dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 12 z 368
Pokaż wyniki od 221 do 240 z 7342
  1. #221
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Dzień dobry przyszłam powiedzieć.......

    jutro otworzysz oczy, zobaczysz Majke i dzieciaki....a oni nam szybko opowiedzę , że jest dobrze, że bedzie jeszcze lepiej.


    do jutra...

  2. #222
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... MISS FORUM 2007 Avatar joola
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    3-City
    Posty
    5.169

    Domyślnie

    Dzień dobry Tomku.
    Dzień dobry, zastałem Jolkę?
    Budowa domu jest trudniejsza niż przybicie galaretki do ściany

  3. #223
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJDOCIEKLIWSZA KOBIETA NA TYM FORUM
    bonetka

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    1.529

    Domyślnie

    Daggulka
    nie ma sprawy ...( kaczki dwie upieczone 10 min temu wyłączyłam piekarnik ( tamta była wczorajsza a te dzisiaejsze ) i gdyby wziąść w samoch to jeszcze gorące byłby na stole w Komturii , to nie wołowina . ( nadal nie wiem gdzie to jest ..odezwał się Maciek i ma mi napisać a moze ktos inny jeszcze napisze ....trzeba odbić kawałek mapy ( zbliżenie ) i kropkę w odpowiednim miejsciu ..mogłaby nawet satelita być ( zumi ) ...tam jak na dłoni wszytko widać , każdy budyneczek itd i wyłaś mi na mail .
    Jutro będzie inne menu i jeszcze ciasta ...kruche , makowe i z pianką zapieczoną na wierzchu i rolada z bitą śmietaną i truskawkami ( będę miała gosci )
    ps. nic nie było na wołowinie ..tylko na wieprzowinie ....

    Maciek napisał
    Pozdrawiam .
    Czasami coś dopisuję , za utrudnienia bardzo przepraszam

  4. #224
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Anoleiz
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Z Nienacka...
    Dzielnica
    www.loginow.info
    Posty
    1.914
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    Kolejny dzień, dzisiaj akurat piękny i słoneczny się zapowiada
    a ja tak sobie myślę, że gdyby nie Komturia, może w ogóle by mnie tu nie było na forum
    zachwyciła mnie jej historia i dobry Człowiek dzielnie walczący z przeciwnościami losu, w dążeniu do spełnienia swoich marzeń,
    no więc tak siedzę i myślę... i ślę te wszystkie myśli do Tomka,
    bo do tej pory nie udało mi się Go poznać
    i wierzę, że się uda na kolejnym zlocie,
    w końcu nie raz stukał mi młotkiem w licytacjach,
    i chciałabym żeby na żywo też się to udało ))
    Zielonej wiedźmy DOM//GADKI
    /Lubię pracę.Praca mnie fascynuje.Potrafię godzinami siedzieć i przyglądać się jej-J.K.Jerome/

  5. #225
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aka z Ina
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    6.178
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    167

    Domyślnie

    smutna wiadomośc Tomka nie miałam okazji poznac ,ale z tego co czytam dobry człowiek z niego, skoro tyle ludzi modli sie za niego....

    przyłaczam się do Was, od tej chwili myslami i modlitwą jestem za szybki powrót do zdrowia i sprawności Tomasza!!!!!!!

  6. #226

    Domyślnie

    Śpij Tomku, odpoczywaj.. bo jak widzę grafik spotkań masz wypełniony do EURO 2012



    mam też dla Ciebie kilka słów od Cpt_Q, co po morzach pływał, gawiedzi ciekawej cudów natury góry lodowe, pingwiny i inne ptaszydła z drugiej półkuli pokazywał, a teraz wraca już na Ojczyzny łono:

    Tomku, juz za kilka dni, w przyszlym tygodniu sie zobaczymy, bede w Olsztynie to sobie pogadamy jak za starych, dobrych czasow. A moze juz nie trzeba bedzie do Olsztyna jechac, moze do Komturii, na tarasie usiadziemy, na pola i laki popatrzymy, moze te orly ujrzymy...
    Tyle do opowiedzenia...
    Tomku Tys Komtur mocarny - nie dasz sie - sluchaj Kapitana, jako mnie wszyscy sluchaja

  7. #227
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    boszszsz... widzisz, Tomku?
    Cpt_Q wraca do nas .... może nawet będzie z nami na zlocie - musisz szybko wyzdrowieć
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  8. #228
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Dzień dobry, Tomku. Chleb dzisiaj raniutko upiekłam. Na zakwasie, pachnący, wyrośnięty, pyszny, oderwać sie trudno. Niech Ci jakos tam zapachnie, bo jutro już czas wstawać na śniadanie będzie.
    Pogoda u nas dzisiaj ładna, słońce śiweci i ciepło jest, Nasz Karo połozył sie w tym słońcu i się wygrzewa. Goście do Parku Mużakowskiego sie wybierają na zwiedzanie, na pewno wrócą zachwyceni - maj to najpiękniejsza pora na oglądanie tego ogrodu. Czekamy tu wciąż na Ciebie, żeby i Tobie pokazać I Park Mużakowski i Ogród Róż i park Branickich i wiele jeszcze innych rzeczy. A nade wszystko - żeby usiąść z Tobą przy lampce dobrego wina i zasmiewać się z własnego gadulenia...
    Śpij szybko, bo w szpitalu już komu innemu poduszka potrzebna!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  9. #229
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar galka
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    1.783

    Domyślnie

    Wczoraj cały wieczór czytałam dziennik Tomka-od pierwszej strony
    Pomyślałam ,że to dobry sposób żeby go lepiej poznać
    I wiecie co ? On nie traci energii na wściekanie się na byle jakich fachowców,czy na użalanie sie kiedy Majka miała chore kolano, On wtedy działa żeby było dobrze.
    Myślę ,że teraz będzie tak samo.
    Wszystko jest trudne nim stanie się proste

  10. #230

    Domyślnie

    dopiero się dowiedziałam
    Tomaszu nie rób se jaj i wracaj szybko
    Slę Ci tonę dobrych myśli, energi, fluidów (i co mi tylko do łba przyjdzie a tobie może pomóc) dziś wieczorem będę je słała z koncertu Omegi

  11. #231
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Na Zlot wybieram się tylko dlatego, że chcę poznać osobiście kilka osób.
    W tym gronie jest też Tomek.
    I wiem, że Go spotkam w realu i na Tym Zlocie.
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  12. #232
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cześć Tomek
    Cały czas jestem myślami z Tobą. Chciałam tylko życzyć Ci miłego dnia
    Do zobaczenia niebawem.
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  13. #233
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie

    Ja tez przyszlam sie przywitac.
    Dzis u nas wreszcie po paru dniach slonko wychodzi, niech i do Ciebie idzie i delikatnie zaczyna Ci przypominac, ze jutro sie budzisz - koniec laby
    chwilowo na sygnaturke pomyslu brak

  14. #234
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie

    Ja tez przyszlam sie przywitac.
    Dzis u nas wreszcie po paru dniach slonko wychodzi, niech i do Ciebie idzie i delikatnie zaczyna Ci przypominac, ze jutro sie budzisz - koniec laby


    Zdublowalo sie, ale widocznie tak ma byc. Podwojna wiec porcje tego sloneczka sle na polnoc ode mnie
    chwilowo na sygnaturke pomyslu brak

  15. #235
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    I ja dziś pozdrawiam Cię słonecznie
    Wysyłam to słonko do Olsztyna i moc dobrych mysli wraz z nim.

    Wracaj do nas szybciutko.

  16. #236
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kami-lla
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    566
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    78

    Domyślnie

    TOMKU!
    Wstawaj szkoda dnia. Wszyscy czekamy na Ciebie!

  17. #237
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar gabriela
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    869

    Domyślnie

    Tomku, wracaj do zdrowia i do nas! Badz silny. W lipcu mam zamiar odwiedzic Cie w Komturii.
    Gabriela

  18. #238
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Koniec niedzieli nadchodzi powoli, jutro nowy tydzień się zaczyna, to do dzieła Komturze Bo wiesz, jak mój notariusz znowu przesunie termin umowy to ktoś musi z nim poważnie porozmawiać i wyłożyć mu delikatnie, co też może mu za to grozić
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  19. #239

    Domyślnie

    Tomku, dopiero przeczytałam..., więc ze zdwojoną mocą myślami Cię tu holuję. Mam w tym pewną praktykę (skuteczną!). Wracaj wypoczęty i wzmocniony.

  20. #240
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar markoto
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    21.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    220

    Domyślnie

    To kolejny watek ktory czytam ze lzami w oczach. Tomku jestes szczesciarzem, ze masz tylu oddanych ci ludzi, ktorzy kazda chwilke poswiecaja myslom o Tobie i przesylaja ci dobre fluidy, pozwol ze i ja sie przylacze

Strona 12 z 368

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony