dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 45
  1. #1

    Domyślnie Płyta 5-palnikowa

    Zwracam sie z proźba do urzytkownikow takiej plyty (gazowa 5 palnikow). Czy jestescie zadowoleni z takiej plyty czy to tylko strata kasy ?? i jak sie urzytkuje taka z rusztem tylko na palniku . Jesli mozna podajcie jaki macie model plyty Zastanawiam sie nad zakupem wlasnie takiej płyty (teraz mam kuchenke 50cm i jest mala

  2. #2

    Domyślnie

    A dlaczego miałaby to być strata kasy? Ja używam 5-ciopalnikowej Siemens ER 77560EU i jestem zadowolona z wyboru

  3. #3

    Domyślnie

    Ja tez uzytkuje taka plyte firmy aeg-elektrolux ( nr nie pamietam ). Gotuje sie na niej rewelacyjnie. Ten piaty palnik jet bardzo pomocny, szczegolnie w Swieta go docenilam
    Nasze pomyłki są konieczne i pożyteczne... Sprawiają przecież wielką radość innym...

  4. #4

    Domyślnie

    Ja mam płytę Teka, rewelacyjna. Nigdy bym nie wróciła do czteropalnikowej.

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Żmija, ja odpowiem na Twoje pytanie od końca. Od dłuższego (kilka lat) czasu użytkuję zwykłą 4-palnikową kuchenkę o szerokości 50 cm. I powiem Ci , że szlak mnie trafia a jest nas w tak zwanym gospodarstwie domowym tylko dwoje, bo mnie to dziadostwo znacznie kulinarnie ogranicza i na moje potrzeby i kuchenny rozmach jest stanowczo za mała. Jestem przekonana, że potrzebuję czegoś większego i z pewnością większa kuchnia nie będzie u mnie stratą kasy.

    No ale ja to ja a innym czteropalnikowa może wystarczać. Wszystko zależy od tego jak się kuchni używa.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  6. #6

    Domyślnie

    JoShi rozumiem twoj bol ja juz dawno zdecydowalam sie na plyte 5 palnikowa (teraz tylko kwestia wyboru modelu) Tylko ostatnio uslyszalam pytanie czy to nie moja fanaberia [/b]

  7. #7
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar majki
    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    4.925
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    516

    Domyślnie

    Cytat Napisał zetka
    A dlaczego miałaby to być strata kasy? Ja używam 5-ciopalnikowej Siemens ER 77560EU i jestem zadowolona z wyboru
    Właśnie taką chcemy kupić ... Możesz napisać coś więcej ? Jak się czyści i działa ?
    Z góry dzięki.

    pozdrawiam, majki
    mój domek ...
    komentarze ...
    były dziennik budowy ...

    mieszkamy w domu od 28 czerwca 2010 ...
    impossible is nothing ...

  8. #8

    Domyślnie

    Tutaj się wypowiadałam o płycie (i zdjęcie wrzuciłam)
    http://forum.muratordom.pl/plyta-gaz...hlight=siemens

  9. #9
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar majki
    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    4.925
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    516

    Domyślnie

    Cytat Napisał zetka
    Tutaj się wypowiadałam o płycie (i zdjęcie wrzuciłam)
    http://forum.muratordom.pl/plyta-gaz...hlight=siemens
    Już obejrzałem, bardzo dziękuję

    pozdrawiam, majki
    mój domek ...
    komentarze ...
    były dziennik budowy ...

    mieszkamy w domu od 28 czerwca 2010 ...
    impossible is nothing ...

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał Żmija
    JoShi rozumiem twoj bol ja juz dawno zdecydowalam sie na plyte 5 palnikowa (teraz tylko kwestia wyboru modelu) Tylko ostatnio uslyszalam pytanie czy to nie moja fanaberia [/b]
    Myślę, że nie. Znajomi mają pięciopalnikową i nie mogą się nachwalić

  11. #11
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Jesli kupisz plyte 5-cio palnikowa 70 cm to duzo wiecej na niej nie zmiescisz niz na 60 cm z 4 palnikami. Na plycie 70 cm palniki sa blisko siebie i wieksze garnki na wszystkich 5 palnikach sie nie zmieszcza. Popatrz sobie na 5-cio palnikowe ale o wymiarze 90 cm.

  12. #12

    Domyślnie

    Też mam 5-palnikową beko, z trzyczęściowym rusztem żeliwnym.
    Przy zakupie zwróćcie uwagę na wymiary - płyty z 5 palnikami mają różną szerokość. Ta nasza jest stosunkowo szeroka, ale i tak przy dość dużych garnkach i ogromnej patelni robi się problem - jak wielką patelnie stawiam na środkowym "wokowym" palniku to w zasadzie na żadnym z czterech pozostałych palników nie da się już postawić większego garnka. Co do głębokości płyty - tu pewnie jest standard, ale na pewno warto wybrać płytę jak najszerszą, żeby był jak największy odstęp między palnikami.
    "W dniu, w którym pozwoli się kobietom czytać i pisać, świat wymknie się spod kontroli."

  13. #13
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał magpie101
    Jesli kupisz plyte 5-cio palnikowa 70 cm to duzo wiecej na niej nie zmiescisz niz na 60 cm z 4 palnikami. Na plycie 70 cm palniki sa blisko siebie i wieksze garnki na wszystkich 5 palnikach sie nie zmieszcza. Popatrz sobie na 5-cio palnikowe ale o wymiarze 90 cm.
    No wiesz ja ma teraz 50-tke czteropalnikową, więc i 70 dla mnie to postęp, ale oczywiście będę celowac w 90-tkę i na szczęście mojemu małżonkowi nawet nie przychodzi do głowy, że to może być fanaberia. Dla niego liczy się efekt moich działań kulinarnych i za nic na świecie nie chciałby, żebym się zniechęciła.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  14. #14
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    zbigmor

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    5.543

    Domyślnie

    Dla jednych to będzie fanaberia, a dla innych nie. Ja mam 4-palnikową o szerokości 60cm i nie pamiętam, żeby brakowało mi palników. Osobiście uważam, że szerokość jest dużo ważniejsza niż ten piąty palnik, ale jeśli ktoś naprawdę zajmuje się gotowaniem to czemu nie? Ciekawy jestem jak często ci wychwalający takie kuchnie rzeczywiście używają jednocześnie wszystkich palników? Każdy musi sam sobie odpowiedzieć czy potrzebuje i chce taką kuchenkę, czy nie.

  15. #15
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał zbigmor
    Ciekawy jestem jak często ci wychwalający takie kuchnie rzeczywiście używają jednocześnie wszystkich palników?
    A jaka częstotliwość usprawiedliwia zakup?
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  16. #16
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    JoShi uwierz ze na 50 jaka masz obecnie wstawisz wiecej duzych garow niz na 70 z 5 palnikami. Tymbardziej, ze wiele 70 ma ozdobne ruszta i wygladaja pieknie ale malo sie na nich miesci. Ja twierdze, ze sa to plyty na pokaz dla osob, ktore malo gotuja. (0 to juz cos innego
    I jeszcze jedno nie kupujcie plyty z takimi osobnymi rusztami

    bo trzeba sie niezle nagimnastykowac zeby duza patelnia nie spadla z rusztu przy wbijani widelca w mieso (wtedy momentalnie patelnia sie przechyla. Ja z takimi rusztami mialam poprzednia plyte co prawda 60 ale nigdy wiecej.
    Kupcie sobie z takim rusztem

  17. #17

    Domyślnie

    ja ma podobna plyte do tej ostatniej tylko Siemens, niesety jeszcze nie podlaczona

  18. #18
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał magpie101
    JoShi uwierz ze na 50 jaka masz obecnie wstawisz wiecej duzych garow niz na 70 z 5 palnikami. Tymbardziej, ze wiele 70 ma ozdobne ruszta i wygladaja pieknie ale malo sie na nich miesci.
    No na takie ze zminimalizowanymi rusztami to ja nawet nie patrzę
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  19. #19

    Domyślnie

    JoShi a co powiesz o tej płycie, jest mała czy duża tak "na oko"

  20. #20

    Domyślnie

    Cytat Napisał magpie101
    Kupcie sobie z takim rusztem
    mam dokładnie taką beko, ruszt jest ok, ale wolałabym, żeby była szersza
    ma za małą odległość między palnikami, i tak jak pisałam, nie da się postawić jednocześnie kilku dużych garnków.
    "W dniu, w którym pozwoli się kobietom czytać i pisać, świat wymknie się spod kontroli."

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony