dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1002 z 1181
Pokaż wyniki od 20.021 do 20.040 z 23601
  1. #20021
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arnika Zobacz post
    To podam miasta , tak jak w latach ubiegłych. Z tym, że poczekam jeszcze jakiś czas , bo dopiero zaczęli księgować wpłaty i z całą pewnością to potrwa, mając tyyyyle podopiecznych.


    Jeszce raz DZIĘKUJĘ
    I niestety nie posiadam wiedzy, kto wpłaca, bo tego nam nie podają (domyślam się czasami od kogo...), więc miasta są w/g mnie jak najbardziej OK.

  2. #20022
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Arni, nie znudziło ci się jeszcze na wygnaniu Kiedy Sylwia do tej Wawy jedzie? nie mam czasu do niej zadzwonić, ja przyszły tydzień mam w Lublinie, fuj.. Nie fuj Lublin ale wyjazd

  3. #20023
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Sylwia jest w Warszawie... nie wiem kiedy wraca.. ale . chyba tu będzie 28 .... może dziś jutro będzie wracała, a może za tydzień..
    Czyli fon zostaje.. bo mnie nie mówiła.. znaczy mówiła, ale... niedokładnie... albo ja nie przywiązywałam wagi...

    Znudziło mi się siedzieć w weekendy.. tak w normalny dzień jest co robić....
    Po 3 nieprzespanych nocach wczoraj wzięłam tabletkę .. i spałam dziś do 10.00....


    I dobra wiadomość.. schudłam prawie 4 kg.. czyli 3,7kg

  4. #20024
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    No proszę, zawsze w każdej sytuacji jest jakaś dobra strona! Buziaki zostawiam!!!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  5. #20025
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Cześć Brazulka

    Kuźwa.. źle się zważyłam.. aż tyle nie schudłam...
    Nudziło mi się w weekend...
    Jeszcze tylko jeden przede mną...
    Mam zapalenie krtani.... noooożesz... A wszystko to z pewnością za sprawą farb i lakierów w świeżo wymalowanej sali...
    Ja już chcę się wyyyyspać... kolejna nieprzespana noc za mną...
    Chyba prochy zacznę brać ... ale ja ich nie cierpię...

  6. #20026
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Też schudłam 3 kilo. I na razie nie mam zamiaru tego więcej robić. A Ty się kuruj. U nas też znowu jakieś wirusy chodzą po ludziach. My na razie się trzymamy. Obawiam się środy bo muszę do laryngologa na kontrolę a Stefcia ze sobą muszę brać, bo nie ma kto z nim zostać. Trzymajcie kciuki byśmy czegoś nie złapali po drodze.

  7. #20027
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Dla uśmiechu...

    Kobiety są najlepszymi matematykami... Bo:
    Mnożą rodzaj ludzki
    Dzielą łoże małżeńskie
    Dodają sobie urody
    Odejmują sobie lat


    Przechodzi facet ulicą i widzi napis : "Burdel u sióstr Urszulanek"
    Hmmmm .. byłem już w tylu burdelach, ale u sióstr jeszcze nie...
    Wchodzi.. a tam starsza siostra, gruba i niezbyt ładna, prosi o datek w wysokości 300zł... Facet kładzie na stół i proszony jest o przejście do tych drzwi
    Przechodzi , a tam siedzi kolejna siostra młodsza , szczuplejsza i ładniejsza od poprzedniej.. Prosi o 200zł...
    Facet daje pieniądze... i proszony jest o przejście przez kolejne drzwi...
    Przechodzi, a tam młodziutka ładna i zgrabna zakonnica... prosi go o datek 100zł.. i przejście przez kolejne drzwi.. Facet przechodzi, a tam na dużym banerze .. "I tak Cie wyruchały siostry Urszulanki..."

  8. #20028
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    W końcu się uśmiałam

    Chyba humor Ci wrócił... tym bardziej, że lada dzień do domu wracasz

  9. #20029
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar ~~slonko~~
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    2.103
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Arnika

    a tak sie smieje slonko


    ktore przesylam i zdrowka zycze

    masz cos do plukania ?? jak oni mogli malowac takimi farbami, gdy sa pacjenci ??
    wrrrrrrr ;/
    ILUMINACJA w inspiracjach
    "To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."
    Zapraszam do pogaduszek Nowoczesny miał być...
    Moja galeria

  10. #20030
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Nie .. nie mam nic do płukania... Na dodatek dali mi ACC 600!!! dopiero mnie załatwili... bez basenu i bez wodnych zabiegów.. wczoraj umierałam... ja podałabym sobie wczoraj antybiotyk.. bo już nie mogłam.. doktor powiedział NIE .. zbadał mnie, pożartowaliśmy.. i nie dał antybiotyku... Brawo dla lekarza..

    No i do płukania przydały by się % a tutaj nic nie mam..


    Od poniedziałku będę w domku
    I hit.... mąż nie bardzo może mnie odebrać... mój samochód na podjeździe... więc wpadł na pomysł.. obydwoje wpadliśmy ,że on przyjedzie do mnie w niedzielę, a ja go odwiozę... i wrócę swoim autkiem do szpitala... no i skoro już będę w domu.. to może byś kochanie jakieś pranie nastawiła w domu
    Nooosz kuźwa...
    Nic to.. ja w tu jestem do poniedziałku, więc nie piorę nic..

    I humor fakt.. powrócił mi


    A wiecie, że nasza narodowa reprezentacja jest jak .. jaja..
    One biorą udział... ale nie wchodzą

  11. #20031
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Masz praktycznego męża


    Ale w takiej sytuacji już bym do szpitala nie wracała



















    pomyśl o kolejnej nocy w szpitalnym łóżku

  12. #20032
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Nooo toż to ja wiem.. tylko, że przepustki nie dostanę... i na dodatek.. wypis jest w poniedziałek...
    Durne zasady i jeszcze durniejszy nfzet.. płaci za pacjenta i przespane nocki....


























    Jaka ja już za domkiem jestem stęskniona,... i nie tylko
    I wreszcie drinka będę mogła wypić, co by się zdezynfekować..... znaczy gardło

  13. #20033
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    A to takie buty

  14. #20034
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Buty jak buty, ale... kieliszeczek
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  15. #20035
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    kieliszeczek, naleweczka.... ciężko do poniedziałku będzie wytrzymać

  16. #20036
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Mój ostatnio przytaszczył z zakupów spirytusik i oznajmił, że mam wykorzystać co w ogrodzie rośnie, czyli róża, dereń, tarnina, aronia, pigwa. No to nastawiłam co nieco. Strasznie się zmartwił, że na niektóre trzeba będzie czekać pół roku i lepiej. Nawet mi się oberwało, że bez konsultacji, bo przecież robiłam tez takie szybsze. No i skończyło się na tym, że wykopałam chłopa po jeszcze jeden literek i nastawiłam na papryczkach chili. Złośliwa jestem, bo to wychodzi zawsze ogniście
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  17. #20037
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Nooormalnie... chce mi się już chyba wszystkiego...
    I NORMALNEGO obiadku i jedzenia, i jakiś kieliszeczek i piwka.. i .. nooo normalnie wszystkiego...

    Oby do poniedziałku...

  18. #20038
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Alę Cię wytargało to „lenistwo” za duszę
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  19. #20039
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Cierpliwości!!! Cierpliwośc nawet trawę w mleko zmienia, więc wiesz ....
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  20. #20040
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Dziś przechodzi po salach pielęgniarka i pyta wszystkich i babć na sali też..... "Dziewczynki czy coś potrzebujecie ode mnie?
    Babcia Zuzia (lat około 85, od 18 lat wdowa..) odpowiada...
    - Seksu i alkoholu... , a że tego nam nie dacie to poproszę tabletkę przeciwbólową i na sen...

Strona 1002 z 1181

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony