dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 551 z 1181
Pokaż wyniki od 11.001 do 11.020 z 23601
  1. #11001
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Wczoraj sprzątam przed wyjazdem w samochodzie... i Pipa wyszła.. no jakże inaczej..... ja wyglądam z garażu.. a na samym środeczku mojej trawki.... stoi..... kundelek ciut do kokera podobny.. Oczy zrobiłam jak 5 zł .. jak on się tu dostał... no jak ja się pytam...
    Nic to... Patrzę a Inka go dostrzegła i w nogi za nim.. on pisk, ona szczek i pisk.. no nic.. myślę sobie pies zaatakował Inkę.. trzeba ją ratować jak nic...
    Lecę przez dom, bliżej bo do tyłu polecieli...
    Pisk i szczekanie słyszę, wołam na starszego syna.. on w buty wskoczył i lekko zdezorientowany nie wiedział jakie to obce wkroczyło na nasz teren.. bo ja krzyczałam , że obce przyszło na działkę... złapał jakiegoś kija...
    Lecimy.. a tu Inka przegoniła tego kundelka ... jakim sposobem on przez tylną bramę się zmieścił.. no jak...? Albo był z niego taki chudzielec , że dał radę sie przecisnąć, albo po płocie myknął... Tyle widzieliśmy go, że w połowie polnej drogi było go widać...

    No i tak mamy obronnego psa w domu.. Broni swojego terytorium, nie zważając czy jej jakiś kundel krzywdy nie zrobi...
    Nie miałam pojęcia, że Inka aż tak będzie broniła swojego terenu.
    I po co mi wielki obronny pies? Po co...?
    Jak ona jest bardzo czujna, bardzo szczeka jak coś nie tak się rusza.. np w lesie.. a już nie daj Bóg za płotem...

    Działa jak bardzo dobry autoalarm...

    Została nagrodzona...

    ....opowiadam mężowi.. i był ucieszony... , że mamy takiego obrońcę... ale zaraz dodał.. a może ten psiak był bardzo głodny??????
    No już widzę, że Inka pozwoliła by mu w spokoju zjeść.. jak ona za michą świata nie widzi...

  2. #11002
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    No popatrz jaka dzielna wojowniczka.

  3. #11003
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    No widzisz - Ty nie wiesz, a w domu bohaterka wyrosła!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  4. #11004

    Domyślnie

    Arni no to przygoda. Dobrze, ze gosc mial pokojowe zamiary i nie chcial pozrec Waszej Inki I moze rzeczywiscie glodny byl bardzo .... albo poczul sie samotny i szukal ludzkiego albo psiego towarzystwa
    When the going gets tough, the tough get going.
    The best is yet to come ...

  5. #11005
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    No to mam Pipę wojowniczkę

    Mąż ze starszakiem pojechali do dentysty...
    Hmmm starszak leczyć, ale pietra miał.. mąż usunąć zęba... ten też pietra ma... a pojutrze ma urodziny... Przejdzie mu.. i będzie żył...

    Młode ma rekolekcje i zadokował się u babci...
    ...jak ja kocham spokój w domu

    Dziś tak u nas wieje, że chce łeb urwać...
    Powiesiłam z 5 pralek prania na dworze.. chce odfrunąć w kosmos... pewnie jeszcze chwilka i będzie suche.. w domu by się kisiło.. niby ciepło mamy, bo jakieś 23*C.. ale co z wiaterku to i świeżością pachnie...

    Aaa i popełniłam przestępstwo... zjadłam 4 kostki gorzkiej czekolady 70%...
    Amber będzie mnie przezywać.. ale tak jakoś smutno i dziwnie mi się zrobiło jak pisałam z jedną dobrą duszyczką...
    I tak mnie naszło...
    Nooo nie mogłam...
    Aaaa pitolę to...
    Na siłowni byłam, byłam, ćwiczenia zrobiłam i na bieżni i na nogi i prawie cały zestaw na ręce...
    pewnie i tak nie robię tego dobrze, bo nie mamy instruktora, ale lepszy taki ruch niż żaden...
    Karnet mam chyba do 6 kwietnia, jak będę miała chwilkę to zajrzę na inną siłownię zobaczę jak tam jest...


    No i miałam myć okna u babci.. figa.. w taką wichurę to nie ma mowy....
    Trawy też nie sieję... no bo i jak.. jak tak wieje...


    Na razie czeszę Net za meblami.. teraz bardziej ludwikowskie mi wpadły w oko... mężowi też ten styl się spodobał... ale jak padnie na takie komody to będzie wszystko od sasa do lasa... a niech będzie.. oby nam się podobało

  6. #11006
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    No to coraz Ci bliżej w stylu do moich prywatnych pokoi domowych.
    Lubię stare meble, rzeczy z duszą, a szczególnie takie trochę barokowe.
    Styl gustawiański też bardzo lubię.
    I dobrze prawisz - ważne, żeby Wam się podobało!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  7. #11007
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    .
    Ostatnio edytowane przez TAR ; 29-06-2018 o 18:14

  8. #11008
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    TARcia rób fotkę tej szafce...
    Jak co to kupimy od pana za flaszkę..
    Jak będę mogła to po nią przyjadę

  9. #11009
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Wiesz.. wstrzymam się z tą trawą... tak jak mówisz.. tylko kawalątek posieję przy zejściu z tarasu...

  10. #11010
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    ,
    Ostatnio edytowane przez TAR ; 29-06-2018 o 18:14

  11. #11011
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    No ale dobrze ze czekolade gorzka 70% zjadlas, zdrowa jest.

  12. #11012
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    No to Arni może smiało ryzykowac i bez pytania ze sterty gruzu szafke porwać, wszak nie mieszka tam i facet nie będzie jej darzył sedreczna antypatią.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  13. #11013
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Ooo taka komoda .. tego typu na się podoba...
    http://allegro.pl/a-c-wytwornie-zdob...223054528.html
    http://allegro.pl/a-c-piekny-eleganc...236443652.html
    http://allegro.pl/a-c-piekny-eleganc...237174772.html
    Potrzebuję dwie / trzy takie...
    Jedna może być długawa.. ok 2. wys jakakolwiek.. niska wyższa...
    druga taka jak pod TV
    A trzecia wąska i nie za wysoka.. jakby nakastlik... na kwiatka potrzebuję...
    Ot.. tak sobie pooglądałam...

  14. #11014

    Domyślnie

    Arni eee tam, jakie przestepstwo. Czekolada od 70% az po 99% asfalt jest ok Duzo magnezu, mniej wegli i mniej tluszczu a daje mala radosc w wietrzny dzien A jeszcze w takiej umiarkowanej ilosci, to tylko dla zdrowia.
    BTW jesli karnet Ci sie konczy, to moze rzeczywiscie poszukaj innej silowni. Takiej z trenerami, ktorzy sa caly czas dostepni i pomocni, oraz z wieloma przyrzadami dla kobiet jak hantle 1 - 6 kg, male sztangi (5 - 40 kg), pilki, tasmy, bosu i troche wygodnego miejsca do cwiczen na matach
    Fajny klub, do ktorego chodzi sie z przyjemnosci to juz polowa sukcesu
    Nasz silownia rzeczywiscie jest bardzo ok i na rowni promuje i kobiety i mezczyzn, i mlodych i starszych, i grubych i chudych. Kazdy znajdzie cos dla siebie
    no zerknij Wklejam na chwilke
    Ostatnio edytowane przez AmberWind ; 28-03-2012 o 21:24
    When the going gets tough, the tough get going.
    The best is yet to come ...

  15. #11015
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    One koło ludwików to nawet nie stały, ale... ładne są!
    Tę pierwszą, dużą, to bym brała od razu i natentychmiast!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  16. #11016

    Domyślnie

    Arni ale takich mebli to szukasz dla przelamania stylu, czy caly dom masz tak urzadzony?
    When the going gets tough, the tough get going.
    The best is yet to come ...

  17. #11017
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Aleee macie siłkę..... Jaaa pierdziuuuuu....
    Ja zrobiłam komórką zdjęcia z mojej siłowni... ale nie mam gdzie kabla włożyć do niej ( albo ja ślepa jestem) i nie zrzucę ich .. przynajmniej na razie...
    Muszę się rozejrzeć.. na mojej dzielnicy jest.. ale masakra.. chłopcy i syn śmigają.. im ciężarki w sumie wystarczą... Coś tam brykają...
    Inna fajna jest w DG więc ode mnie jakieś 12-15km... czasami szkoda kasy na dojazdy...

    Ja mam raczej nowocześnie w części domu, kuchnia też, ale dąb naturalny .. ale salon to inna bajka... Choć powinno być wszystko spójne...
    Te meble mnie się podobają.. nie to.. że bym je natychmiast kupiła... ale te są OK...

    Fotki salonu są w dzienniku...
    Coś mi się pochrzaniło z picassą i nie mogę zdjęć wkleić...

    C:\Users\ja\Pictures\salon\DSC07489.JPG
    C:\Users\ja\Pictures\salon\DSC07490.JPG
    C:\Users\ja\Pictures\salon\DSC07492.JPG
    file:///C:/Users/ja/Pictures/salon/DSC07489.JPG


    Bardziej niż to ART DECO które wklejałam wcześniej.. mężowi tamte się nie podobały wcale...

  18. #11018
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    No i nie ma zdjęć.....

  19. #11019
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar markoto
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    21.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    220

    Domyślnie

    musisz je wczytac przez ta ikonke z drzewkiem

  20. #11020
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Nie wchodzi...

Strona 551 z 1181

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony