dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 23 z 27
Pokaż wyniki od 441 do 460 z 534
  1. #441
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    zuranska

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Zielona Góra
    Kod pocztowy
    65-001
    Posty
    2

    Domyślnie

    Po pierwsze - jako Klientka mam prawo wyrazić swoją opinię na forum. Mój komentarz jest wyłącznie moją subiektywną oceną, ponieważ w jego umieszczeniu na forum nie mam żadnego interesu; nie należę do konkurencyjnej korporacji i nie muszę pisać anty-komentarzy, ani bawić się w jakieś dziwne podchody i gierki; Cóż począć, że jestem zadowolona.... Zadowolona przede wszystkim z ekipy montażowej, która posprzątała po sobie cały bałagan - a jak wiadomo z ekipami różnie bywa...

    Po drugie - nie muszę afiszować się zdjęciami ze swojego domu, ponieważ mój kominek jest dostępny na stronie firmowej pod linkiem http://www.kominkiikominy.pl/kominki...una,d169.html;

    Po trzecie - nie muszę ukrywać się jako anonim - podpisałam się jako zuranska; w związku z tym uważam, iż nie powinno być problemu z określeniem płci, aby pisać do mnie w odpowiedzi "zadowolona/zadowolony"; faktycznie, jeżeli ktoś ma nick "house4live", można by było zastanawiać się czy jest kobietą czy mężczyzną; a może po prostu jest z Gorzowa?

    Jednocześnie oświadczam, iż nie będę wdawać się w dalsze dyskusje dotyczące tego wątku.

  2. #442
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    eniu

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rogożno
    Kod pocztowy
    64-610
    Posty
    8.661

    Domyślnie

    Cytat Napisał zuranska Zobacz post
    Po pierwsze - jako Klientka mam prawo wyrazić swoją opinię na forum. Mój komentarz jest wyłącznie moją subiektywną oceną, ponieważ w jego umieszczeniu na forum nie mam żadnego interesu; nie należę do konkurencyjnej korporacji i nie muszę pisać anty-komentarzy, ani bawić się w jakieś dziwne podchody i gierki; Cóż począć, że jestem zadowolona.... Zadowolona przede wszystkim z ekipy montażowej, która posprzątała po sobie cały bałagan - a jak wiadomo z ekipami różnie bywa...

    Po drugie - nie muszę afiszować się zdjęciami ze swojego domu, ponieważ mój kominek jest dostępny na stronie firmowej pod linkiem http://www.kominkiikominy.pl/kominki...una,d169.html;

    Po trzecie - nie muszę ukrywać się jako anonim - podpisałam się jako zuranska; w związku z tym uważam, iż nie powinno być problemu z określeniem płci, aby pisać do mnie w odpowiedzi "zadowolona/zadowolony"; faktycznie, jeżeli ktoś ma nick "house4live", można by było zastanawiać się czy jest kobietą czy mężczyzną; a może po prostu jest z Gorzowa?

    Jednocześnie oświadczam, iż nie będę wdawać się w dalsze dyskusje dotyczące tego wątku.
    Może to i lepiej, więcej nie pajacować...

  3. #443
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    szyfry

    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    Ruda Śląska
    Kod pocztowy
    41-706
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,

    Zakupiłem u Pana Daniela kominek brunner HKD 2.2 razem z masą akumulacyjną i jak na razie jestem bardzoooo zadowolony, a powiedzieć można, że nawet uzależniony od tego kominka ........ nie da się w nim nie palić

    Jeżeli chodzi o firmę to (bo tutaj jak widzę jest wątek o niej) to oprócz fachowości, nie ukrywam, urzekła mnie cena. Zestaw, który sobie zafundowałem nie należał do najtańszych, a ceny jakie otrzymywałem w mojej okolicy (Katowice +20 km) były dużo wyższe. Nie sądziłem, że firma z Zielonej Góry jest w stanie przyjechać i mi to zrobić w niższych pieniądzach no ale się pomyliłem... na szczęście.

    Nie obyło się bez niespodzianek. W zestawie brakło jednej nakładki ale ..... firma dosłała kurierem za 24 godziny. Brakło specjalistycznego tynku na obudowę (trochę z mojej winy ) ale .... firma dosłała za 24 godz. więc ogólnie ..... POLECAM przez duże P.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_000730.jpg
Wyświetleń:	109
Rozmiar:	98,2 KB
ID:	227266

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_000743.jpg
Wyświetleń:	133
Rozmiar:	95,4 KB
ID:	227267

    PS. Do dnia dzisiejszego nie znalazłem optymalnych ustawień do tatarka, Być może ma ktoś podobny zestaw ?

  4. #444

    Domyślnie

    A mnie urzekła ilość postów szyfry.
    ( Posty: 1).
    ... i już jesteśmy w domu.

  5. #445
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    eniu

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rogożno
    Kod pocztowy
    64-610
    Posty
    8.661

    Domyślnie

    Cytat Napisał vito2 Zobacz post
    A mnie urzekła ilość postów szyfry.
    ( Posty: 1).
    ... i już jesteśmy w domu.
    Dla niepoznaki ustawienia tatarka dojadą w 48 godzin

  6. #446
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    PS. Do dnia dzisiejszego nie znalazłem optymalnych ustawień do tatarka, Być może ma ktoś podobny zestaw ?
    Dlaczego nie zrobiła tego firma z Zielonej Góry ?
    Przecież straciłeś w tym momencie gwarancję na Twój piec ...
    Pozdrawiam.
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  7. #447

    Domyślnie

    Cytat Napisał Forest-Natura Zobacz post
    Witam.

    Dlaczego nie zrobiła tego firma z Zielonej Góry ?
    Przecież straciłeś w tym momencie gwarancję na Twój piec ...
    Pozdrawiam.
    Nie ma żadnego związku pomiędzy sterownikiem procesu spalania a gwarancją na wkład kominkowy, czy piecokominek. Nie ma bowiem najmniejszego znaczenia, czy do piecokominka Brunnera lub Ledy dobierze się oryginalny niemiecki, czy na przykład polski sterownik - firmy Tatarek. Po drugie, nie ma przeszkód by trochę poeksperymentować i zmieniać ustawienia sterownika, obserwując efekty spalania drewna w kominku. Właśnie poprzez takie obserwacje, można znaleźć swoje indywidualne, optymalne ustawienia, które wcale nie muszą być najlepsze dla innego kominka (użytkownika). Wszystko bowiem zależy od indywidualnych potrzeb klientów, a także od warunków technicznych instalacji kominkowo-kominowej (np. ciągu kominowego).

    Poza tym, tak się składa, iż polska firma Tatarek produkuje sterowniki dla kilku niemieckich bardzo znanych firm, którzy tylko zamieniają markę Tatarek na swoją.

    Reasumując - KLIENT NIE STRACIŁ GWARANCJI!!!

    Pozdrawiam.

    Daniel Hrehorecki

  8. #448
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    Zdarzenie hipotetyczne ...
    W skutek "grzebania" w ustawieniach sterownika przez samego posiadacza kominka / pieca i niewłaściwie dobranych nastawów poszczególnych faz spalania oraz nie obniżonej odpowiednio przez samego wykonawcę kominka / pieca temperatury maksymalnej dochodzi do popękania krążków akumulacyjnych lub kilku pierwszych kształtek kanałów akumulacyjnych ...
    Gwarancja będzie uznana ?
    Proszę o zero-jedynkową odpowiedź: tak albo nie ...
    Nie ma tu żadnego znaczenia jaki to jest sterownik, kto go wyprodukował i gdzie go sprzedaje ...
    Ma natomiast znaczenie to, że oddając docelowemu klientowi w użytkowanie wykonany kominek / piec za kilkanaście / kilkadziesiąt tysięcy złotych, należało by zadbać o to by kompletnie "zielony" w tej kwestii "palacz" nie zepsuł w ciągu jednego wieczoru tego za co zapłacił ... tyle że do tego potrzeba poświęcenia dodatkowych kilku dni takiemu klientowi. Czas i wiedza kosztują ...
    Firmy, które to robią (poświęcają dwa - trzy popołudnia) na zestrojenie całego układu i dobranie właściwych nastawów sterownika, niestety nie są już konkurencyjne cenowo jak firmy cedujące to na samego klienta na zasadzie "teraz to już martw się sam" ...
    Ale ... przecież w zamkniętej zabudowie krążków czy kanałów nie widać ... więc po co to robić ...
    Aaa ... jest jeszcze jena kwestia ... trzeba także wiedzieć jak taki sterownik nastawić ... to wymaga wiedzy i sporego doświadczenia ...
    Pozdrawiam.
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  9. #449

    Domyślnie

    Cytat Napisał Forest-Natura Zobacz post
    Witam.
    Zdarzenie hipotetyczne ...
    W skutek "grzebania" w ustawieniach sterownika przez samego posiadacza kominka / pieca i niewłaściwie dobranych nastawów poszczególnych faz spalania oraz nie obniżonej odpowiednio przez samego wykonawcę kominka / pieca temperatury maksymalnej dochodzi do popękania krążków akumulacyjnych lub kilku pierwszych kształtek kanałów akumulacyjnych ...
    Gwarancja będzie uznana ?
    Proszę o zero-jedynkową odpowiedź: tak albo nie ...
    Nie ma tu żadnego znaczenia jaki to jest sterownik, kto go wyprodukował i gdzie go sprzedaje ...
    Ma natomiast znaczenie to, że oddając docelowemu klientowi w użytkowanie wykonany kominek / piec za kilkanaście / kilkadziesiąt tysięcy złotych, należało by zadbać o to by kompletnie "zielony" w tej kwestii "palacz" nie zepsuł w ciągu jednego wieczoru tego za co zapłacił ... tyle że do tego potrzeba poświęcenia dodatkowych kilku dni takiemu klientowi. Czas i wiedza kosztują ...
    Firmy, które to robią (poświęcają dwa - trzy popołudnia) na zestrojenie całego układu i dobranie właściwych nastawów sterownika, niestety nie są już konkurencyjne cenowo jak firmy cedujące to na samego klienta na zasadzie "teraz to już martw się sam" ...
    Ale ... przecież w zamkniętej zabudowie krążków czy kanałów nie widać ... więc po co to robić ...
    Aaa ... jest jeszcze jena kwestia ... trzeba także wiedzieć jak taki sterownik nastawić ... to wymaga wiedzy i sporego doświadczenia ...
    Pozdrawiam.
    Odpowiadam - TAK - potencjalna reklamacja będzie uznana.

    Najważniejsze, by przy budowie kominków akumulacyjnych stosować bardzo dobre materiały, a niestety niektóre są niskiej jakości. Nasza firma bazuje na produktach szamotowych Rath oraz Ortner. Zagrożenia pękaniem są minimalne.

    Z drugiej strony, każdy z naszych klientów otrzymuje instrukcję eksploatacji kominków i kominów, którą własnoręcznie stworzyliśmy i ciągle modyfikujemy. A po trzecie, każdemu klientowi staramy się poświęcać wystarczająco czasu, by poprawnie eksploatował kominek. Po czwarte, palenie w kominku, tym bardziej ze sterownikiem, jest banalne, nie można więc wyolbrzymiać tej kwestii.

    Ponadto zawsze szybko reagujemy na jakiekolwiek zapytania klientów, czego świadectwem jest m.in. niniejszy wątek na forum Muratora.

    Pozdrawiam

    Daniel Hrehorecki
    Ostatnio edytowane przez Kominki.fm ; 08-12-2013 o 00:23

  10. #450

    Domyślnie

    Wszystkim klientom, czytelnikom niniejszego forum oraz miłośnikom kominków, chciałbym złożyć najlepsze życzenia radosnych Świąt Bożego Narodzenia, a także szeroko pojętego szczęścia w Nowym Roku.

    Wszystkich Państwa serdecznie pozdrawiam.

    Daniel Hrehorecki

  11. #451
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Monika.Sz-a

    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    456
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Z przyjemnością polecam firmę Kominki i kominy! Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i zachwycona wykonanym kominkiem.
    Firma konkurencyjna cenowo, jednak za tym idzie wysoki profesjonalizm i dbałość o klienta.
    Miałam trochę obaw o ustalanie tak ważnej kwestii drogą mailową- jednak firma, wykonująca prace na terenie całej Polski i w Niemczech, tę formę ma dopracowaną do perfekcji..
    Od pierwszego maila kontakt z przedstawicielem p Michałem bardzo dobry, odpowiedzi mailowe szybkie, rzeczowe, informacje wyczerpujące. Na etapie ustalania kształtu kominka byłam strasznie marudna i co chwile zmieniałam pomysł- bez żadnego problemu raz za razem dostawałam wizualizacje wg moich, coraz to nowych pomysłów..
    Kwestia ustalania ceny- miałam wybór pośród kilku zaproponowanych wkładów (interesowała mnie tylko narożna gilotyna), jak i metody wykończenia zabudowy- mogłam dopasować swoje oczekiwania do możliwości finansowych. Nie zaproponowano mi jedynie najtańszej opcji byle tylko "złapać klienta"- miałam wybór i mogłam ocenić, na co mogę sobie pozwolić.. Pan Michał doradzał, jaki model wybrać na podstawie sugerowanych przeze mnie widełek cenowych oraz moich oczekiwań odnośnie kominka.
    Zastanawiałam się, jak wygląda kwestia wyboru kamienia- i tu firma bardzo mnie zaskoczyła!! Podałam nazwy kilku kamieni, które mnie wstępnie interesują- w ciągu 2 dni kurierem dostarczono paczkę z próbkami kamienia (!)- a to jeszcze nie wszystko.. Mailowo dostałam zdjęcia 2 slabów wybranego już kamienia- wybrałam sobie jeden z nich, zwracając uwagę na konkretny wzór kamienia. Półka granitowa przyjechała- jak dla mnie- piękna, wycięta dokładnie z tymi wzorami, na których najbardziej mi zależało- szczególne podziękowania dla p Michała za zaangażowanie się w tę kwestię.
    Ekipa montująca- Panowie zadzwonili przed przyjazdem upewniając się, czy mogą przyjechać. Pracę rozpoczęli od zabezpieczenia kuchni, która już jest umeblowana i od razu zabrali się do pracy.
    Widać, że to zgrana ekipa- każdy wiedział co ma robić. Podpytałam trochę i wiem, że Panowie pracują w firmie od wielu lat- co samo w sobie dobrze świadczy zarówno o Nich, jak i firmie.. Panowie pracowali szybko, starannie i czysto. Montaż trwał 2 dni- drugiego dnia pracowali do późna, ale mimo to do samego końca z uśmiechem i dowcipem. Kominek wykończony 2krotnie nakładaną gładzią- bardzo starannie. Wymagać to będzie drobnego wygładzenia- jednak ekipa, która robiła nam drobne prace wykończeniowe w domu mogłaby się staranności uczyć od Panów "kominkarzy" ..
    Na koniec Panowie po sobie posprzątali, worek ze śmieciami zabrali ze sobą. Każdą ekipę w trakcie pracy częstujemy m.in kawą- po raz pierwszy zdarzyło się, aby Panowie z ekipy przed wyjściem sami po sobie pozmywali kubki (!)- co świadczy o tym, jakiej klasy kulturę ma ekipa i tym samym firma.

    Ktoś w postach wcześniejszych wspominał o ekipach wracających nocą z pracy- wychodząc późno- bardzo późno- po skończonej pracy zapytaliśmy z Mężem, czy jeszcze czeka Panów powrót do domu- okazało się, że nie- mają zapewniony kolejny nocleg i rano wypoczęci spokojnie pojadą do domu- firma KiK jak widać dba też o pracowników..
    Do współpracy z tą firmą namówił nas sąsiad- na podstawie opinii swoich znajomych, którzy współpracowali z firmą KiK i byli bardzo zadowoleni z fachowości- teraz ja dołączam do grona zadowolonych

    Gładz jeszcze świeża, malować będziemy sami- jak wreszcie zdecydujemy, na jaki kolor Wszystko jest oczywiście kwestią gustu- jednak ja dokładnie o takim marzyłam.

    Ostatnio edytowane przez Monika.Sz-a ; 25-01-2014 o 21:20
    Uważaj o czym marzysz- marzenia się spełniają
    dziennik M&P
    komentarze

  12. #452
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Ewuńcia

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-744
    Posty
    1

    Domyślnie

    Z wielką przyjemnością dołączę do grona zadowolonych klientów CENTRUM KOMINA z Zielonej Góry.
    Muszę podkreślić, że współpraca z p. Michałem była dla mnie przyjemnością. Kompetencja, rzetelność, kultura, terminowość, cierpliwość... , to dowód na to, iż z pełną odpowiedzialnością polecam tę firmę innym. Począwszy od projektu i wielu zmian które dokonywałam w trakcie przygotowania wizualizacji aż do realizacji /pomimo okresu świątecznego i noworocznego/ nigdy nie było problemu z kontaktem. Profesjonalnie przygotowany projekt-wizualizacja. Kamień do kominka mogłam sama wybrać, dostałam adres hurtowni na terenie mojego miasta i mogłam sobie go obejrzeć jak wygląda. Kiedy zatwierdziłam projekt niemalże natychmiast otrzymałam termin montażu. Panowie zadzwonili, że jadą i są gotowi do pracy. Ekipa okazała się bardzo solidna i punktualna. Panowie odrazu zabrali się do pracy a w kwestiach nie uregulowanych w umowie pytali jakie są moje życzenia. W dwa dni kominek był już skończony, a pokój posprzątany-śmiecie wyniesione Po montażu kiedy podziwiałam to cudo zmieniłam zdanie i wymyśliłam, że chyba kratki czarne będą wyglądały lepiej niż białe /kobieta zmienną jest/. Zadzwoniłam do p. Michała prosząc o zamianę. Nie było problemów-kilka dni później kurier przywiózł czarne. Jako inwestor mogę powiedzieć, iż współpraca z firmą Kominki jest samą przyjemnością, czego nie mogłam powiedzieć o innych ekipach które budowały mi dom.
    Firma dba o klienta tak przed montażem jak i po, za co jestem wdzięczna.
    Życzenia dalszych sukcesów, rozwoju firmy i wielu zadowolonych klientów na dalsze lata... P O L E C A M ! ! !
    i Pozdrawiam Ewa.

  13. #453
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    eniu

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rogożno
    Kod pocztowy
    64-610
    Posty
    8.661

    Domyślnie

    Tjaaaaaa...

  14. #454

    Domyślnie

    Cytat Napisał Monika.Sz-a Zobacz post
    Z przyjemnością polecam firmę Kominki i kominy! Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i zachwycona wykonanym kominkiem.
    Firma konkurencyjna cenowo, jednak za tym idzie wysoki profesjonalizm i dbałość o klienta.
    Miałam trochę obaw o ustalanie tak ważnej kwestii drogą mailową- jednak firma, wykonująca prace na terenie całej Polski i w Niemczech, tę formę ma dopracowaną do perfekcji..
    Od pierwszego maila kontakt z przedstawicielem p Michałem bardzo dobry, odpowiedzi mailowe szybkie, rzeczowe, informacje wyczerpujące. Na etapie ustalania kształtu kominka byłam strasznie marudna i co chwile zmieniałam pomysł- bez żadnego problemu raz za razem dostawałam wizualizacje wg moich, coraz to nowych pomysłów..
    Kwestia ustalania ceny- miałam wybór pośród kilku zaproponowanych wkładów (interesowała mnie tylko narożna gilotyna), jak i metody wykończenia zabudowy- mogłam dopasować swoje oczekiwania do możliwości finansowych. Nie zaproponowano mi jedynie najtańszej opcji byle tylko "złapać klienta"- miałam wybór i mogłam ocenić, na co mogę sobie pozwolić.. Pan Michał doradzał, jaki model wybrać na podstawie sugerowanych przeze mnie widełek cenowych oraz moich oczekiwań odnośnie kominka.
    Zastanawiałam się, jak wygląda kwestia wyboru kamienia- i tu firma bardzo mnie zaskoczyła!! Podałam nazwy kilku kamieni, które mnie wstępnie interesują- w ciągu 2 dni kurierem dostarczono paczkę z próbkami kamienia (!)- a to jeszcze nie wszystko.. Mailowo dostałam zdjęcia 2 slabów wybranego już kamienia- wybrałam sobie jeden z nich, zwracając uwagę na konkretny wzór kamienia. Półka granitowa przyjechała- jak dla mnie- piękna, wycięta dokładnie z tymi wzorami, na których najbardziej mi zależało- szczególne podziękowania dla p Michała za zaangażowanie się w tę kwestię.
    Ekipa montująca- Panowie zadzwonili przed przyjazdem upewniając się, czy mogą przyjechać. Pracę rozpoczęli od zabezpieczenia kuchni, która już jest umeblowana i od razu zabrali się do pracy.
    Widać, że to zgrana ekipa- każdy wiedział co ma robić. Podpytałam trochę i wiem, że Panowie pracują w firmie od wielu lat- co samo w sobie dobrze świadczy zarówno o Nich, jak i firmie.. Panowie pracowali szybko, starannie i czysto. Montaż trwał 2 dni- drugiego dnia pracowali do późna, ale mimo to do samego końca z uśmiechem i dowcipem. Kominek wykończony 2krotnie nakładaną gładzią- bardzo starannie. Wymagać to będzie drobnego wygładzenia- jednak ekipa, która robiła nam drobne prace wykończeniowe w domu mogłaby się staranności uczyć od Panów "kominkarzy" ..
    Na koniec Panowie po sobie posprzątali, worek ze śmieciami zabrali ze sobą. Każdą ekipę w trakcie pracy częstujemy m.in kawą- po raz pierwszy zdarzyło się, aby Panowie z ekipy przed wyjściem sami po sobie pozmywali kubki (!)- co świadczy o tym, jakiej klasy kulturę ma ekipa i tym samym firma.

    Ktoś w postach wcześniejszych wspominał o ekipach wracających nocą z pracy- wychodząc późno- bardzo późno- po skończonej pracy zapytaliśmy z Mężem, czy jeszcze czeka Panów powrót do domu- okazało się, że nie- mają zapewniony kolejny nocleg i rano wypoczęci spokojnie pojadą do domu- firma KiK jak widać dba też o pracowników..
    Do współpracy z tą firmą namówił nas sąsiad- na podstawie opinii swoich znajomych, którzy współpracowali z firmą KiK i byli bardzo zadowoleni z fachowości- teraz ja dołączam do grona zadowolonych

    Gładz jeszcze świeża, malować będziemy sami- jak wreszcie zdecydujemy, na jaki kolor Wszystko jest oczywiście kwestią gustu- jednak ja dokładnie o takim marzyłam.

    ...łeee-tam, takie tam, dowcipy, sprzątanie czy czyste kubki po kawie.
    To obecnie standart.
    Nic wielkiego.
    Ja oprócz tego, w gratisie czyszczę przewody kominowe u samotnych kobiet
    Pełny profesjonalizm i gwarancja satysfakcji.

  15. #455

    Domyślnie

    Cytat Napisał vito2 Zobacz post
    .
    Ja oprócz tego, w gratisie czyszczę przewody kominowe u samotnych kobiet
    Pełny profesjonalizm i gwarancja satysfakcji.
    Podejrzewam ,że czyścisz też u mężczyzn tylko nie chcesz o tym pisać

  16. #456
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    Butyński ... zdecydowanie najlepszy post w tym wiejącym nudą wątku ...
    Pozdrawiam.
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  17. #457
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Monika.Sz-a

    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    456
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    vito2- niestety nie jestem forumowiczem "zarejestrowanym wczoraj i piszącym pierwszy post"- więc nie można wyśmiać z tej strony mojej wypowiedzi.. stąd, jak rozumiem, nieudolna próba miernego dowcipu.. Mam to szczęście, że nie jestem samotna kobietą, więc nie muszę korzystać z Twoich wątpliwych usług- wystarczy mi standard, jaki oferuje polecana powyżej firma.
    Nic na to nie poradzisz, że jesteśmy z Mężem zadowoleni ze współpracy i z wykonanego kominka. W trakcie wykańczania trafialiśmy na beznadziejne ekipy, reprezentujące poziom zbliżony do Twojego poczucia humoru.. Na szczęście trafialiśmy też na takie jak KiK- dlatego też podzieliłam się swoją opinią.
    Myślę, że dla osób poszukujących firmy godnej polecenia liczyć się będzie merytoryczna wypowiedz zadowolonych klientów, a nie pajacowanie, niewiele wnoszące do dyskusji,..
    Uważaj o czym marzysz- marzenia się spełniają
    dziennik M&P
    komentarze

  18. #458
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    eniu

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rogożno
    Kod pocztowy
    64-610
    Posty
    8.661

    Domyślnie

    Cytat Napisał Monika.Sz-a Zobacz post
    vito2- niestety nie jestem forumowiczem "zarejestrowanym wczoraj i piszącym pierwszy post"- więc nie można wyśmiać z tej strony mojej wypowiedzi.. stąd, jak rozumiem, nieudolna próba miernego dowcipu.. Mam to szczęście, że nie jestem samotna kobietą, więc nie muszę korzystać z Twoich wątpliwych usług- wystarczy mi standard, jaki oferuje polecana powyżej firma.
    Nic na to nie poradzisz, że jesteśmy z Mężem zadowoleni ze współpracy i z wykonanego kominka. W trakcie wykańczania trafialiśmy na beznadziejne ekipy, reprezentujące poziom zbliżony do Twojego poczucia humoru.. Na szczęście trafialiśmy też na takie jak KiK- dlatego też podzieliłam się swoją opinią.
    Myślę, że dla osób poszukujących firmy godnej polecenia liczyć się będzie merytoryczna wypowiedz zadowolonych klientów, a nie pajacowanie, niewiele wnoszące do dyskusji,..
    Monika. Pozdrawiam serdecznie. Pomijając poziom Twojego poczucia humoru, mam nadzieje, że jak coś Ci się odklei albo pęknie napiszesz o tym na forum. Bo w kwestiach technicznych merytoryczna też nie jesteś, gdyż się po prostu na tym nie znasz. Napisałaś bałwochwalczy i przydługawy post, dość schematyczny i typowy dla tego wątku, niespotykany w innych Myślę, że Vito w humorystyczny sposób zwrócił uwagę na ten fakt, jak i na to, że mycie szklanek i pozamiatana podłoga to połowa sukcesu...My zabieramy na montaż swoje kubki, więc jeśli to świadectwo naszej doskonałości polecam swoje usługi

  19. #459
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Panowie eniek i foreścik.Zapominacie chyba w jakim wątku jesteście.Co jeden z drugim macie z nią wspólnego.Proszę o krotką odpowiedź co wyżej foreścik delikatnie zaznaczył.Czyli :
    .Proszę o zero-jedynkową odpowiedź: tak albo nie ........
    Macie coś z ta firmą wspólnego????????????Tak znaczy tak a nie znaczy nie.To na wszelki słuczaj byście nic nie pokręcili.

  20. #460
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar bohusz
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Jaworzno - Krzeszowice
    Kod pocztowy
    32-065
    Dzielnica
    Jurajskie
    Posty
    3.403
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Ja myślę, że firma jeżeli chodzi o sprawy socjalne (kubki, łyżeczki, itp.) się podciągnie i niebawem dorówna standardom.
    Z drugiej strony to bardzo fajnie, że jest coraz więcej firm z branży kominkowej, świadczących usługi na najwyższym poziomie wykonawstwa i to w niewygórowanych cenach. Firm budzących zachwyt klientów końcowych, objawiający się również w postaci pisania długich pochwalnych postów na komercyjnych forach internetowych

Strona 23 z 27

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony