dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 219 z 368
Pokaż wyniki od 4.361 do 4.380 z 7342
  1. #4361
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Aguś, kochana, będzie dobrze, nie wolno Ci się martwić.
    Lekarze mają taką tendencję, że mówią zwykle tylko te rzeczy, które mogą się poprawić, nie chcą podtrzymywać nadziei i wiary w wyzdrowienie - nie wiem dlaczego.
    Jedźcie do tego Wrocka, trzeba by popytać może na grupie wrocławskiej, kto mógłby pomóc w szybkim znalezieniu lokum.

    Sylwia - siły i spokoju Ci życzę bardzo, kochana, musisz teraz być dzielna bardzo i stanowcza.
    I pamiętaj, że wiara i nadzieja potrafią cuda czynić...
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  2. #4362
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar sylvia1
    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    5.914
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    215

    Domyślnie

    Cytat Napisał DPS
    Sylwia - siły i spokoju Ci życzę bardzo, kochana, musisz teraz być dzielna bardzo i stanowcza. I pamiętaj, że wiara i nadzieja potrafią cuda czynić...
    DPSiu dziękuję za życzonka. Trudno być stanowczą na odległość 320 km... dzielną tak ale stanowczą? Na razie jestem zła na mamę za jej słowa i jej reakcję i na siebie za moją reakcję...

  3. #4363
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Aga, rzuć okiem, może znajdziesz coś dla siebie

    http://www.stancja.wroclaw.pl/kawale...wynajecia.html

    a za Frania cały czas trzymam mocno

  4. #4364
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Jutro zadzwonię do koleżanki z Wrocławia - może coś znajdzie, bo sama wynajmuje od kogoś. Wiem, że zmieniała lokum - wynajmowała kiedyś jeden pokój a teraz kawalerkę. Niedługo ma się przeprowadzić na swoje. Może jeszcze ten pokój jest wolny, może przeprowadzi się w najbliższych dniach i zwolni kawalerkę...
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  5. #4365
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ania klepka

    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    1.508
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Ja jestem z Wrocławia, popytam jutro w pracy, czy ktoś ma jakieś miejsce. Myślę, gdzie by się miejsce znalazło. Ja w czwartek, piątek mam urlop, bo z moim tatą będę jeździła po lekarzach i itp. Więc gdybyś Aga niczego nie znalazła to na czwartek, piątek możesz być u mnie. niestety jeszcze domu nie wybudowałam, ale w pokoju syna znajdzie się miejsce.

  6. #4366
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    Sylwia, trzymaj się cieplutko.
    Hmmm.... nie wiem jak to napisać...jedynie mnie walniecie wirtualnie, ale taki wyjazd do Wrocławia wiąże się z jakimiś kosztami. To jest praktycznie życie na dwa domy. W jednym Agi mąż i córka, w drugim Aga dochodząca do Frania
    Aguś, nie potrzebujecie czasem jakiejś pomocy finansowej? No bo w razie co to myślę, że ludzie na forum otworzą serca i portfele, no...

    A teraz mnie bijcie

  7. #4367
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Dziękuję kochani.
    Zaraz zacznę kopać w sieci.
    Narazie wpadły mi tłumaczenia na cito, więc noc będzie krótka dziś
    Aga, spokojnie. Sooookojnie. Ja myślę, że te koszty nie będą takie duże, jakoś damy radę. Wy jesteście kochane ludki. Naprawdę. Mam nadzieję, że owo życie na dwa domy potrwa maksymalnie miesiąc.. Jest na pewno wiele więcej osób bardziej potrzebujących pomocy i wsparcia. Jakoś damy radę.
    Umówmy się tak: jeśli Franiowi będzie potrzebne jakieś bardzo drogie leczenie, to dam znać. Naprawdę. Będę pukała do wszystkich drzwi i banków, żeby zdobyć potrzebną kasę. Narazie dajemy radę. Z pomocą rodziców: matki Visy i ojca Maestro... To wszystko pikuś. Liczy się Franek. Tysiąc w tą czy tamtą.. Piiiikuś Sami wiecie o co chodzi.
    Wracam do roboty, no bo..właśnie..

    Dziękuję Wam bardzo.
    Wiem, że na Was zawsze mogę liczyć.

  8. #4368
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał agnieszkakusi
    Sylwia, trzymaj się cieplutko.
    Hmmm.... nie wiem jak to napisać...jedynie mnie walniecie wirtualnie, ale taki wyjazd do Wrocławia wiąże się z jakimiś kosztami. To jest praktycznie życie na dwa domy. W jednym Agi mąż i córka, w drugim Aga dochodząca do Frania
    Aguś, nie potrzebujecie czasem jakiejś pomocy finansowej? No bo w razie co to myślę, że ludzie na forum otworzą serca i portfele, no...

    A teraz mnie bijcie
    To samo miałam na myśli, ale nie wiedziałam, czy napisać wprost. Dokładnie tak samo uważam. Brawo, że napisałaś.

  9. #4369
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Mam straszne problemy z FM od dłuższego czasu.
    Musze logować sie po 5-6 razy pod rzą, żeby się zalogować. Wysłanie postu to męka, na privy nie mogę w ogóle odpowiadać.. Nie piszcie więc do mnie prosze na priv na FM tylko na pocztę: [email protected]
    Aniu, odpowiem Ci więc tutaj:
    antybiotyki:
    meronem, vancomecyna, clacid, biodacyna, coś jeszcze, targocid
    teraz znowy meronem
    armata to targocid

  10. #4370

    Domyślnie

    AgnesK Dyrekcyjna ma dobra opinie choć sam szpital pięknie nie wygląda ale niech Cię nie zwiodą pozory To co dla jednego szpitala jest ciężkim przypadkiem tu powinno być "standardowym"
    Potrzebujesz mieszkania, pokoju czy łóżka? Rzucam na grupie wrocławskiej Twoje pytanie
    ps. ja też trzymam kciuki
    w mojej głowie kiełkuje juz nowy dom

  11. #4371

    Domyślnie

    W końcu Franuś jedzie do Wrocławia na lepsze a nie na gorsze, więc zabraniam się martwić. Zawsze miałem sentyment do tego miasta ( tam studiowałem), tam są najlepsi specjaliści i najżyczliwsi ludzie. Napewno pomogą.
    "Śpieszmy się kochać ludzi - tak szybko odchodzą." (Ks. Jan Twardowski)

    Mój podróżniczo-przyrodniczy blog. Zapraszam.
    www.mysandyhome.wordpress.com

  12. #4372
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ania klepka

    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    1.508
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Szpital nie wygląda pięknie, to stary budynek. Sama się tam urodziłam i rodziłam też pierwsze dziecko. 12 lat temu był grzyb w łazienkach, nie wiem jak teraz.
    Aga, Ty chyba od jutra już będziesz we Wrocławiu? Jutro popytam wśród znajomych o nocleg, ale w razie czego moja propozycja aktualna.

  13. #4373
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ania klepka

    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    1.508
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Agnes mam pokój we Wrocławiu, telefon wysyłam na emaila.

  14. #4374
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    No i jak tu ludzi nie kochac?!
    Franus jedzies po zdrowie! Musi byc tylko lepiej!!!!!!!

  15. #4375
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    I ja maila wysłałam, odezwała się do mnie Megana, że może pomóc - będziesz więc miała wybór.
    Aguś, Ty się nie martw, ja NAPRAWDĘ czuję, że wszystko będzie dobrze.
    Sama jestem zdziwiona, nigdy nie miewałam tak silnych odczuć co do innych ludzi, a tutaj...
    Mam w sobie wielką pewność, że wszystko będzie OK.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  16. #4376

    Domyślnie

    Aguś to ja jak zwykle pływacki:
    wdech-wydech
    wdech-wydech
    i po pierwsze jestem z Opola więc mam blisko gdyby coś to nie jest to pusto słowie -POMOGĘ...
    po drugie...szpital ma bardzo dobrą opinię, i wysoce docenianych specjalistów, był tam konsultowany mojej koleżanki z Poznania synek-pomogli
    po trzecie Aguś siły całej twojej rodzinie życzę...domyślam się że słowo przewlekły wywołało u ciebie gęsią skórę, ale Franek już tak wielki chłopak w porównaniu z tą kropeczką, którą urodziłaś...jak to mówi mój wujek ginekolog, świetny lekarz...wszystko co powyżej 2000 g jest już na dobrej drodze.....
    powodzenia...
    po czwarte: kochani wszystkim chorym i ich opiece przesyłam fluidy pozytywnych myśli....

  17. #4377
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Margoth*
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Skąd
    Bogatynia
    Posty
    1.249

    Domyślnie

    Franeczku, jechałam dzisiaj do pracy i ćwiczyłam oddechy - dla Ciebie. I tak mnie cieszy, że coraz lepiej dajesz sobie radę, że próbujesz sam oddychać i całkiem nieźle Ci to wychodzi. Wyobrażam sobie, jak Twoja mama się cieszy. Ta wielka radość Wam się należy, ale nie jest to jeszcze TA radość, która Was ogarnie, jak w zaciszu własnego domku będziesz się tulił do mamy.

    Sylvia, niestety, dopadła Was smutna polska rzeczywistość: nie dasz w łapę, nie masz opieki. Nie gniewaj się na mamę, na pewno nakrzyczała na Ciebie odruchowo, bo ją samą wszystko to przerasta i boi się, że sobie nie poradzi, a Twoja "ingerencja" wydała się jej niepotrzebnym dodatkowym problemem. Trzymaj się cieplutko, oby tato wyzdrowiał. I pisz; nieprawda, że się nie nadajesz do publicznego pisania.
    Pozdrawiam, Margoth*
    Nasza eLKa

  18. #4378
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    Jestem z kciukami i odechami
    Aga trzymaj sie

    Sylvia

    Pozytywne fluidy wszystkim potrzebującym wysyłam

  19. #4379
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar galka
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    1.783

    Domyślnie

    Ja co prawda 25 km od Wrocławia ale jeśli do czegoś się mogę przydać to melduj bez krempacji.Wysyłam Ci namiary na siebie i swój telefon.
    Trzymam kciuki za wojownika-wędrownika
    Wszystko jest trudne nim stanie się proste

  20. #4380
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    Agnes - obiecaj mi , ze jak trza bedzie kasy - dasz nam znać ... a jak dla Frania na drogie leki to już musowo... bez krępacji - po to tu jesteśmy ... teraz my możemy pomóc Tobie , kiedys moze Ty bedziesz mogła pomóc komus z forum ... tak to działa .... i nie chce słyszeć o jakichś w ogóle fanaberiach ...masz pisac i tyle ...choćby do mnie na priv albo maila a ja się wszystkim zajmę , zorganizujemy zbiórkę na forum ... powiedz tylko jedno słowo ...
    czy znalazłaś już pokój we Wrocławiu?
    tradycyjnie - buziaki dla Frania ...
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

Strona 219 z 368

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony