dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1178 z 1181
Pokaż wyniki od 23.541 do 23.560 z 23601
  1. #23541
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    No ... Afryka...
    Uwielbiam latać... uwielbiam szum morza i leżaczek....
    A najważniejsze to świecące słońce, które ładuje baterie, a i uśmiech na twarzach maluje.
    Nie ma to jak ten naturalny antydepresant i ładunek D3 Zwłaszcza jak w Polsce panuje przedświąteczna gorączka, w sklepach dzikie i wściekłe tłumy, a w domach panuje nerwówka sprzątania przedświątecznego...
    Cudnie było tak wypocząć i wygrzać się w słonku

  2. #23542
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Zdrowych, rodzinnych, uśmiechniętych Świąt Bożego Narodzenia dla Wszystkich , którzy tu ze mną piszą, i ci którzy zaglądają i znaku nie pozostawiają

    WESOŁYCH ŚWIĄT

  3. #23543
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Wesołych Świąt. I spokojnych, rodzinnych, z dobrymi widokami na przyszłość.

  4. #23544
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Już jest Wigilia....
    Jak byłam nastolatką i mama kazała mi pastować podłogi, a zastała mnie wigilia.. za nic nie chciałam pastować, bo jaka Wigilia taki i cały rok... "Dziś sobie to przypomniałam, jak odwiedziłam Mamę... szkoda, że "tam"....
    A dziś .. już dziś zastał mnie w kuchni przy gotowaniu pierogów..... jak zwykle w ilości jak dla wojska.....
    Na dziś/wczoraj już kończę.... W kuchni jeszcze karpie do usmażenia i szczupak... i nakrycie do stołu...
    Bardzo lubię w święta gości... bo w innym czasie goście u nas są codziennie... jedni wchodzą, drudzy wychodzą... ale świąteczny czas jest inny

  5. #23545
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Wiosna....
    Nie wierzę w to co mówią, bo u nas zima na całego.. i śnieg i mróz trzyma , a odczuwalna temp jest znacznie niższa niż pokazują termometry...
    Jakieś kilka dni temu było naprawdę cieplutko i wyszłam do ogrodu ciąć wszystko co trzeba, trawnik poddałam wertykulacji, pozamiatałam, pograbiłam i wieczorem padłam, bo prawie wszystko zrobiłam sama... najwięcej musiałam wywieźć taczek wszelakich śmieci z trawy, gałęzi... sama nie wiem ile ich było, ale dwie taczki były co chwilę załadowane....
    Nie wiem od czego zależy, ale w tym roku w styczniu/lutym zakwitł cudnie na żółto oczar... nie zawsze kwitnie, i chyba jest kapryśny albo potrzebował być już "dorosłym" aby kwitnąć... zobaczymy za rok...
    Kwitnie już też wawrzynek...

    Niby za półtorej tyg święta... ale ja tych świat nie lubię... i w tym roku jest nas mniej..
    Jak będzie sprzyjająca temperatura i aura to pomyję okna, jak nie to nie.. ale u Babci muszę umyć choćby była śnieżyca...
    Będę czekała na piękne wiosenne słońce...

  6. #23546
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Ale masz częstotliwość: wigilia - wiosna

    U nas wiosny nie ma, choć ptaki drą się na całego. Ale nadal karmnik okupują a ostatnio jakaś sikora mnie poganiała z krzaka, za późno wyszłam z domu a ona czekała wyraźnie na śniadanie i tak mnie oświergoliła, że zdziwiłam się , jaki donośny głos ma taka sikorka. Siedziała koło mnie, to ją dobrze słyszałam
    Też nie przepadam za Wielkanocą, bo to niby święto radosne ale w sumie smutne.

  7. #23547
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Ewa.. piszę, jestem.. ale w sumie same ze sobą piszemy...

  8. #23548
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    A bo się chyba posypało. Do mnie nikt nie zagląda, cóż, ja też nie, prawdę mówiąc. Agdusia pracuje, Braza się nie odzywa. Ludzie wyginęli a nowi nie przyszli. I co się dziwić? My już nie budujemy, nie urządzamy, czyli prawdziwi budowlancy nie mają tu czego szukać. A ci, co nas znali wcześniej powoli się wynoszą, jak widać

  9. #23549
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Posypało... szkoda... ale jedni odeszli do innych wątków, jeszcze inni na FB ... a jeszcze inni w realne życie z własnymi dziećmi, żonami, mężami...
    Niektórzy byli tylko wówczas jak budowali, pochwalili się i poszli, inni pisali jak to poszukują domu do kupienia za pieniądze, których nie mają i opowiadali o dzieciach i co gotują (w sumie mogliby bloga pisać ) inni poszukiwali inspiracji, wiadomości, dostali je i odeszli, bo nie zżyli się tu z forumkami...
    Ja tam jeszcze modernizuję, i mamy jeszcze coś w domu do zrobienia... wiedziałam , że tak będzie bo od razu nie było nas stać na wszystko...
    W sumie to i dobrze, bo za to nie wisi i nie wisiał nad nami żaden bank... nad niczym.. może mam i skromnie, ale lubię to co mam
    Ewa... czasami zawarte tu przyjaźnie pozostaną na lata, bez względu na to jak długo się nie odzywa jedna osoba z drugą, czy piszą ze sobą, dzwonią, bo życie nas goni... te znajomości, które zostały zawarte dla ... "korzyści", "chwalenia się" - sprawdzianu z życia nie przetrwają, lub już nie przetrwały...

  10. #23550
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.724

    Domyślnie

    O drogie Panie widzę, słyszę i czytam, że nostalgią wieje.

    Co było minęło. Każdy miał etap i go zrealizował. Bardzo szkoda to prawda, ale nic niestety nie trwa wiecznie.

    Natomiast mówicie, że nowych nie ma?

  11. #23551
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    To ja choć pomacham

  12. #23552
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Jakże się cieszę, że Gosia i Nitka zajrzały
    Bardzo mi miło

    Nitka... nowych nie ma, bo mają swoje towarzystwo nowo budujących

  13. #23553
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Napisałam fajny post i poszedł w kosmos....

  14. #23554
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Zdrowych,
    Spokojnych,
    Rodzinnych Świąt,
    Smacznych potraw,
    Spacerków w słonku,
    Uśmiechu na twarzy,
    Wypoczynku jak kto lubi,
    Mokrego dyngusu

    Życzy Arnika z Chłopakami

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_4081.jpg
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	69,2 KB
ID:	410181

  15. #23555
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.724

    Domyślnie

    Wesołych Świąt Wielkiej Nocy

  16. #23556
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    no właśnie, Wesołych Świąt.

    Pewnie, że znalazłam tu kilkoro wartościowych ludzi z którymi mam i będę mieć kontakt
    To dobrze.

    A ja mało pisze, bo mam jakiś taki okres, że nic mi nie wychodzi. To i pisać nie mam ochoty, bo humor nie ten. Ale będzie dobrze.

  17. #23557
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    I już po świętach...


    Ewa...Jak teraz jest źle... albo nie najlepiej,,, to jak nic będzie dobrze.. bo w życiu i w przyrodzie musi być równowaga... U nas też ostatnio nie jest za różowo... ale musi być dobrze...

  18. #23558
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Ejjj Tyyyy, co tak cicho? Kurzu od cholery, chociaż okna otwórz
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  19. #23559
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    No widzisz Braza... chyba dlatego wyszłam, że nikt do mnie nie zaglądał.....
    Drzwi zawsze są do mnie otwarte, telefon masz i znasz nie zmieniam go , ukrywając się przed ludźmi... bo i nie mam po co i nic złego nikomu nie zrobiłam...

    U mnie jakby to powiedzieć ... po amerykańsku wszystko OK... a po polsku jest różnie.. ot życie...
    Żyjemy, zdrowi jesteśmy, suka ta sama, chłopaki synowych nie przyprowadzili, ba nawet nie maja na oku żadnej dziewczyny.
    Ze spraw budowlanych to ten sezon mamy ogrzewanie ekologiczne i ogrzewamy pompą ciepła, co bardzo nas cieszy.

  20. #23560
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    O widzisz, od razu lepiej!

    My rozpoczęliśmy przygodę z fotowoltaiką - zobaczymy.

    Ciesz się z braku synowych, po cholerę Ci przydomek :teściowa"
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

Strona 1178 z 1181

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony