dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1170 z 1181
Pokaż wyniki od 23.381 do 23.400 z 23601
  1. #23381
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    powodzenia Żelko

  2. #23382
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Jedziesz do Chorwacji?

  3. #23383
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.724

    Domyślnie

    Ja jadę

    Pamiętam dawno temu Żelcia w swoich komentarzach tak cudnie opisywała widoki, morze i kuchnię, że obiecałam sobie, że kiedyś raz w życiu choćby nie wiem co pojadę i zobaczę. I wygląda na to, że w tym roku się uda.

    Mam całą masę rzeczy spisanych do zabrania i patrzę na tę kartkę i się zastanawiam jak to kiedys było, że plecak i autostop wystarczał do udanych wakacji

  4. #23384
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Nitka.. od dobrobytu nam wszystkim się w doopach poprzewracało....
    Ja nadmienię, że swój samochodzik (Oktavka) pakuję po kokardę i są wolne tylko dwa przednie siedzenia dla mnie i Emila... nic i nikt się już nie zmieści.... i to jadę bez namiotu i innych takich tam... bo mieszkam w domu wczasowym z pełnym wyżywieniem... z rzeczy spożywczych zabieram tylko kawę i alkohol....



    Aaaa pomyślałam chwilkę... dawniej z kosmetyków zabierałam szampon, mydło w kostce, pasta szczoteczka, krem nivea albo bambino i olejek do opalania... a teraz ... no jak nic dobrobyt..

  5. #23385
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Żelciu miłych i spokojnych ciepłych wakacji. Przede wszystkim zdrowych

  6. #23386
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arnika Zobacz post
    Nitka.. od dobrobytu nam wszystkim się w doopach poprzewracało....
    Ja nadmienię, że swój samochodzik (Oktavka) pakuję po kokardę i są wolne tylko dwa przednie siedzenia dla mnie i Emila... nic i nikt się już nie zmieści.... i to jadę bez namiotu i innych takich tam... bo mieszkam w domu wczasowym z pełnym wyżywieniem... z rzeczy spożywczych zabieram tylko kawę i alkohol....


    Aaaa pomyślałam chwilkę... dawniej z kosmetyków zabierałam szampon, mydło w kostce, pasta szczoteczka, krem nivea albo bambino i olejek do opalania... a teraz ... no jak nic dobrobyt..
    ale to tak pakuję jak nad Bałtyk jadę, bo muszę zabrać multum rzeczy i na ciepło i na zimno i.. na zapas... bo nas nie ma 3 tyg a w misce na wakacjach prała nie będę... no i musowo zabieram wędki, sprzęty wędkarskie, i rower, może w tym roku zabiorę i rower dla mnie (jak młody upcha dwa w samochodzie... na tylnym siedzeniu) Jubilata.. na tym to ja w końcu umiem jeździć, bo ma hamulce w pedałach a nie w rękach

  7. #23387
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Jak ten czas zapie.rdala....

    Dopiero mówiłam o wakacjach a już jestem po... tzn wróciłam do domu, ale wypoczęta to wcale nie jestem... ot 3 tygodniowy wyjazd z Emilem...
    Choć nie powiem, zaszyłam się na 4,5 dnia z czterema tomami książki i pożarłam je... nie pamiętam kiedy ostatnio mogłam sobie na to pozwolić...

    Ogród kwitnie, zmienia się, jest cudny...
    Najbardziej uwielbiam hortensje... limonki i polary.. gandiflory nie za bardzo bo są takie ażurowe....

    Mam całą masę prania... pralka cały czas chodzi... a ja rozkoszuję się w ciszy domu , co jakiś czas świergoce ptak... szumią drzewa...
    Jak ja mam tu cudnie

  8. #23388
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    ja się chyba też będę rozkoszować w domu, bo nad morze jedzie reszta rodziny. beze mnie Ja pilnuję mamy w szpitalu i może będę ją do R.. wiozła w przyszłym tygodniu. Ale jeszcze nie wiem na pewno

  9. #23389
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    W czym Ci pomóc?
    I nie wyobrażam sobie, że do nas nie zajedziesz...

  10. #23390
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Na razie jeszcze nie wiem, czy będę jechała. Diabli mnie biorą na ten szpital. Mama ma od tygodnia biegunkę a oni nie pogonieni nie włączyli leków. Kleikiem ją karmią. Słaba jest jak neptek. Jak mieli w perspektywie koszty transportu, to wreszcie zrobili angioCT i stwierdzili zator t. płucnej. Wcześniej nie mogli??? To przeciwwskazania do rehabilitacji. Jak ją tam zostawię, to źle się to skończy. Jak zabiorę do R, to też może być źle. O ile ją wezmą z tym zatorem, bo w zasadzie nie muszą. Jestem elastyczna i nie wiem, co będzie.
    Jeżeli będę jechała, to pewnie karetką a powrót per pedes Ale na razie wszystko palcem na wodzie pisane.

  11. #23391
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Wiola, dziękuję za pomoc. Bardzo!!
    Wczoraj byłam średnio przytomna. Dziś otworzyłam lodówkę i zapytałam samą siebie- dlaczego myśmy nie piły piwa??? Chyba jako pani domu egzamin zdałam nie najlepiej Może będę miała okazję się poprawić.
    Emil placki zrobił?

  12. #23392
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie


    cieszę się, że mogłam pomóc... i jakby co to wiesz...

    Piwo ale to co piłyśmy było pyszne... chyba znacznie lepsze niż złocisty trunek...

    I tak i nie... przy mnie zaczął skrobać, starł.. ale ja smażyłam bo już nie mógł się doczekać ... głodny był jak nie wiem co...

  13. #23393
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arnika Zobacz post
    Żelciu miłych i spokojnych ciepłych wakacji. Przede wszystkim zdrowych
    Dzięki Arni!
    Po wakacjach. U Mamy byłam. Pięknie było i krótko. Teraz walczymy z papirologią, bo Stefka przenoszę do innej szkoły. W domu już mały remoncik... A urządzanie jeszcze nie dokończone. Przed nami dwa szalone miesiące... Byle do przodu...

  14. #23394
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.724

    Domyślnie

    Cytat Napisał Żelka Zobacz post
    Byle do przodu...
    I tego się należy trzymać

    Żelcia byłam w tej Twojej Chorwacji. Teraz i ja wiem o czym Ty mówisz, kiedy mówisz. Słońca, koloru morza - tego się spodziewałam, ale kuchni i takich LUDZI - nie.

    Wróce tam jeszcze nie raz.

  15. #23395
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Żelka.. papierologii nie zazdroszczę... bo ja mam jej teraz po kokardę, a nawet i więcej...
    W szkole jazdy, bo Emil jest w klasie z największym wrogiem... , a i do ZUSu składam papiery...

    Nitka... zwiedzaj Chorwacji i im dalej na południe tym lepiej...
    Mieliśmy propozycje wyjazdu teraz... ale... niestety... nie w tym roku... bo Emil kończy w sobotę 18 lat...
    Jak nic szykuję się do sporej imprezy

  16. #23396
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Nitubago, cieszę się, że Ci się w Chorwacji tak podoba. Jeżdżę tam, bo póki jeszcze jest mama, to choć ten jeden raz w roku chcę troszkę z Nią być, a potem, na prawdę już nie wiem, daleko to kurka wodna! My jedziemy tam na raty.., ze spaniem po drodze w Czechach a i tak bardzo się umęczymy za każdym razem... No i ja jeszcze potem jak wracam do Polski wciaż przeżywam to jako ponowne rozstanie, i kilka dobrych dni dochodzę do siebie, wciaż mi się śni, że tam jestem, budzę się a ja tutaj i tak się pozbierać nie mogę... Chyba stara już jestem na takie emocje!
    Arniko, o matko, jak mogli dać Emila do klasy z kimś z kim ma problem? Kompletnie tego nie rozumiem. A do ZUS-u to co, bo nie kumam o co chodzi...
    Dziewczyny wybieracie się na zlot?
    Arni, najlepsze życzenia na 18-tkę dla Emila! No i udanej imprezy!

  17. #23397
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Żelka.. ja też tego nie rozumiem... ale są w jednej klasie...
    ZUS.. to chodzi o rentę dla Emila.. bo jak teraz nie zadbam, to co będzie jak mnie braknie?
    Tak niby chłopak fantastyczny, dopóki dopóty się nie wścieknie, albo ktoś mu karze coś zrobić... Gdzie go ktoś zatrudni ? Będzie z tym nie lada problem... on zrobi tylko swoją "cepelię" i tylko wówczas, gdyby miał na coś ochotę, i zwykle to jest rzecz nikomu niepotrzebna...
    No cóż.. cały Emil...

    Zlot powiadasz??????
    Spójrz Żelcia ile osób mnie odwiedza choćby na tej stronie.... Ty, Ewa, Nitka i Gosia.. od czerwca.... normalnie tłum...
    Nie wiem czy pojadę... naprawdę nie mem pojęcia..

    Życzenia dla Emila przekażę w sobotę, bo 10 września się urodził.. zdążył na samą dobranockę

  18. #23398
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Przyjeżdżaj jak tylko z mężem znajdziecie czasu.

  19. #23399
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Żelcia, po drodze na Węgrzech jest bardzo tani "hotel", my tam nocowaliśmy, w takim ośrodku sportowym. Ale wejście z "podwórka" niekrępujące. I kuchnia do dyspozycji. Jakby co, to odgrzebię namiary.

    Arni, a co się przejmujesz, kto przychodzi? Ostatnio forum i tak się rozpada, nie ma już tej magii sprzed kilku lat. A może jest, ale w wątkach, na które nie trafiłam? Może właśnie na zlocie się okaże? Ja bym bardzo chciała, ale coś za dużo mam, i dojazdy do mamy i kurs w tym samym terminie i niedługo potem 25 lecie studiów i impreza z tego powodu na umedzie, przyjadą koleżanki z grupy i jeszcze kilka atrakcji. Nie wiem, czy nie za dużo, jak na mnie jedną

  20. #23400
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Właśnie....... przychodzą ci co chcą

    Ewa.. kto jak nie my?
    Dasz radę...
    Bywasz u Mamy? nie wpadniesz?

Strona 1170 z 1181

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony