co? Po dwóch latach ta firma błyskawicznie oddzwania do klienta a montażyści byli u mnie już następnego dnia po zgłoszeniu. Naprawdę niewiarygodne w dzisiejszych czasach ale prawdziwe. POLECAM i rekomenduję tą firmę nieustająco (zresztą z dobrym skutkiem) bo gdybym budowała mój dom z takimi firmami jak ta to oszczędziłabym sobie połowę wydatków i drugie tyle nerwów::)))!!!!!!

  3. #243

    Domyślnie

    Chciałbym poinformować naszych klientów, iż wprowadziliśmy na rynek polski i europejski system kominowy ceramiczny NIKO. W listopadzie br udało się uzyskać wszystkie niezbędne certyfikaty, które uprawniają do stosowania naszego systemu kominowego NIKO w całej Unii Europejskiej. Jesteśmy przekonani, iż nasze już kilkunastoletnie doświadczenia pozwoliły na stworzenie wygodnego systemu do montażu, ale i także przystępnego cenowo. Serdecznie zapraszam.

  4. #244
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    JK978

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Bolesławiec
    Kod pocztowy
    59-700
    Posty
    11

    Domyślnie

    Ciepły kominek i zapach dymu. Jestem użytkownikiem kominka z masą akumulacyjną zaprojektowanego i wykonanego przez firmę Centrum Komina z Zielonej Góry. Krótko pisząc /już na ten temat wypowiadałem się na forum/ jestem zadowolony z inwestycji. Zastosowane materiały jak i wykonanie bez zastrzeżeń. Wszystko ok i polecam firmę. Od pewnego czasu, po trzygodzinnym paleniu w pomieszczeniu pojawił się wyczuwalny zapach dymu. Dawało się to szczególnie wyczuć gdy wchodziło się do mieszkania z zewnątrz. Próbowałem poradzić sobie z problemem samodzielnie. Dokładne czyszczenie komina, rozszczelnianie stolarki, na próbę jednorazowe zatkanie kratki wentylacyjnej, sprawdzenie ciągu w kratce wentylacyjnej, zakup czujnika dymu i sporo czasu na zastanawianie się gdzie tkwi przyczyna. Wszystko wskazywało w moim przekonaniu, że pojawiła się nieszczelność wewnątrz kominka?? Wobec braku pozytywnych efektów mojego działania w nocy napisałem e-mailla do firmy Centrum Komina, opisując problem. Już rano następnego dnia zadzwonił Pan Daniel wypytując o szczegóły - niemal jak u lekarza. Zaczynając od pytania o jakość palonego drewna poprzez sposób palenia i nastawionych parametrów spalania /sterownik procesu palenia/. Otrzymałem kilka wskazówek
    i następnego dnia znowu telefon z pytaniem czy znikła usterka. W ten sposób Pan Daniel zlokalizował przyczynę usterki. Okazało się, że zapach dymu pojawiał się z powodu źle ustawionych parametrów palenia. Sterownik sam ustawiałem i jak się okazało na zbyt niskie temperatury. Pieco-kominek musi pracować na wyższych temperaturach. Dziękuję za pomoc Panie Danielu. Pozdrawiam.

  5. #245
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    dykr

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    W-wa
    Kod pocztowy
    02-495
    Posty
    1

    Domyślnie Solidny kominek-solidna Firma

    Bardzo niesamowita sprawa! Tak solidna , konkretna i profesjonalna Firma to dzisiaj Biały Kruk.
    Panowie z Zielonej Góry zaproponowali najlepszą na rynku cenę wkładu, następnie szybko i merytorycznie doradzili, przedstawili szczegółowy kosztorys, wizualizację oraz wymierzyli pomieszczenie. Kominek zmontowali bez zbędnych ceregieli. Do tego bardzo dobry kontakt Mailowy i telefoniczny.
    Cóż chcieć więcej - chyba tylko by nic się nie popsuło .
    Polecam więc Firmę jako i mnie ją polecono.

    Pozdrawiam,

  6. #246
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    eniu

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rogożno
    Kod pocztowy
    64-610
    Posty
    8.661

    Domyślnie

    Bardzo wzruszająca opowieść ...Znów ...Co ciekawe, to fakt ,ze nasz
    kolega z Bolesławca staje się aktywny jak wyczuje Daniela na forum

  7. #247
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    eniu

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rogożno
    Kod pocztowy
    64-610
    Posty
    8.661

    Domyślnie

    Daniel ! To jest niesmaczne i prymitywne!

  8. #248
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar house4live
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Kościerzyna
    Kod pocztowy
    83-400
    Posty
    185

    Domyślnie

    Gdzieś w innym wątku przeczytałem:

    Forum Muratora - Nie dla IDIOTÓW

    A tu w tym wątku widzę samych jednopostowców, który piszą psalmy i pieśni pochwalne dla Twojej firmy
    Ostatnio edytowane przez house4live ; 15-04-2012 o 11:56

  9. #249

    Domyślnie

    Dziwne zazwyczaj p. Daniel o forum przypominał sobie zimą, gdy ilość zamówień mocno spadała. Czyżby u progu sezonu budowlanego kryzys zawitał do Zielonej Góry i brak zamówień zmusza do aż tak obłudnej autoreklamy

  10. #250

    Domyślnie

    ENIU:
    "bardzo wzruszająca opowieść ...Znów ...Co ciekawe, to fakt ,ze nasz
    kolega z Bolesławca staje się aktywny jak wyczuje Daniela na forum"
    ENIU:
    "Daniel ! To jest niesmaczne i prymitywne! "
    HOUSE4LIVE:
    "Gdzieś w innym wątku przeczytałem: Forum Muratora - Nie dla IDIOTÓW A tu w tym wątku widzę samych jednopostowców, który piszą psalmy i pieśni pochwalne dla Twojej firmy Tandeta, albo jak to Magda Gessler ostatnio powiedziała: syf, kiła i mogiła"
    MARGOD:
    "Dziwne zazwyczaj p. Daniel o forum przypominał sobie zimą, gdy ilość zamówień mocno spadała. Czyżby u progu sezonu budowlanego kryzys zawitał do Zielonej Góry i brak zamówień zmusza do aż tak obłudnej autoreklamy "

    Tak właśnie wygląda sfrustrowana konkurencja...

    Panowie! Weźcie się w końcu do roboty w swoich firmach, a nie podważajcie wiarygodności klientów, którzy dzielą się swoimi opiniami - nie ważne czy są to "jednopostowcy", czy forumowicze z dużym dorobkiem na forum. Jeżeli macie jakieś wątpliwości, to przecież możecie skontaktować się z autorami wpisów bezpośrednio i zweryfikować osobiście wiarygodność.

    Już ponad 3 lata istnieje ten wątek o mojej firmie. Dziękuję wszystkim dotychczasowym klientom za przesłane swoje spostrzeżenia i opinie. Jednocześnie proszę o następne, ponieważ jest to dla nas bardzo wartościowe w celu ciągłego podnoszenia jakości usług. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

    Daniel Hrehorecki

  11. #251
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar bohusz
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Jaworzno - Krzeszowice
    Kod pocztowy
    32-065
    Dzielnica
    Jurajskie
    Posty
    3.403
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Witam pana Danielu.

    Według mnie liczy się efekt. Każdy ma prawo do wybrania własnej drogi.
    Ważne tylko, aby nie wybrać za trudnej dla siebie i nie pobłądzić...

    Są też drogi przetarte, wielu wybiera takie, ale niektórzy z nich usiłują piratować i spychać innych na pobocze. Są przekonani, że mają jakieś przywileje z racji własnego zarozumialstwa i wiary w swoją mądrość i nieomylność. Nawet w zapędach swojego zarozumialstwa i pychy, usiłują innych nauczać wykazując na każdym kroku swoją przez siebie wymyśloną mądrość własną.
    Ostatnio edytowane przez bohusz ; 15-04-2012 o 19:40

  12. #252
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    eniu

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rogożno
    Kod pocztowy
    64-610
    Posty
    8.661

    Domyślnie

    Daniel, sfrustrowany to tylko Bohusz chyba

  13. #253
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar bohusz
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Jaworzno - Krzeszowice
    Kod pocztowy
    32-065
    Dzielnica
    Jurajskie
    Posty
    3.403
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał eniu Zobacz post
    Daniel, sfrustrowany to tylko Bohusz chyba
    Co Eniu Bohusza pstrykasz znów. O co Ci Wielkopolaninie biega?

  14. #254
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    MACmad

    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Zielona Góra
    Kod pocztowy
    65-119
    Posty
    1

    Domyślnie

    Polecam Centrum Komina z Zielonej Góry, wszyscy znajomi zamawiali tam kominki i sa zadowoleni.
    Zamowilismy kominek portalowy zgodnie na wzor zdjecia znalezionego w internecie, nie bylo problemu z wykonaniem.
    Kontakt z firma bardzo dobry. Wykonanie tez bez wiekszych zastrzezen.
    Polecam.

  15. #255
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kohek

    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-075
    Posty
    1

    Domyślnie Kominek w Centrum Komina

    W listopadzie wysłałem zapytanie do kilku firm w sprawie zakupu drogiego (przynajmniej dla mnie) kominka ARTE U70h, z wykonaniem również komina. Chyba następnego dnia zadzwonił do mnie p. Michał Piotrowski z pytaniami o szczegóły. Po 3 tygodniach (w tym tydzień mojego urlopu) mieliśmy uzgodnioną i podpisaną umowę. Przesyłka z kominem nadeszła następnego dnia po wpłaceniu zaliczki. Nie zdecydowałem się na budowę samego komina przez firmę, bo wydało mi się za drogo. komin zbudowali robotnicy remontujący dom. O wadach tego rozwiązania później. W styczniu, kiedy można było już wchodzić z budową kominka, dostałem szczegółowy projekt kominka (rysunek techniczny i wizualizacje). Kilka zmian, o które poprosiłem, przychodziły błyskawicznie, nowy pełny rysunek i wizualizacja. W końcu stycznia przyjechała ekipa. Sympatyczni panowie, uśmiechnięci (choć chyba po nocnej podróży z ZG), wzięli się do roboty. Okazało się, że musieli przerabiać różne otwory w kominie, bo moi robotnicy jednak nie do końca wiedzieli, co robią. Niemniej panowie zrobili, co mieli zrobić, nie kombinując w sprawie dodatkowych opłat, kominek zamontowali sprawnie, obudowali go wg projektu, sprzątnęli po sobie, zainkasowali należność i odjechali. Moi robotnicy nie odzywali się do mnie obrażeniu kilka dni, bo zobaczyli, jak szybko i sprawnie można pracować (sami wcześniej ocenili rozmiar prac na 3-4 dni, a jest ich czterech), a jeszcze nie mędrkować co chwila, że czegoś się nie da.
    Podsumowując, bardzo polecam firmę Centrum Komina. Dobry kontakt, szybkie odpowiedzi, nawet dostałem mały upust. Nie dziwię się, że konkurencja się frustruje, zwłaszcza jeśli firma z daleka odbiera im klientów lokalnych, i jest w stanie na siebie zarobić, prezentując ten poziom wykonawstwa i serwisu. Dodam, że ostatecznie oferta na sam kominek była tańsza od najtańszej konkurencji o ok. 10%, natomiast na wykonanie o ponad 50%, więc nie wahałem się. Mam również nadzieję, że nie będę musiał korzystać z serwisu CK, choć jeśli coś się stanie, liczę na tak szybką reakcję jak w innych opiniach w tym wątku. Dobrze, że takie firmy działają, bo wraca wiara w solidnych i uczciwych wykonawców (która to wiara została kilka razy w ciągu budowy domu solidnie nadszarpnięta).
    Jeśli ktoś chce więcej szczegółów, proszę się kontaktować, w miarę czasu odpowiem. Pozdrawiam!

  16. #256
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar bohusz
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Jaworzno - Krzeszowice
    Kod pocztowy
    32-065
    Dzielnica
    Jurajskie
    Posty
    3.403
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał kohek Zobacz post
    Okazało się, że musieli przerabiać różne otwory w kominie, bo moi robotnicy jednak nie do końca wiedzieli, co robią. Niemniej panowie zrobili, co mieli zrobić, nie kombinując w sprawie dodatkowych opłat, kominek zamontowali sprawnie, obudowali go wg projektu, sprzątnęli po sobie, zainkasowali należność i odjechali. Moi robotnicy nie odzywali się do mnie obrażeniu kilka dni, bo zobaczyli, jak szybko i sprawnie można pracować (sami wcześniej ocenili rozmiar prac na 3-4 dni, a jest ich czterech), a jeszcze nie mędrkować co chwila, że czegoś się nie da.
    Pozdrawiam!
    Co to za komin i co to za "różne otwory" w tym kominie?
    Jak zostały one przerobione?

    Ciekawi mnie to bo nieraz zdarza mi się montować kominki.
    Ostatnio edytowane przez bohusz ; 16-04-2012 o 19:05

  17. #257

    Domyślnie

    a świstak siedział i zawijał w sreberka...
    Cytat Napisał eniu Zobacz post
    Daniel ! To jest niesmaczne i prymitywne!

  18. #258
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    eniu

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rogożno
    Kod pocztowy
    64-610
    Posty
    8.661

    Domyślnie

    Cytat Napisał margod Zobacz post
    a świstak siedział i zawijał w sreberka...
    Ty się nie nabijaj, tylko myśl, jak wytresować swoich klientów.
    Robisz kominek i srrrrrruuu...pocisk na forum w gratisie.

    To że jednopostowcy i Daniel maja wejścia w tym samym terminie
    to czysty przypadek....poza tym, jakie to ma znaczenie ?!

  19. #259
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar ja14
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    2.603
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    143

    Domyślnie

    Cytat Napisał eniu Zobacz post
    Ty się nie nabijaj, tylko myśl, jak wytresować swoich klientów.
    Robisz kominek i srrrrrruuu...pocisk na forum w gratisie...
    Ty Eniu sie nie zbijaj tylko tez pomysl. Bo Twoj jedyny klient z forum cos milczy jak zaklety. Ani jednego dobrego slowa
    P.S.
    A w sprawie Twoich watpliwosci podpowiem jedno slowo: "subskrypcja". Wprawdzie akurat na forum muratora nie zawsze dziala to tak jak powinno ale czasami zdarza sie, ze zadziala

  20. #260
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar bohusz
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Jaworzno - Krzeszowice
    Kod pocztowy
    32-065
    Dzielnica
    Jurajskie
    Posty
    3.403
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał ja14 Zobacz post
    Ty Eniu sie nie zbijaj tylko tez pomysl. Bo Twoj jedyny klient z forum cos milczy jak zaklety. Ani jednego dobrego slowa
    ENIU a Ty dorabiasz jeszcze, dorabiasz do emerytury?
    Jakimś trzecim, czy szóstym filarem ją wzmacniasz?

Strona 13 z 27

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony