dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 9 z 10
Pokaż wyniki od 161 do 180 z 200
  1. #161

    Domyślnie

    witam .panowie wykonawcy proszę podać ceny zabudowy skosów poddasza z płyty farmacel z ociepleniem 18+7 wraz ze szpachlowaniem i jednokrotnym malowaniem( zgodnie ze sztuką budowlaną).


    proszę też o wycenę ocieplenia czyli styropian 15cm wraz z 3 krotnym nałożeniem kleju.uszczelnianiem pianką łączeń gdzie tego wymagają oraz malowaniem po nałożeniu tynku.

    naprawde jak czytam jak wszyscy mają tanio to aż im zazdroszcze. skosy za 30zł ocieplenie za 30zł.proszę państwa u mnie koło lubania śl czyli na zapadłej dziurze nikt nie chce sie za tyle podjąć.

  2. #162

    Domyślnie

    witam , dlaczegochcesz robić sufity z farmacell a nie z płyty G-K. ja niektóre stawki za prace w stosunku do ubiegłego roku podniosłem, niektóre obnizyłem. Ceny zwasze mozna obnizyc ale kosztem jakosci a na to zaden inwestor sie nie zgodzi.



    Ps. gdzie podział sie Mizeraki?
    lekarz bez stażu moze i zarabia 1800 ale za to odbije to sobie pozniej szeroko otwierając swoją łapownicką kieszeń.

  3. #163
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    MarBla

    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    2

    Domyślnie Wykończeniówka pod Krakowem

    Wieliczka:

    Ocieplenie: Styropian 17 cm + tynk i farba (system Bolix) - "na gotowo" 98 PLN netto za 1m2 - dużo to ?

    Tynki wewn. (na gotowo) 24 m2
    Wylewki (na gotowo) 40 m2

    MaR
    MarBla

  4. #164

    Domyślnie

    Cytat Napisał siggi&alka
    witam , dlaczegochcesz robić sufity z farmacell a nie z płyty G-K. ja niektóre stawki za prace w stosunku do ubiegłego roku podniosłem, niektóre obnizyłem. Ceny zwasze mozna obnizyc ale kosztem jakosci a na to zaden inwestor sie nie zgodzi.



    Ps. gdzie podział sie Mizeraki?
    lekarz bez stażu moze i zarabia 1800 ale za to odbije to sobie pozniej szeroko otwierając swoją łapownicką kieszeń.

    witam

    z prostych powodów których tobie jako wykonawcy to chyba nie muszę tłumaczyć. pozdrawiam

  5. #165

    Domyślnie

    kto się nie potrafi dostosować do wymogów, potrzeb i realiów rynku ten odpada....

    Szukam wykonawcy domu jednorodzinnego w okolicach Gniezna.
    Start inwestycji to wiosna 2010.
    Zapraszam zainteresowanych na PRIV.


    Pozdrawiam

  6. #166
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    FlashBack

    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Skąd
    Mazowsze
    Posty
    2.167

    Domyślnie

    Cytat Napisał mundi73
    witam .panowie wykonawcy proszę podać ceny zabudowy skosów poddasza z płyty farmacel z ociepleniem 18+7 wraz ze szpachlowaniem i jednokrotnym malowaniem( zgodnie ze sztuką budowlaną).


    proszę też o wycenę ocieplenia czyli styropian 15cm wraz z 3 krotnym nałożeniem kleju.uszczelnianiem pianką łączeń gdzie tego wymagają oraz malowaniem po nałożeniu tynku.

    naprawde jak czytam jak wszyscy mają tanio to aż im zazdroszcze. skosy za 30zł ocieplenie za 30zł.proszę państwa u mnie koło lubania śl czyli na zapadłej dziurze nikt nie chce sie za tyle podjąć.
    Zgodnie ze sztuka? Malowanie czy zabudowa a moze tylko ocieplenie?
    Ze niby farmacel a tak naprawde?

  7. #167

    Domyślnie

    [quote="krzychka"]Ceny JarzyQ z kosmosu!!!


    glazura - 35 zł/m2 (robocizna + szlifowanie kantów)

    Za takie pieniądze to nawet na wycenę bym nie pojechał . Min. cen w Trójmiescie od 60 zł za m2 + szlifowanie kantów 45-70 zl za mb. Ale może na jakiś krańcach Polski ceny spadają.
    kamera

  8. #168

    Domyślnie

    Nie ceny spadają tylko za robotę biorą się ludzie którzty nie mają o tym pojęcia i zeby jakiekolwiek zlecenie podłapać zaniżają ceny.... a potem inwestor dzwoni i mówi ze wykonawca sie z nim kłóci, że przy ociepleniu scian nie trzeba dawać siatki "na zakład". Żenda!

  9. #169

    Domyślnie

    Cytat Napisał Herman
    tynki gipsowe maszynowe - 24 - 25 zł ok. Poznania - obdzwoniłem ok. 10 ekpi - to jakaś zmowa cenowa
    Wydaje mi sie , że to chyba dobrze .
    Pozdrawiam
    kamera

  10. #170
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    MEDE

    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Okolice Piaseczna
    Posty
    74

    Domyślnie

    :
    proszę też o wycenę ocieplenia czyli styropian 15cm wraz z 3 krotnym nałożeniem kleju.uszczelnianiem pianką łączeń gdzie tego wymagają oraz malowaniem po nałożeniu tynku.
    no więc u mnie wygląda to tak : 38,00/m2

    naprawde jak czytam jak wszyscy mają tanio to aż im zazdroszcze. skosy za 30zł ocieplenie za 30zł.proszę państwa u mnie koło lubania śl czyli na zapadłej dziurze nikt nie chce sie za tyle podjąć.
    [/quote]

    u mnie 48,00/m2 na stan do malowania

    okolice Piaseczna

  11. #171

    Domyślnie

    Cytat Napisał MEDE
    :
    proszę też o wycenę ocieplenia czyli styropian 15cm wraz z 3 krotnym nałożeniem kleju.uszczelnianiem pianką łączeń gdzie tego wymagają oraz malowaniem po nałożeniu tynku.
    no więc u mnie wygląda to tak : 38,00/m2

    naprawde jak czytam jak wszyscy mają tanio to aż im zazdroszcze. skosy za 30zł ocieplenie za 30zł.proszę państwa u mnie koło lubania śl czyli na zapadłej dziurze nikt nie chce sie za tyle podjąć.
    u mnie 48,00/m2 na stan do malowania

    okolice Piaseczna[/quote]

    U mnie własnie robią.


    15styro, siatka klej tynk. Wykonanie za całość 32zł/m2.

  12. #172

    Domyślnie

    Tynki gipsowe maszynowe (Baumit) 21zł/m2
    Wylewki 12zł/m2 (z układaniem styropianu)
    Flizowanie 45zł/m2

  13. #173

    Domyślnie

    To i ja się podzielę,
    aktualnie mam dom w SSO, materiały kupowałem we własnym zakresie. Dom:
    parter 145m2 (w tym z podwójny garaż), piętro 120m2, poddasze 75m2 co do prac budowlanych wszytko do tej pory wykonywała jedna ekipa- cały sprzęt budowlany dostarczyli we własnym zakresie
    stan "0"- 13 k
    ściany parteru + strop teriva- 21k
    ściany piętra + strop żelbetowy monolityczny na całości 23 k
    poddasze + dach- kopertowy- prosty, kryty dachówką zakładkową 21 k
    w cenie mam ściany działowe, kominy i ocieplenie poddasza- oczywiście podstawowe- bez płyt GK- poddasze pozostaje na razie jako nieużytkowe.
    Z pracy ekipy jestem bardzo zadowolony.
    pozdr

  14. #174

    Domyślnie

    Tynki wew tradycyjne z piaskiem kwarcowym maszynowo-18zl
    Wylewki metoda polsucha-11zl
    Ocieplenie styropian+klej+tynk-30zl
    Wszystko to oczywiscie sama robocizna

  15. #175
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar barto307cc
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Ruda Śląska
    Posty
    1.223
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    42

    Domyślnie

    A ile kosztuje robocizna za montaż drzwi zewnętrznych???

  16. #176
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar BartekS
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Kolonia Tomaszowice, Lublin, Poland, Poland
    Posty
    151

    Domyślnie

    W lipcu - sierpniu, za GERDĘ zapłaciłem 300 zł, oczywiście autoryzowany montażysta z salonu, co by gwarancji nie stracić.

  17. #177
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar barto307cc
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Ruda Śląska
    Posty
    1.223
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    42

    Domyślnie

    Cytat Napisał BartekS
    W lipcu - sierpniu, za GERDĘ zapłaciłem 300 zł, oczywiście autoryzowany montażysta z salonu, co by gwarancji nie stracić.
    Acha my będziemy mieli z Hormanna i powiedzieli 350zł,hmm myslałam,że drogo

  18. #178

    Domyślnie

    a ile kosztuje malowanie bez gładzi śpiewają 8 zł za metr to śmieszne chyba, że ja z innego świata jestem.
    Miło być ważnym, ale ważniejsze być miłym.

  19. #179

    Domyślnie

    Cytat Napisał tacim
    a ile kosztuje malowanie bez gładzi śpiewają 8 zł za metr to śmieszne chyba, że ja z innego świata jestem.
    Malowanie u mnie kosztuje od 6 do 12 zł/m2.

  20. #180

    Domyślnie Kryzys:)

    Cytat Napisał mizeraki
    proponuje przeczytac to co pisalem powyzej - bo bylo to scisle powiazane z naszymi realiami.

    "Zadna firma nie bedzie pracowac ponizej kosztow" - rozumiem ze przyjal Pan do wiadomosci co wykazalem - ze to zdanie logicznie falszywe, tak na wall street, jak i w Krecinach malych.
    A prawdziwe brzmi tak - w najblizszym czasie ceny pracy w budownictwie bardzo spadna , a mimo to firmy zeby przetrwac beda pracowaly ponizej kosztow.
    KRYZYS.
    Witam!
    Skoro jest kryzys to proponuję samemu wykończyć swoje mieszkanie i nie wypisywać głupot ,że ktoś będzie robił poniżej kosztów bo ja nie zamierzam!!
    Chciałbym żeby Pan/Pani mizeraki (gdziekolwiek pracuje) się zastanowił czy będzie pracować powiedzmy za 600zł (koszt jedzenia i dojadu do pracy)!
    Życzę powodzenia w pracy poniżej kosztów! I więcej szacunku dla ludzi!
    A porównanie giełdy na wall streat do cen usług w Polsce "bardzo trafne " hehe ..brak słów....
    Pozdrawiam!

Strona 9 z 10

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony