dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 316 z 368
Pokaż wyniki od 6.301 do 6.320 z 7342
  1. #6301
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Czekam na dobre wieści,
    innych przecież nie może być.

    Tomku!!! walcz.

  2. #6302
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Tomku nie dawaj się, musi byc lepiej, musi byc dobrze! Wciaż o Tobie pamiętamy i wysyłamy dużo, dużo siły!

  3. #6303
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    "im bardziej Prosiaczek tam zaglądał,tym bardziej Puchatka tam nie było". Zaglądam, zaglądam, zaglądam.. i nie ma wieści. Poczekam w kąciku.
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  4. #6304
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Też czekam cały czas.
    I posyłam mnóstwo dobrej energii i anioły opiekuńcze.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  5. #6305
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Też czekam cały czas.
    I posyłam mnóstwo dobrej energii i anioły opiekuńcze.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  6. #6306
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Mama Asi

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    213

    Domyślnie

    Najgorsze jest czekanie, wiem coś o tym. Jestem myślami i z modlitwą z rodziną Tomka.

  7. #6307

    Domyślnie

    Lekarze twierdzą że można w tej sytuacji liczyć tylko na stopniowe rozpuszczanie zakrzepu poprzez leki które cały czas, od pierwszego dnia pobytu w szpitalu, Tomek dostaje. W dalszym ciąg
    próby wybudzania go do samodzielnego oddychania nie przynoszą rezultatu. Dzięki Wam za dotychczasowe wsparcie i proszę o jeszcze. M
    Jeśli „a” oznacza szczęście, to a=x+y+z; x – to praca, y – rozrywki, z – umiejętność trzymania języka za zębami.

  8. #6308
    Lider FORUM (min. 2800) "ŚLONSKI GAWĘDZIARZ" Avatar bodzio_g
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Skąd
    Bieruń
    Posty
    3.984

    Domyślnie

    Pomalutku krok w krok... jak mawiał ...Benhauer
    pozdrawiam

    ps oczywiście chodziło ma o ...Beenhakkera
    tukej możesz se poczytać i cóś szrajbnońć
    lepiej mieć brzuch od piwa niż garb od roboty

  9. #6309
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Trzymam kciuki.... Musi być dobrze....

  10. #6310
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał johnzee Zobacz post
    Lekarze twierdzą że można w tej sytuacji liczyć tylko na stopniowe rozpuszczanie zakrzepu poprzez leki które cały czas, od pierwszego dnia pobytu w szpitalu, Tomek dostaje. W dalszym ciąg
    próby wybudzania go do samodzielnego oddychania nie przynoszą rezultatu. Dzięki Wam za dotychczasowe wsparcie i proszę o jeszcze. M
    Czyli nie jest gorzej, a to oznacza, że jest lepiej Trzymam mocno kciuki za Tomka i za Was wszystkich, ktorzy przy nim jesteście.
    Dzięki za info. My się tak tu dopominamy, choć na pewno niełatwo znaleźć czas na komputer w tej sytuacji...Ale będziemy się dopominać dalej
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  11. #6311
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ania klepka

    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    1.508
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    przed pójściem spać weszłam na jeszcze raz na forum, aby sprawdzić co z Tomkiem. No i czuję, że to dobra wiadomość. Tomek żyje, leki są podawane i oby szybko rozpuściły zator.
    Modlitwa za Tomka i Jego rodzinkę gwarantowana.

  12. #6312
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    i ja nie mogłam zasnąć ......musiałam zajrzeć do Tomka
    nadal wspieram z całych sił ...........

  13. #6313

    Domyślnie

    Z nowym dniem , nowe dobre myśli.

    Tomku, wróć .

  14. #6314
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Zakrzep precz! Zakrzep precz! Tomek górą! Tomek górą!
    Tomku, nie jedno zwalczyłeś, zwalczysz i to! Niech Pan Bóg ci w tym pomoże, a my wszyscy razem z Nim. Nie daj się Tomku!!!

  15. #6315
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Wsparcie dla Tomka rzecz teraz najwazniejsza, od nas zawsze ono będzie, zawsze!!!
    Tomeczku, jesteśmy tutaj, myślimy o Tobie i o Majce, modlimy się, żeby jak najszybciej wszystko poszło w dobrym kierunku!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  16. #6316
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Margoth*
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Skąd
    Bogatynia
    Posty
    1.249

    Domyślnie

    Tomku, wspieramy Cię wszyscy cały czas, wysyłamy pozytywne myśli, trzymamy kciuki - a Ty wiesz, co musisz zrobić.
    Pozdrawiam, Margoth*
    Nasza eLKa

  17. #6317
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Tomku, Majko

    nie ustaję w myślach i przesyłki dobrej energii wysyłam co chwilę.
    Tomku, Wielki Komturze Mazurski, znów przyszło walczyć.
    Razem z Tobą armia naszych dobrych myśli i uśmiechów dla Ciebie.
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  18. #6318
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    maksiu

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.216
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    382

    Domyślnie

    TOMEK!!!!

    no jak to tak??? proszę mi tu sprawnie i skutecznie rozprawić się z problemem i wrócić do Majki, do Komturii.... i do nas....

    modlę się za Ciebie bracie, trzymam kciuki i wierzę że wszystko będzie dobrze, jesteś opoką na której stoi to forum!

    maksiu

  19. #6319
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Komtur, ja Cię bardzo proszę wracaj .... Moc serdeczności wysyłam, moc, całe wodospady serdeczności ....
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  20. #6320
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Anna Wiśniewska
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    z różanego raju, który stworzył Tato
    Posty
    8.706
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    277

    Domyślnie

    Tomku, czekamy!
    Wracaj szybko! Siły, siły, siły i wytrwałości całe morze dla Ciebie myślami wysyłam!

Strona 316 z 368

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony