dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 26
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kasia i mat
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Posty
    138
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    30

    Domyślnie Komentarze- Dom Kasi i Mata

    Witaj,

    jeśli masz pytania dotyczące domu albo nie-domu zadaj je tutaj
    Zapraszam.

  2. #2

    Domyślnie

    a gdzie ciąg dalszy opowieści od slubu juz troszke czasu mineło a tu cisza

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kasia i mat
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Posty
    138
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    30

    Domyślnie

    Witam

    To co piszę jest retrospekcją. Założyłam ten dziennik dopiero w grudniu i dlatego z opóźnieniem opisuję to,co miało już miejsce dawno,dawno temu(bo mam wrażenie, że od tego ślubu minęło ze 100 lat!!).
    W ramach usprawiedliwień powiem, że post o ślubie jest wczorajszy. Jutro dalsza część na pewno.
    Pozdrawiam serdecznie

  4. #4

  5. #5
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kasia i mat
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Posty
    138
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    30

    Domyślnie

    No bo trochę też zakreciłam z tym dziennikiem
    Niestety kiedy zaczynała się budowa, nie za bardzo wiedziałam nawet o istnieniu "Dzienników budowy", a wielka szkoda

    Teraz kompulsywne nadrabianie zaległości,by dorównać do stanu teraźniejszego

    Macie ładny domek.Patrzę z zazdroscią

  6. #6

    Domyślnie

    wiesz co to może już nie opisuj jak dokładnie wszystko przechodziło tylko powklejaj fotki co było wcześniej a pisz od teraz bo pewnie cięzko nadrobić dokładnie wszystko , pamięta sie co i jak ale nie tak dokładnie ja dlatego miedzy innymi dziennika nie prowadze bo gdybym miała sie wracac do czasów sprzed roku to ciarki mnie przechodzą i juz nie chciała bym sie wracac nawet myślami do tamtego czasu

  7. #7
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kasiaa256
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    1.042
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    115

    Domyślnie

    Kasia nie obijaj się - pisz!!! Fajnie Ci to wychodzi

  8. #8
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kasia i mat
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Posty
    138
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    30

    Domyślnie

    Obiecuję solidną poprawę od dziś wieczór
    Dzięki za miłe słowa wsparcia...ostatnio mam chyba dziennikowo-budowlany kryzys ale staram się wychodzić...

  9. #9

    Domyślnie Witaj

    Witaj Kasiu,

    łza mi się w oku zakręciła gdy czytałam twoją retrospekcję... My również żyjemy budową naszego domku, ale wszystko to przebiega zupełnie inaczej. We wszystkim zdani jesteśmy na siebie, chociaż teściowa ma uprawnienia do kierowania budową... To długa historia i nie do opowiadania na forum... Tylko wam pozazdrościć - piękny domek i wspaniały Wreszcie-teść...
    Nasz jest podobny, ale balkon od frontu przerobiliśmy na wykusz i mamy dwustanowiskowy garaż.

    Pozdrawiam i życzę powodzenia
    Panie, daj mi siłę, abym zmieniła to, co zmienić mogę; daj mi cierpliwość, abym zniosła to, czego zmienić nie mogę i daj mi mądrość, abym odróżniła jedno od drugiego.

  10. #10
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kasia i mat
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Posty
    138
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    30

    Domyślnie

    Witaj

    Tak sobie myślę, że każda z tysięcy opisywanych tu budów ma swoją własną, niepowtarzalną historię i własnych niepowtarzalnych "Aniołów Stróży". W naszym wypadku to naprawdę Wreszcie-Teść, bez którego uczciwie przyznając, pewnie szybko przepadlibyśmy z kretesem... A Waszym przypadku to Wy sami sobie jesteście tymi Aniołami Stróżami i bądź z tego cholernie dumna...mimo zapewne wielu nieprzespanych nocy, łez i może poczucia bezsilności. Czasem mówię do męża, że mam poczucie lekkiego okłamywania rzeczywistości...niby ten dom budujemy, ale to przecież nie my kilka razy w tygodniu jeździmy na budowę użerać się z majstrami... nie my kłócimy się z cholernym urzędem...nie my przeszukujemy pobliskie hurtownie w poszukiwaniu najtańszej oferty na dachówkę...Z naszym domem czuję się trochę jak z adopcją...jest dziecko bez upierdliwego czasu ciąży,podczas której wymiotujesz, puchną Ci nogi i czasem wszystkiego się odechciewa, ale czujesz, że taka jest naturalna kolej rzeczy. Choć my naprawdę w miarę "emigracyjnych"możliwości (a zwłaszcza mój mąż) poświęcamy naszemu domowi max czasu, uwagi, emocji.

    Tak naprawdę każda z sytuacji ma swoje plusy i minusy, choć wiemy jak bardzo powinniśmy byc wdzięczni losowi, ze dał nam takiego Wreszcie-Teścia (właściwie za chwile zacznę go nazywać Super Wreszcie-Teściem )

    Trzymam mocno kciuki za Was i życzę dużo cierpliwości i odwagi!!
    "Niech się mury pną do góry..."mimo wszystko

  11. #11

    Domyślnie

    pozdrawiam z wyspy i trzymam kciuki.my na razie mamy SSZ.ale w maju wracamy do Polski.Nareszcie.
    budowanie na odleglosc jest ciezkie ale z pomoca innych mozliwe.
    bede do was zagladac.piekny domek.

  12. #12
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kasia i mat
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Posty
    138
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    30

    Domyślnie

    Dziękujemy za pozdrowionka i oczywiście również pozdrawiamy Podejrzełam sobie Waszą Diunę.Piękna jest!
    A to budowanie z daleka to naprawdę dziwne ale i interesujące doświadczenie. Dużo w człowieku frustracji, bo niewiele może zdziałać sam tak naprawdę...nie może ani zobaczyć ani dotknąć ani załatwić bezpośrednio. Wiele rzeczy w ciemno załatwianych i kupowanych. I do tego cholerne wyrzuty sumienia...ze budową obciąża się innych, zamiast tyrać przy tym samemu.
    Ale pozytywy też są
    I tych też się trzymajmy
    Pozdrawiamy niemal wiosennie

  13. #13
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar googulek
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    2.811
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    226

    Domyślnie

    no i ja dolacze do czytajacych, podgladajacych
    bardzo ladny domek wam rosnie moze lubujemy sie w innych klimatach ale mamy wspolne budowanie na odleglosc
    pozdrawiam i czekam na dalsze opowiadania i fotki

  14. #14
    Lider FORUM (min. 2800)
    jessi

    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    2.803
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    168

    Domyślnie

    hej ,przyszłam się przywitac

    sliczna macie dachóweczkę ,własnie taką kiedyś bedę miała bardzo mi się podoba

  15. #15
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kasia i mat
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Posty
    138
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    30

    Domyślnie

    Witajcie,

    dzięki za słowa życzliwego wsparcia Kto jak kto, ale "budujący się" wiedzą ile one znaczą dla innych "budujących".
    Googulek, to prawda, że mamy inne wizje domów (Wy już nawet macie dom, bo oczywiście podglądaliśmy ). Niemniej bez względu na "klimaty" wyczuwam w Waszym domu fajną "domowość", dużo ciepła i tego, że Wasze miejsce jest chyba tym,w którym jest Wam najlepiej. Tak przynajmniej wygląda
    Jessi - jesteśmy pewni, że będziesz miała nie tylko dachówkę, ale i dom o jakim marzysz. Tego też gorąco życzymy!
    Nocne pozdrowienia dla wszystkich nieśpiących i dla mojego pracującego Męża, który zarabia na dom

  16. #16
    Lider FORUM (min. 2800)
    jessi

    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    2.803
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    168

    Domyślnie

    to trzymam kciuki aby wszystko wam poszło tak jak sobie to zaplanowalisci i życze powodzenia w budowie ,bedę zaglądała do dziennika co tam u was słychac

  17. #17
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kasia i mat
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Posty
    138
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    30

    Domyślnie

    Dzięki Jessi!
    My też będziemy śledzić Wasze poczynania, bo domek bardzo nam się podoba
    Pozdr

  18. #18
    Lider FORUM (min. 2800)
    jessi

    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    2.803
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    168

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasia i mat
    Dzięki Jessi!
    My też będziemy śledzić Wasze poczynania, bo domek bardzo nam się podoba
    Pozdr
    dziekuje i zapraszam serdecznie

  19. #19

  20. #20
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kasiaa256
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    1.042
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    115

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasia i mat
    Mężu, zapewniasz, że moje czarne wizje się nie sprawdzą i że w ogóle przesadzam, a w razie jakbym miała rację to Ty się deklarujesz do obsługi tej szmaty.
    Kasia tą deklarację męża to na piśmie poproś żeby potem się nie wypierał

    Kurczę zazdroszczę Wam, że już tyle spraw macie przemyślanych. Za 3 tygodnie wchodzi nam ekipa od wykończeniówki, a my jeszcze nie mamy choćby zarysu koncepcji co i gdzie ma być. Nawet na płytki do łazienek zdecydować się nie mogę, a sprzęty do kuchni to już w ogóle dla mnie abstrakcja.

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony