dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Fischer76

    Zarejestrowany
    Nov 2003
    Posty
    2

    Domyślnie projekt KINGA pracownia ARCHIPELAG

    Witam,

    własnie przerabiamy etap wyboru projektu na naszą działeczke - jest tego bez liku - nasz wybów padł na KINGE z pracowni Archipelagu - może ktoś buduje, zbudował, wie gdzie taki domek stoi, może sie podzielić doświadczeniami na jego temat. Bądziemy bardzo wdzięczni.


    a oto link aby ten domek zobaczyć: http://www.archipelag.pl/projekty/pr...aNavText=Kinga

  2. #2

    Domyślnie Kinga- TAK !!!

    Nam równiez podoba się Kinga i mamy zamiar ją budowac, więc każda wskazówka i komentarz będą cenne. Czekamy na Wasze opinie i z góry dziękujemy

  3. #3

    Domyślnie

    Powierzchnia dachu 220m2 jak na tej wielkości domek jest spora, a to zdecydowanie jeden z większych wydatków. Nie wiem czy szukacie oszczędności i dlatego taki domek....wolałabym jednak większą powierzchnię uzytkową a prosty np. dwuspadowy dach.
    Justa

  4. #4

    Domyślnie

    100 mkw. to wystarczająca powierzchnia dla dwóch osób (może w przyszłości trzech ) - ten projekt ma wszystko to, co nam sie podoba - jest ładny, zgrabny i powabny a jakoś inne projekty (chociażby z proponowanym przez Ciebie dwuspadowym dachem) nie przypadły nam do gustu - po prostu Kinga spełnia wszystkie nasze wymagania, choć na pewno wprowadzimy kilka niewielkich poprawek.
    Wiele sie czyta o błędach w projektach Archipelagu, czy Kinga takowe ma?
    Pozdrawiam.
    Szprotka.

  5. #5
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Fischer76

    Zarejestrowany
    Nov 2003
    Posty
    2

    Domyślnie

    To racja - dach jest duzy, mamy zamiar zamontowac tam dodatkowo 2 okna połaciowe, bo na poddaszu da sie wygospodarować jeszcze 12m2 pomieszczenie, kominek przesuniemy do narożnika, bedziemy ogrzewali nim pokoje /z odpowiednim wkładem/ - po prostu wg. nas domek jest sliczny /Szproteczka ma racje / i wart zachodu, a za żadne skarby swiata nie chcemy mieć domu pietrowego. No własnie - co z ta jakościa projektu?

  6. #6

    Domyślnie

    Nasi sąsiedzi na działeczce obok, budują domek(Elizę) z tej pracowni i są bardzo zadowoleni.
    Nie słyszałam by mieli jakikolwiek problem.

    Szprotka,masz rację...w domkach z dwuspadowym dachem nie ma nic urzekającego
    (była to tylko propozycja tańszego rozwiązania).
    Pozdrawiam wszystkich miłośników "Kingi"

  7. #7
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Jaakko

    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    5

    Domyślnie Kinga z Archipelagu

    No cóż... Dawne bardzo te posty. Mam nadzieję, że wszyscy państwo wybudowali Kingi. Ja jestem dopiero w fazie wybierania wykonawcy.
    Projekt jest już po adaptacjach i otrzymałem właśnie pozwolenie na budowę. Zmianie uległy układy pomieszczeń na dole, dodatkowo doszły dwie antresole nad pokojami dzieci, łazienka za nimi. W obrysie dom pozostał nie zmieniony.
    Zrobiłem makietę w skali 1:50, więc jeśli ktoś chce moge podesłać zdjęcia. Dysponuję również plikami projektów w formacie PDF.
    Pozdrawiam.

  8. #8
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar annkier
    Zarejestrowany
    Apr 2004
    Posty
    206

    Domyślnie

    Jaakko, ja bym prosiła o zdjątka jesli mogę [email protected]
    Projekt jest b. ładny, trochę mnie martwi małe pomieszczenie gospodarcze, myśle ze zrezygnuje z wc i w ten sposób zyska trochę wiecej

    Piszcie prosze czy ktos juz zaczął budowe tego domku?
    Jaki jest koszt stanu surowego zamknietego?
    W kosztorysie podaja stan s. otwarty netto do 101600, cena do przyjęcia

    Brakuje mi trochę dachu nad tarasem, żeby mozna było posiedziec w słoneczne i deszczowe dni.

  9. #9
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Jaakko

    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    5

    Domyślnie Kinga

    Nasza "Kinga" już stoi. Umowa podpisana z wykonawcą na zbudowanie pod klucz z wyjątkiem malowania wewnątrz i ścian w łazienkach - 203 tys. Myślę, że 250 tys. to w normalnym standardzie skończę. bez fajerwerków. Mieszkam od 1 stycznia.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony