dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 33 z 33
  1. #21

    Domyślnie

    Myślałem po temacie, że to coś poważnego. Obejrzałem zdjęcia. Tak jak już pisali poprzednicy nic się już z tym nie stanie, tym bardziej, że dom stoi już 2 lata. Toi co miało pęknąć to już na pewno pękło. Trzeba zabezpieczyć elementy murów (ścian) przed opadami deszczu i śniegu. Ten Wasz pustak to jakaś odmiana skawińskiego suporexu i jest bardzo higroskopijny z uwagi na swoją porowatość. Pozostawiony sam sobie na budowie traci swoje parametry techniczne.

  2. #22

    Domyślnie

    To sie troszke uspokoiłem po waszych wypowiedziach. I mam nadzieje że to jest tylko przez to, że nie ma jeszcze ocieplenia, za które siie zaraz na wiosne biore

  3. #23
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał kambak
    ... mam nadzieje że to jest tylko przez to, że nie ma jeszcze ocieplenia ...
    ocieplenie - owszem zasłoni te peknięcia /przynajmniej od zewnatrz .../
    ale nie wiem czy będzie skutecznym remedium na słabe bloczki ...

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał kambak
    A okien nie wstawiałem ponieważ, bałem sie czy komuś by sie nie przydały. Zrobilismy tynki, hydraulike,wylewki, a na końcu zamierzamy dopiero wstawić okna i ocieplić dom.
    odbiegając nieco od tematu... bałeś się, że ukradną Ci okna a nie bałeś się, że ukradną Ci instalacje z domu bez okien? Trochę to dziwne...

  5. #25

    Domyślnie

    brzoza oboje wiemy, że dom został zbudowany przez "fachową ekipę", pod nadzorem "kierbuda" i z materiału posiadającego atest i certyfikat zgodności z polską normą

    i zapomniałem dodać: Nie spamujemy

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Napisał pierwek
    Cytat Napisał kambak
    A okien nie wstawiałem ponieważ, bałem sie czy komuś by sie nie przydały. Zrobilismy tynki, hydraulike,wylewki, a na końcu zamierzamy dopiero wstawić okna i ocieplić dom.
    odbiegając nieco od tematu... bałeś się, że ukradną Ci okna a nie bałeś się, że ukradną Ci instalacje z domu bez okien? Trochę to dziwne...
    przecierz instalacja hydrauliczna jest przykryta wylewkami, a elektryczna tynkami. Nie widze tu nic dziwnego.

  7. #27

    Domyślnie

    Dozbrojenia były pod oknami wykonane?
    aedifico
    "...Zadziwiające, że składniki dobrego i złego betonu są dokładnie takie same, a jedynie umiejętności, poparte przez zrozumienie wykonywanych czynności i zachodzących procesów są odpowiedzialne za różnice."
    A.M. Neville "Właściwości betonu"

  8. #28

    Domyślnie

    Tak jak już było wyżej napisane niebyło żadnego zbrojenia pod oknami

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Napisał kambak
    Tak jak już było wyżej napisane niebyło żadnego zbrojenia pod oknami
    Tyle czasu na czytanie to ja nie mam

    Więc prawdopodobna przyczynę już prawdopdobnie znasz, konstrukcji to nie zagraża.
    aedifico
    "...Zadziwiające, że składniki dobrego i złego betonu są dokładnie takie same, a jedynie umiejętności, poparte przez zrozumienie wykonywanych czynności i zachodzących procesów są odpowiedzialne za różnice."
    A.M. Neville "Właściwości betonu"

  10. #30

    Domyślnie

    Ok. dzięki za odpowiedż. Ale widziałeś te zdjęcia, do których wstawiłem linki?

  11. #31

    Domyślnie

    Tyle czasu na oglądanie zdjęć to On nie ma

  12. #32

    Domyślnie

    no ja widziałem, obejrzałem je sobie,
    faktycznie tragedia - potrzaskane, popekane, zmiażdżone,
    masakra,
    chałupa moze sie zawalic w 5 minut,
    radze omijać ją z daleka - 10 metrów.
    Po zawaleniu - wynająć koparki i wywrotki - gruz usunąć.
    I to wszystko, co się martwić
    M. Lenart

  13. #33

    Domyślnie

    To w sumie spokuj grabarza...

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony