dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 19 z 19
Pokaż wyniki od 361 do 364 z 364
  1. #361

    Domyślnie

    Opowiem Wam jaki numer odwaliłem w temacie wyboru waluty Przeczołgaliśmy naszego brokera, Nordea z kolei mnie przeczołgała...pewnie dla równowagi w każdym razie decyzja kredytowa (we franciszkach) była więc umówiliśmy się na podpisanie umowy.

    Przywitali nas kawą i ciastkami...sielanka. Wziąłem długopis do ręki ale lekko zbladłem i resztkami zdrowego rozsądku zagadałem Panią "Bankierkę":

    - kredyt będzie w transzach ?
    -tak
    -może się zdarzyć, że po zmianie kursu ostatniej nie dostanę?
    -no, teoretycznie tak
    -a teoretycznie może się zdarzyć, że zadzwonicie do mnie abym Wam jeszcze oddał pieniądze z ostatniej transzy?
    -no, teoretycznie tak

    więc ładnie przeprosiłem i powiedziałem, że właśnie się rozmyśliłem W sumie każdy może zmienić zdanie hihi

    a teraz słuchajcie jak Nordea chciała mnie ORŻNĄĆ (inaczej tego nie nazwę)
    Pani z banku powiedziała, żebym podpisał umowę w CHF a zaraz będzie przewalutowana na PLN bo mają taką opcję ZA DARMO. Coś mnie tknęło i zapytałem po jakim kursie, na co usłyszałem "ile może się zmienić w 4dni". Założyłem sobie dosłownie wahnięcie o 2-3gr i wyszło jakieś 4000pln. Pomyślalem, że na te 4tysie to troszkę muszę się "pozginać" w robocie i podziękowałem.

    i na deser
    Potem okazało się, że nie wspomnieli o jednym drobiazgu....przy przewalutowaniu z CHF na PLN musiałbym pokryć różnicę kursową SPRED (czy jak to się pisze). Te DARMO mogło mnie kosztować ponad 27kpl


    UWAŻAJCIE na "gratisy" bankowe....chyba bym się pociął
    DIMPLEX Si14TE.....mój nowy pożeracz czasu

  2. #362
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Tylko ja się tak zastanawiam - po co brać kredyt w CHF i go od razu przewalutować Przecież bank NIC nie daje za darmo.

    Co nie zmienia faktu, że jestem baaaaaaardzo zadowolona z mojego kredytu w Nordea z oprocentowaniem 1,14 % w CHF rocznie
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  3. #363
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    Tytuł bardzo mi sie podoba.
    Spłacam już 6 lat i mam 100% pewność - że tytuł posta jest idealnie prawdziwy - niestety.........
    Autostrada przez mój nowo wybudowany dom


    Palę dużo bo lubię - i nie wstydzę się tego

  4. #364
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Znów niższe oprocentowanie .... co prawda o 0,16 ale zawsze
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

Strona 19 z 19

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony