dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 69
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 1371
  1. #201

    Domyślnie

    ładnie to wygląda, twoje zdjęcia potwierdziły ze dokonałam słusznego wyboru jeśli chodzi o kafelki
    zastanawiam sie jeszcze nad wrzuceniem gdzie niegdzie kafelek z dekorem, ale niechialabym przesadzic....

  2. #202
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar wingerman
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    W-wa / Piaseczno
    Posty
    734

    Domyślnie

    Cytat Napisał ewe
    można zamiennie byle mocno ściskaj

    płytki przyjeżdzają w poniedziałek to pod koniec tygodnia zmaieszcze efekty
    Kurde palce w pracy mi zdretwialy jakbym wiedzial ze beda w poniedzialek to bym je dzis oszczedzil

    Cytat Napisał milew
    Mam nadzieję że nie trafią ci się takie jak nam, nasze na pewno nie były opoczno. Jakieś włoskie coś wybraliśmy te bo chcieliśmy dać pionowy pasek przy okapie. Okazały się tak twarde że nie można było w tym nic wywiercić a potrzebowałem 4 dziurki 6mm.
    Ostatecznie pękły 4 płytki (wszystkie na zamówienie dobrze że mieli) parę wieteł łącznie za 60zł i pół dnia wiercenia. Przekląłem te płytki, ale efekt ciekawy wyszedł chyba bo jeszcze mebli nie ma.
    Poprostu te plytki to gres, pewnie jeszcze 9-10mm grubosci.
    Przynajmniej wiesz czemu wykonawcy licza za wiercenie otworow jak to sie mowi.... jak sie nie przewrocisz to sie nie nauczysz
    Swoja droga to niezle wiertlo do tego kosztuje kolo 30zł a ze tak powiem znacznie lepsze jakies 60zł, pomijam profesjonalne korony
    Zajmuję się wykończeniami wnętrz z naciskiem na układaniem kamienia, glazury oraz prac powiązanych. Więcej o mnie.

  3. #203
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Izulek

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    1.291
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    Ja wybrałam Organic Orange i Krem, na podłogę albo Mauri krem albo Orange. Będzie też kilka listew dekoracyjnych.
    Łazienka na razie w myślach - projektu nie mam, ale ilekroć widzę te kafelki to niezmiennie mi się podobają. Wybrałam je do małej łazienki na dole, ale zastanawiam się czy nie zrobić górnej z tych kafli, a do dolnej jeszcze poszukać.

    Aga&Piotr Wasza łazienka ślicznie wygląda. Z tych zdjęć chyba wynika, że kafle podłogowe macie także poza łazienką. Dobrze myślę?
    IZA
    mieszkamy od 22 sierpnia 2009

    Dziennik
    Komentarze
    Ogrodowe początki

  4. #204

    Domyślnie

    Najdroższe wiertło jakie znalazłem u nas to było za 13zł, nawet w miarę ok było zanim nie dotarłem do końca płytki tam stępiło się całkowicie. A moich wykonawców to pominę milczeniem
    W pierwszej wersji chcieliśmy dać na prawie całą ścianę gres ( dobrze że nie było tego co nam podobał się)

  5. #205

    Domyślnie

    płytki są świetne - z niecierpliwością czekam na efekty!

  6. #206
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar aga&piotr
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    813
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    13

    Domyślnie

    Dzidziak i Izulka wstawiłam aktualne zdjęcia łazienki, poprzednie nie oddawały swego uroku

    Aga

  7. #207
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Izulek

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    1.291
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    Aga , śliczna łazienka, jeszcze raz potwierdzam. Z tą czerwienią suuuper ożywiona.
    IZA
    mieszkamy od 22 sierpnia 2009

    Dziennik
    Komentarze
    Ogrodowe początki

  8. #208
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar aga&piotr
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    813
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    13

    Domyślnie

    dzięki Izulka, fajnie że Ci sie podoba
    A co do terakoty, owszem, dobrze widzisz, jest wszędzie z wyjątkiem salonu
    Jeśli chodzi o kolory łazienki, też się zastanawiałam, jednak pozostałam przy "spokojniejszej" dolnej, górną planuje kolorową
    Jest tylko jedna rzecz która nie daje mi spokoju, planowałam cieniutkie czerwone szklane dekory, jednak w ostatniej chwili zrezygnowałam i teraz troche żałuje byłoby super, no ale nic, trzeba dodatkami nadrabiać
    Aga

  9. #209

    Domyślnie

    Aga, jestem pod wrazeniem Twojej lazienki, wogole nie bralam pod uwage czerwonego koloru a robi robi piorunujace odczucie. O jakich czerownych dekorach myslalas?
    Pozdro

  10. #210
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar aga&piotr
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    813
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    13

    Domyślnie

    Dzidziak, czerwony fajnie ją ożywia, ale pozostaje wciąż delikatna
    a myślałam o takich wąskich szklanych cieniutkich paseczkach

  11. #211
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar aga&piotr
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    813
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    13

    Domyślnie

    coś takiego:

  12. #212
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kasia i grzegorz

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Skąd
    PAWŁOWICE
    Posty
    221
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    WITAM MOŻE COŚ TAKIEGO??





    TO MOJE INSPIRACJE...
    kasia
    ...dobre rady zawsze w cenie...
    Dziennik
    Komentarze

  13. #213

    Domyślnie

    ciekawe
    ja sie zastanawiam aby dolozyc taki dekor http://www.opoczno.com/index2.php?id...roduktID=4643#

    ...chyba nie umiem zamieszczac zdjec[/img]

  14. #214
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    MonikaAndrzej

    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    143
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    ewe ja również dokonałam wyboru płytek z kolekcji Opoczno Metalic. Płytki 'kładą' się w łazience w kolorach biały, grafit i grafit silver. Mam dylemat z fugą. Jak Ty to rozwiązałaś? Może masz już zdjęcia jak to wygląda u Ciebie?

  15. #215

    Domyślnie

    hejka
    płytki położone - nie ma jeszcze za dużo zdjeć - ale moze te jeszcze w trakcie:

    tutaj bedzie stałą lodówka side by side nad nią podświetlenie - na lewo wejscie do spizarki.

    .
    Moniko - u mnie przy płytkach gold- fuga cemno brązowa - przy jasnych - jakas taka szaro biała. Powiem ci jednak że niezbyt jestem zadowolona z tych białych - na ścianie wygladaja na takie szaro bure - zamontowaliśmy białe gnazdka i bardzo rzuca sie ww oczy ta ich szarzyzna - nie wiem czy nie bedą do zmainy - chcwała ze u nas tylko 5 łytek pod parapetem.

    Myśle że Twoja łazienka wyjdzie prześlicznie - u Ciebie i te białe będą pasowły do szarosci
    ewe

  16. #216
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar wingerman
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    W-wa / Piaseczno
    Posty
    734

    Domyślnie

    No prosze, zyjesz
    A juz sie balismy ze transport Cie przygniotl do ziemi i po Tobie
    Ciekawe te plytki, piszesz tez o bialych - szroburych (ale nie kotkach z kolysanki ) moze zrobisz im rowniez kilka fotek ?

    PS. Zwroc uwage glazurnikowi by nie szedl na latwizne i wykonal prace zgodnie ze sztuka bo z ta brazowa sciana to troche polecial z symetria.


    Pozdrawiam i czekam na wiecej
    Zajmuję się wykończeniami wnętrz z naciskiem na układaniem kamienia, glazury oraz prac powiązanych. Więcej o mnie.

  17. #217

    Domyślnie

    Bardzo ładne! Też chętnie zobaczę te jasne

  18. #218

    Domyślnie

    Plytki cudne! Ale powiem Ci szczerze, ze glazurnikowi kazalabym je zrywac - powinny byc symetrycznie sciete z obu stron! 2 cale wysrodkowane na scianie i reszta docinana po bokach.
    Tak sie wymadrzam, a sama sie zastanawiam jak nasz fachofffiec... zaczyna lazienke od poniedzialku.

  19. #219

    Domyślnie

    Ma tam stać lodówka, nie bedzie pewnie tego widac. To już bym zostawiła,ale w innych pomieszczeniach gościowi trzeba patrzeć na ręce.

  20. #220

Strona 11 z 69

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony