dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 38 z 38
Pokaż wyniki od 741 do 748 z 748
  1. #741
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mariomili
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    2.640
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    95

    Domyślnie

    Blat polerowany a co to ten plomieniowy, bo ja pierwszy raz o takim słyszę

    Z tymi frontami to różnie , ja jestem zdania ze jaki by się nie wzięło to i tak bedzie widać paluchy, czy bedzie się budził. Sprzątatac trzeba przy każdym



    Zla dziś jestem bo chciałam zamówić moja ukochana umywalke i co... Wycofali ja z katalogów

  2. #742
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Sharlotka
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    2.445

    Domyślnie

    Płomieniowy (lub szczotkowany, bądź antykowany) to rodzaje matowych blatów granitowych.

    I co??? NIGDZIE nie znajdziesz już tej umywalki? U producenta sprawdzałaś???

  3. #743
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mariomili
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    2.640
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    95

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sharlotka Zobacz post
    Płomieniowy (lub szczotkowany, bądź antykowany) to rodzaje matowych blatów granitowych.

    I co??? NIGDZIE nie znajdziesz już tej umywalki? U producenta sprawdzałaś???

    Wycofali z produkcji

  4. #744

    Domyślnie

    mariomili ja oddaję swój głos na kuchnię z półwyspem, po pierwsze więcej blatu roboczego, po drugie fajnie łączy szarości na przeciwległych ścianach, po trzecie w pewien sposób zamyka kuchnię.

    Chciałam podkreślić, że projekt jest bardzo fajny i kuchnia wygląda super w jednej i drugiej odsłonie, także wszystko zależy od tego co do Ciebie bardziej przemawia. Uważam, że dobrym rozwiązaniem jest to, abyś spróbowała funkcjonować bez półwyspu, a w razie potrzeby go dorobiła

  5. #745
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar kasia_labo
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Warszawa, Piaseczno
    Posty
    319

    Domyślnie

    Przychodzę z rewizytą. Śliczna kuchnia. Pytanie czy masz kamieniarza z Mazur? U siebie podpytywałam tez o namiar na tynkarzy - czy możesz polecić.
    Ja z Giżycka

  6. #746
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Zaraz spalę się ze wstydu
    Zawsze zaglądam do Twojego dziennika, ale tam cichutko, więc nie zaglądałam do komentarzy, a tymczasem tu się tyle dzieje . Dzisiaj pokazałaś u mnie deski, więc wlazłam i zobaczyłam piękne wizualizacje kuchni . Jestem miłośniczką prac Agnieszki . Każda bez wyjątku mi się podoba .
    Masz bardzo podobny układ do mojego. U mnie będzie barek, ale w zasadzie nie mam wyjścia by oszukać mój słup na środku kuchni. U Ciebie bez barku wygląda super

  7. #747

  8. #748
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Emilko wszystkiego dobrego w Nowym 2014 Roku

Strona 38 z 38

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony