dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Drewniane czy PCV

Głosujących
14. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • drewno

    7 50,00%
  • PCV

    7 50,00%
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Drzwi zewnętrzne-drewno czy PCV?

    Oglądaliśmy z mężem drzwi zewnętrzne i muszę przyznać,że wybór jest ogromny jak również ceny. Drzwi drewniane dębowe czy z innego drewna naprawdę piękne a z PCV też nie gorsze.Teraz zastanawiam się czy warto jest płacić kilka tyś.zł.za drewno,które po sezonie czy dwóch się wypaczy,rozeschnie itp.a gwarancja tylko na 2lata.Wiem,że dużo zależy od wilgotności drewna ale nie zawsze jest to tak jak producenci zapewniają.A może wyolbrzymiam problem z tym drewnem? Jakie macie doświadczenia w tym temacie,bardzo proszę o opinie.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Zdecydowaliśmy się na drzwi drewniane (sosna). Udało nam się dotrzeć do producenta, który jak się okazało ma zakład kilkanaście kilometrów od naszego domu
    Wcześniej dostaliśmy namiary od kogoś, kto już użytkuje drzwi z tej firmy i jest z nich zadowolony (sam też dostał namiar od zadowolonego znajomego).
    Z zewnątrz są w kolorze stolarki okiennej, a od środka w kolorze drzwi wewnętznych. Za podwójny kolor nie było dopłaty.
    Z zewnątrz:




    I od środka (trochę ciemne zdjęcie )




  3. #3

    Domyślnie

    PCV nie cieszącej się dobrej opinią Gerda
    moja magnolia
    mama dw@jeczki

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Ja mam drewniane Pamo plast

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Trociu

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    7.907

    Domyślnie

    A może coś innego - stalowe w obiciu drewnianym albo HDF? Z zewnątrz masz drewno (walory estetyczne) a w środku masz stal i piankę poliuretanową (usztywnienie i ocieplenie).

  6. #6

    Domyślnie

    Trociu a może się orientujesz u jakich producentów takie drzwi można dostać? chciałabym się dowiedzieć coś więcej na ten temat.

  7. #7

    Domyślnie

    drewny, gdyz taka mamy stolarke okien. beda doklanie takiego samego koloru

  8. #8

    Domyślnie

    A jak Wam się sprawują drewniane drzwi?są jakieś problemy np.po sezonie użytkowania?

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Trociu

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    7.907

    Domyślnie

    Cytat Napisał dorothy
    Trociu a może się orientujesz u jakich producentów takie drzwi można dostać? chciałabym się dowiedzieć coś więcej na ten temat.
    Ja mam coś podobnego do http://www.allegro.pl/item628816599_..._warszawa.html

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony