dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie KREDYT BUDOWLANY - 09.11.2003rok

    Witam.
    Poszukuję informacji aktualnych na dzień dzisiejszy interesuje mnie kredyt budowlany (CHF, PLN) ale bez ograniczeń spłata rat i jak najniższe inne prowizje.
    Brałam pod uwagę : BPH PBK SA, Millenium, Multibank, PEKAO BP, czy ktoś moze podpowiedzieć ...któy wybrać ?))
    Ewentualnie inne propozycje ... chętnie posłucham porad.
    Doświadczona "budowlanka". hihiihihih to dla Tommcco

  2. #2
    Guest

    Domyślnie

    w ostatnim wydani miesiecznika "profit"jest dobry artykuł na temat kredytów zobacz też www.expander.pl

  3. #3

    Domyślnie

    jak obserwuję co się dzieje z euro cieszę się że mam kredyr w złotówkach w PBK BPH

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    sandeyka

    Zarejestrowany
    Aug 2003
    Posty
    2

    Domyślnie

    Po 3 miesiącach zastanawiania się, wizytach w różnych bankach w X.2003 wzieliśmy kredyt w złotych w PKO BP /początkowo miał to być kredyt we frankach, ale z uwagi na sytuacje przeprosiliśmy naszą kochaną walutę/

  5. #5

    Domyślnie

    temat u mnie jak najbardziej na czasie..jak narazie jestem za kredytem w Multibanku w frankach z kilku powodów:
    a. nie potrzebują rachunków i faktur, co w przypadku budowania systemem gospodarczym sprawia mniej kombinacji

    b. przewalutowanie bez prowizji - w momencie kiedy frank skoczy zbyt wysoko przewalutowuję kredycik i czekam w nadzieji że szybko spadni

    c. okres kredytowania 30 lat i 95% kosztów inwestycji (te 5% może być działka)


    Moim zdaniem to bardzo korzystne warunki, tym bardzej że rata w frankach jest niższa co ma znaczenie w czasie budowy gdze pieniądze rozpływają sie niewiadomo gdzie
    niech strop zawsze wisi a ściany stoją

  6. #6

    Domyślnie

    Ja tez biore we frankach w Multibanku. To bardzo przyjazny bank z jednym minusem - trzeba wycenić na własny koszt nieruchomość (jakieś 700 - 1.000 zł). Ale biorą pod uwagę fakt, że przez cały okres spłaty kredytu prowadzą za darmo konto (w tym przelewy itd...) oraz, że każdy następny kredyt w tym czasie bierze się z oprocentowaniem kredytu na budowę, to nie jest źle )
    pozdrówka
    agiszonek
    Wybudowac dom i nie kipnąc z głodu to dopiero sztuka

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał agiszonek
    Ja tez biore we frankach w Multibanku. To bardzo przyjazny bank z jednym minusem - trzeba wycenić na własny koszt nieruchomość (jakieś 700 - 1.000 zł). Ale biorą pod uwagę fakt, że przez cały okres spłaty kredytu prowadzą za darmo konto (w tym przelewy itd...) oraz, że każdy następny kredyt w tym czasie bierze się z oprocentowaniem kredytu na budowę, to nie jest źle )
    pozdrówka
    agiszonek
    He, he- przyjazny bank Powodzenia.
    Pewnie się orientujecie, że w momencie przewalutowania bank może sobie jeszcze raz kazać przynieść zaświadczenia, pity, zusy i inne w celu określenia zdolności kredytowej pacjenta ?
    Też się przymierzałem do multiplanu, ale nie bardzo mnie bawi to, że można w jego ramach brać kredyt na samochód, czy wczasy, czy inne rzeczy. Po prostu branie tych rzeczy pod zastaw domu, to zbyt wielkie ryzyko.
    Aaa... I byłbym zapomniał o drobnym szczególe takim jak zmiana rodzaju i kwoty wpisu w księdze wieczystej dot. kredytu.
    Życzę powodzenia z multibankiem.
    Pozdrawiam,

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony