dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1003 z 1181
Pokaż wyniki od 20.041 do 20.060 z 23601
  1. #20041
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Całę szczęście, że poczucia humoru nie straciła

  2. #20042
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar rasia
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    podStoliczna
    Posty
    14.122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    289

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arnika Zobacz post
    Dziś przechodzi po salach pielęgniarka i pyta wszystkich i babć na sali też..... "Dziewczynki czy coś potrzebujecie ode mnie?
    Babcia Zuzia (lat około 85, od 18 lat wdowa..) odpowiada...
    - Seksu i alkoholu... , a że tego nam nie dacie to poproszę tabletkę przeciwbólową i na sen...
    Umarłam...
    Towarzystwo masz doborowe. Ale, ale... widzę, że wracasz już na łono Rodziny.


    Hej Wioluśka!!!

  3. #20043
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Cześć Rasiulka.. Wracam, wracam.. w poniedziałek
    Nareszcie

    Niektóre babcie są super.. inne .. życie.. ale ogólnie fajne są panie

    I powiem, że trochę naprawiona..
    Mówię trochę... bo... procedury.. bo nie można dać jednego zabiegu który pomaga więcej, bo nfz nie zapłaci.. ale można dać inne.. to zapłaci, a, że one nie pomagają.. to pikuś...
    Tak czy owak.. nie boli mnie już tak kręgosłup jak bolał... ramie też nie.. ale w barku coś jest jeszcze nie tak, bo nie podniosę nadal nic co waży więcej niż.. chmmm nie wiem ile... oby nie ciężkie był.. 1kg nie podniosę prawą ręką nadal, kubek z kawą za ciężki......

  4. #20044
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Arniko - to Ty tych kilogramów nie dźwigaj może, a do kubka z kawą jakąś długaśną rurkę sobie obstaluj


  5. #20045
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Nooooo...
    Kilogramów nie dźwigam...
    Na kawę mam patent.. piję, trzymając kubek w lewej ręce

  6. #20046
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Geriatria zagląda co tu słychać. Tyż dziś sztywna jezdem, a co?! Szyja z lewej strony. Mogę głową kręcić tylko w prawo a w lewo do pewnego momentu i dalej się zacina. Coś mi te moje ćwiczenia które ostatnio robię nie służą. Zamiast się rozruszać ja sztywnieję. ale tak sobie myslę, że jak porozruszam znowu to co zesztywniało to chyba będzie już tylko lepiej.

  7. #20047
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Arnika, na odchodne popytaj, co robić dalej. Bo jak dla mnie, to teraz powinnaś na siłownię się zapisać 3*tyg i z małymi obciążeniami ćwiczyć tą rękę. Albo w ostateczności sobie bloczki w suficie zawiesić i ćwiczyć w domu (ale w domu gorzej, bo jak się za wjazd na siłownię płaci, to się chodzi a jak za darmo w domu, to czasu nie ma...). A jak ćwiczyć, to się właśnie powinnaś dowiedzieć (ruch odwodzenia itd)

  8. #20048
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Jestem oklejona przez Michała.. inaczej niż kiedyś i nie wyglądam jak mumia....
    Jutro Sylwia wraca to też popytam... choć nie było Jej 2 tyg... ale sprawozdanie dostanie...
    Nic tylko trzeba będzie ćwiczyć... tylko jak...?
    To fakt.. ćwiczyć w domu się nie chce.... nie to , że nie ma czasu... ale leń zwycięża... To tak jak się odchudzałam... jak przestałam piasać co jadłam, i sprawozdania uczciwie jednej osobie.. to zjadłam to i tamto.. albo i nie, ale na pewno nie 5 posiłków dziennie.....
    Dlaczego człowiek jest tak skonstruowany....?
    No i siłownia też pomoże zrzucić te kilogramy....
    Nie jadłam ziemniaków ponad miesiąc... mam dietę... ale o kant potłuc tą dietę, jak dają nam jeść chleb, a tylko 2 plasterki wędliny cieniuuuteńkiej jak powietrze, albo i nic do chleba, obiad to wodziana zupa w zależności jaki miał być jej tytuł.. albo krupnik, albo kasza manna... drugie to odrobinka mięska gotowanego i dwie surówki... czytaj zawsze kapusta... albo surowa, albo parzona albo ugotowana i kwaskiem doprawiona. Mam DOŚĆ kapusty na dłuuugie miesiące...

  9. #20049

    Domyślnie

    Arni, a czy ten bark to u Ciebie rzeczywiscie od kregoslupa, czy tez stan zapalny rotatora? Jezeli to drugie, to w zestawie cwiczen moge pomoc. Ale wczesniej musisz to miec zdiagnozowane. Napisze tylko, ze ortopeda (specjaloizacja bark) z Konstancina jedyny pomysl na moj bol i totalna nieruchomosc barku (odwodzenie na jakies 15 cm od biodra) mial zwiazany z kolejnymi zastrzykami w torebke stawowa Jedna injekcje jakos znioslam Ale chrupania w stawie nie zapomne do dzisiaj
    Potem trafilam na silowni w rece trenera ze spacjalizacja rehabilitacja barku Jakies piec miesiecy cwiczen (na poczatku od izometrycznych, potem z minimalnym obciazeniem, az do duzego) i bark mam jak nowy
    When the going gets tough, the tough get going.
    The best is yet to come ...

  10. #20050
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Ambercia.. na pewno mam do naprawy kręgosłup, choć już dużo naprawiony jest... ból nie "przechodzi" po krawędzi ramiona i ciut poniżej nad łopatką, ale ten z łopatki nadal czuję... No i druga rzecz to bark.. ten jest w/g mnie niezdiagnozowany. USG robione tutaj jest bdb, nic tam nie widać... ruchomy jest we wszystkich kierunkach .. ale jak podnoszę obie ręce do góry to prawa ciągnie i dopiero pod koniec szybciej puszcza...
    Prawa ręka w bok na 90* podniesiona i boli nadal.. gdybym miała podnieść coś nią upuszczę...
    Kurczak nie wiem co jej jest...

    Naprawia już ktoś mamę Ambercia? Jak się czuje?
    Co z Majutkiem?

  11. #20051
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    I uścisk dłońmi...
    Przy przyjęciu : P 14, L32
    Przy wypisie : P 20-21, L32
    Czyli trochę poprawiam, ale różnica jest nadal...

    No nic to.. kawę będę nadal pić lewą ręką...

  12. #20052

    Domyślnie

    Arni, dobra diagnoza to podstawa ... Grype, angine i katar to byle felczer moze zdiagnozawac. A jak zaczynaja sie problemy, wiele mozliwosci i setki przypuszczen, to konia z rzedem temu, kto znajdzie medyka, ktory postawi wlasciwa diagnoze. Nawet gdy komplet wypasionych badan, to wciaz moze byc daleko od slusznej diagnozy ...

    Majut jest wlasnie po zdjeciu szwow, kolejnej morfologii i USG. Wciaz mamy trombocytopenie, ale juz nie na tak skrajnych wskaznikach. Nie mniej poszukujemy jakiegos psiego hematologa do dalszej diagnostyki. Rozeslalismy prosbe o konsultacje do trzech klinik w EU i czekamy na jakis news ... Jak trzeba to wskoczymy w samolot i zawieziemy mala. Aby tylko nam wyzdrowiala ...

    Mamie zamowilam w Wawie 10 dni intensywnej rehabilitacji w Carolinie. Innego pomyslu nie mialam jak zrobic cos szybko, dobrze i bez koniecznosci nadmiernego przemieszaczania. Ona nie dojedzie, a ja z racji pracy nie moge dostarczyc Przed 1 listopada wyrwalam jeden dzien urlopu i to wszystko na co moge sobie pozwolic ...
    When the going gets tough, the tough get going.
    The best is yet to come ...

  13. #20053
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Arni, musisz jednak dokładnie pogadać.
    Po to było USG, żeby stożek rotatorów wykluczyć. Ba, tak w sumie, to po to usg i po dokładne badanie poszłaś własnie do szpitala, bo tego ambulatoryjnie nie miał kto zrobić. I po naukę ćwiczeń.
    Jeżeli nie rozumiesz, to powtórzę drukowanymi
    Przez 3 a nawet 4 tyg nie przejdą kilkuletnie zaniedbania. Mowy nie ma. I tak widzę, że się poprawiło, ale praca to dopiero przed tobą. I to ciągła i nieustająca. Własna. Albo będziesz pracować, albo będzie coraz gorzej, bo człowiek tak ma, ze jak się zaczyna jedno psuć, to leci dalej domino. Ty miałaś - masz, przypuszczam, niestabilność kręgosłupa. Przy tym mięśnie niewyrobione a obciążenia duże i jak coś tam w tym twoim kręgosłupie się poprzestawiało i zaczęło uciskać, to zaczęło boleć. A jak boli to się mięsień usztywnia a człowiek zaniechuje ruchów. I taki mięsień nieruszany sobie po prostu padł. Przyczyna pewnie dawno minęła (w większości przypadków nie są to przyczyny trwałe ale czasowe) a nieruchomość mięśnia została. I teraz musisz go- ten mięsień, co ręką rusza - odbudować jak zwykły sportowiec buduje siłę mięśni. Kroczek po kroku, żeby kontuzji nie dostać, ale systematycznie. No i musisz te mięsnie co kręgosłup trzymają też wzmocnić - to się cała sprawa nie powtórzy więcej . To tyle.
    Ostatnio edytowane przez EZS ; 26-10-2013 o 19:59

  14. #20054
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Ewa.. skomplikowane to jest... i ja mam to wszystko na jednej jutrzejszej szybkiej wizycie i wyśpiewać? nooo i jeszcze te wszystkie mądre słowa zapamiętać...
    Kuźwa.. chyba ściągę muszę sobie zrobić... no jak nic konspekt potrzebny...
    Ćwiczyć przeprosty ćwiczę codziennie... nawet jak nie mamy ćwiczeń na sali tak jak w weekend.
    Czyli to usg to o te rotatory było... ? bo pani doktor patrzyła czy różne ścięgna, mięśnie dobrze chodzą, czy nie ma wysięków itd.. parzyłam w ekran, ona tłumaczyła, bardzo dokładnie oglądała... i wyszło badanie OK, ale chyba o rotatorach nie było wspominanego....... jedynie co nie może być zbadane to mikro urazy , których nie widać na usg...

  15. #20055
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    no bo stożek rotatorów to zapalenie ścięgien

  16. #20056
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Aaaa... a skąd mi to wiedzieć... czyli S. mówiła o jednym, Ambercia o drugim... a to było to samo

    Ściągę/konspekt zrobiłam... jak ja kocham tą technikę...

  17. #20057
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Pozdrowienia zostawiam - również dla tej Pani co lubi seks i alkohol

    Szanowny walczył z mięśniami przedramienia po nadwyrężeniu .... a wszystko dlatego, że bolało i nie ruszał! Arni, nie daj się!!!!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  18. #20058
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Staram się



    Mąż przyjechał po mnie, spakowałam większość rzeczy.... zostawiając to co niezbędne na noc...
    Odwiozłam go do domu, bo nie będzie mnie mógł jutro odebrać... zjadłam obiadek dobry ugotowany przez teściową... wypiłam kilka dobrych kaw... pochodziłam po ogrodzie.... z przerażeniem spojrzałam ile to ja mam roboty... bo nic nie zrobione.. liści z lasu nawiało całe mnóstwo.. trzeba będzie kosiarkę odpalić jeszcze... Wyprałam 5 pralek, mąż do sznurów grzecznie zaniósł... zostało jeszcze całe mnóstwo do prania... pokręciłam się po domu i wróciłam do szpitala... swoim samochodem.... nie jeździłam przez 5 tygodni.. jejuniu.. jak to śmiesznie...
    Stwierdziłam, że niby chłopcy starali się bardzo... ale....
    No nic to.. będę musiała wynająć jakąś panią do sprzątanie... aby nie zepsuć tego co naprawione... Ale dopiero jak pan kafelkowy wyjdzie.. wówczas pani posprząta, a ja już dopiorę rodzinkę

    Iśka się cieszyła.. ale chodzi za teściową .. zdrajczyni jedna..

  19. #20059
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... OCYNKOWANYFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gwoździk
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    6.977
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    303

    Domyślnie

    Arniko ...

    ... podoba mi się powyższy tekst ..

    ... jest typowo babski ... ale jednocześnie taki życiowy i do bólu prawdziwy ....

    PS. nie wiem kto to Iśka ... ale już jej nie lubię


    Trzymaj się ...

  20. #20060
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... OCYNKOWANYFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gwoździk
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    6.977
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    303

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arnika Zobacz post
    Dziś przechodzi po salach pielęgniarka i pyta wszystkich i babć na sali też..... "Dziewczynki czy coś potrzebujecie ode mnie?
    Babcia Zuzia (lat około 85, od 18 lat wdowa..) odpowiada...
    - Seksu i alkoholu... , a że tego nam nie dacie to poproszę tabletkę przeciwbólową i na sen...
    .... i tego się trzymaj ...

Strona 1003 z 1181

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony