dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 603 z 1181
Pokaż wyniki od 12.041 do 12.060 z 23601
  1. #12041
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Wstałam wcześnie, poszłam na ogródek rabatki oplewić (a mam co robić...) no i fajnie chłodniej. pewnie ponad 20*C... ale komary tak mnie zgryzły, że masakra..
    Uciekłam..
    No to będą na rabatkach nadal chwasty.. bo później to ja idę fryzurkę sobie zrobić...

  2. #12042
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Dzień Dobry Państwu w ten zapowiadający się słoneczny i upalny dzień

  3. #12043
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar markoto
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    21.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    220

    Domyślnie

    Witam z rana i ja , psa trzebabylo wyprowadzic

    A jak ma mleczaki to juz mam myc to cos co w paszczy siedzi???

    Babeczki jak takie jestescie madre to doradzcie jak mam oduczyc ja, zeby jak wychodzimy na spacer to nie skakala przednimi lapami na nogi - boli to od pazurow a do tego lapie zebami za spodnie no i czasami nie trafi w spodnie, jedne spodnie juz poszly do kosza bo dziury porobila. Nie jest to nic przyjemnego , czasami w zabawie skoczy i dzabnie w policzek. Ja wiem ze to dla niej zabawa ale jakos nie podoba mi sie taka zabawa jak potem dzieci placza bo je akurat gdzies ugryzla i to wcale nie tak leciutko.

  4. #12044
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    Martusia u mnie sprawdzało się lekkie trzepnięcie w ogonek ze stanowczym "fe" wypowiadanym surowym tonem, Twój psiak maleńki ale wyobraź sobie skaczące moja futro raz jej się udało wyłożyć w błoto mojego szwagra któren ma 185 cm wzrostu i prawie 90 kg wagi

  5. #12045
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar markoto
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    21.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    220

    Domyślnie

    to musialo bys fajowe

  6. #12046
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    no mało mi szwagier gardła nie przegryzł bo pojechał uczynnie psa wypuścić jak byliśmy wyjechani a ona go w błocie wytytłala jeszcze pilota do bramy z błota czyścić musiał

  7. #12047
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    ale generalnie jak piesio robi coś czego nie akceptujesz typu skacze na ludzi, podgryza czy inne takie to stanowcze "fe", lekkie trzepnięcie w ogonek i zignorowanie psiaka aż się nie uspokoi, nie można się wtedy z nim bawić ani uśmiechać, mina ma być i ton świadczący o niezadowoleniu i piesio szybko załapie, a jak podbiegnie do Ciebie i nie skoczy i nie podgryzie wymiziać i nagrodzić dobre zachowanie

  8. #12048
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    .
    Ostatnio edytowane przez TAR ; 29-06-2018 o 20:04

  9. #12049
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar markoto
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    21.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    220

    Domyślnie

    to podeslij TARciu prosze bo stanowcze NIE u nas nie skutkuje

  10. #12050
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    .
    Ostatnio edytowane przez TAR ; 29-06-2018 o 20:05

  11. #12051
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Przy mojej psuce pomogło podnoszenie kolana z jednoczesnym ostrym wypowiedzeniem "nie!"- skacząc na nas nadziewała się na to kolano i odbijała jak piłka ... Katma jest duża, więc żadnych "ubocznych skutków" takiego postępowania nie było, nie wiem, jak z małymi pieskami.

    Arni, jak trzeba iść na wojnę z chwastami to wybieram pełne słońce - komary na szczęście nadal go nie lubią. W dni pochmurne nie ruszę się bez ochrony typu Mugga, nienawidzę komarów!!!!!!!!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  12. #12052
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Kurczę u nas zazwyczaj nie bywało komarowego problemu, bo u nas bardzo sucha okolica.
    Ale już drugie lato mokre...
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  13. #12053
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Właśnie wyszłam bez muggi o 5.00 .. masakra..
    Tak mnie muchy jakieś jakby gzy pokąsały, że mam same czerwone placki, spuchnięte...
    Masakra..

    Wróciłam do fryzjera.. mój mąż na nową starą żonę.. Dobrze, że go nie ma, bo jestem znowu krócej
    I mam ładny kolorek...

  14. #12054
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    .
    Ostatnio edytowane przez TAR ; 29-06-2018 o 20:05

  15. #12055

    Domyślnie

    Cytat Napisał TAR Zobacz post
    Marta poszlo, u nas leciuskie trzepniecia w ogonek dawaly odwrotny skutek od zamierzonego -pies sie nakrecal jeszcze bardziej i wywolywalo to w nim agresje. skorzystalismy z rad trenerki i nie krzyczymy, nie trzepiemy a raczej wyciszamy i stosujemy popularnie zwanego"karnego jeżyka"
    tez uwazam, ze zadna forma agresji a taka jest uderzenie, klepniecie, tlamszenie psa do ziemi nie jest zadna metoda wychowawcza tylko eskalacja wlasnych frustracji na slabszym przeciwniku czyli psie A co wiecej, taka forma przemocy ktora budzi skojarzenia "ludzka reka - nieprzyjemna sytuacja"
    Mysle, ze to normalne iz szczeniak nie reaguje na "fe" czy "nie" ... a niby skad ma wiedziec co to "nie" czy "fe" znaczy??? Ktos go nauczyl? Pokazal i nagrodzil pozadane zachowanie a zignorowal zachowanie, ktorego nie akceptujemy?
    I aby nie bylo, ze taka pozytywnie zakrecona dziunia jestem Po nauce tropienia na przynete, mialam problem z sucza ktora nauczyla sie zjadac pozostawione na sladzie mieso. Niestety zaczela tez zjadac smieci z trawnika, podczas spacerow ktore tropieniem nie byly Hukniecie "fe" skutkowalo, ale bodziec byl zbyt slaby, aby wbic do malej glowki zaleznosc "podejme jedzenie na spacerze - spotka mnie cos doprawdy niemilego". Droga kupna nabylam lekki, aluminiowy bardzo lekki lancuszek, ktory podczas upadku wydawal okropny dzwiek.
    Gdy sucz kolejny raz sprobowala jadalni na trawniku spadal na nia niczym grom z jasnego nieba, "okropny" lancuszek Dwa wyrzuty i mam spokoj na lata BTW lacuszek przydaje sie nadal ... do ostraszania wloczacych lub bez smyczy psow, nad ktorymi nie panuja wlasciciele, a ktore chca podszczypywac moje psy
    When the going gets tough, the tough get going.
    The best is yet to come ...

  16. #12056

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arnika Zobacz post
    Wróciłam do fryzjera.. mój mąż na nową starą żonę.. Dobrze, że go nie ma, bo jestem znowu krócej
    I mam ładny kolorek...
    dzisiejszej rozkoszy u fryzjera zazdraszczam! Pewnie nie tylko piekny kolor, ale tez ciecie jest super! Ja najbardziej lubie ten masaz glowy i karku miedzy szamponem a odzywka ... Wylaczam sie zupelnie ... normalnie osiagam stan nirwany
    Ale nic straconego, jestem umowiona na jutro! Musze troche podciac wlosy, bo urosly mi takie ze przytrzaskuje je sobie plecami, gdy leze w lozku i nijak nie moge wtedy glowa ruszyc
    When the going gets tough, the tough get going.
    The best is yet to come ...

  17. #12057
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    .
    Ostatnio edytowane przez TAR ; 29-06-2018 o 20:06

  18. #12058
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Mnie też masują.. ale zależy jaki fryzjer weźmie mnie w obroty... no i zależy czy robi to delikatnie czy nie..
    W zasadzie to ja bardzo nie lubię jak grzebią mi we włosach... a nie daj Bóg jak choć troszkę choćby spinką zaciągną...
    Dziś stwierdziłam, że moje włosy to chyba na końcówkach jeszcze nerwy mają...
    Ale fryzurka i kolor mam bardzo fajny...
    Jest pani zadowolona...

    Powiem tylko, że czasami koleżanki mojego syna mają babcine fryzurki... ja raczej babcinej nie noszę..

  19. #12059
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    .
    Ostatnio edytowane przez TAR ; 29-06-2018 o 20:06

  20. #12060

    Domyślnie

    Tarcia, ja tez do mojej jestem przywiazana Odkad pierwszy raz ja spotkalam na sesji foto, to juz do nikogo innego nie jezdze ... a jezdze jakies 60 km w jedna strone aby sie u niej wymasowac i poobcinac Jest absolutnie genialna, no i co tu kryc po takim czasie to przyjaznimy sie na zaboj

    Arni, a jaki kolorek zrobilas?
    When the going gets tough, the tough get going.
    The best is yet to come ...

Strona 603 z 1181

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony