dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 132 z 132
Pokaż wyniki od 2.621 do 2.632 z 2632
  1. #2621
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie




    Wszystkiego najlepszego na Walentego.


    ps. To tak na wypadek , jakby Misiek zaspał.

  2. #2622

  3. #2623
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar margay
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    1.290
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    121

    Domyślnie

    Witam i o zdrowie pytam.....chyba głupa palę, bo takim czasie NIEBYTU to nie wiem jak zacząc i czy jeszcze jestem tu mile widziana
    Misia myślałam o Tobie i o Twoim domku, zastanawiałam się co tam u was słychac. Ja cierpię na ciągły brak czasu....za dużo na głowie....ale właśnie się usprawiedliwiam...a nie powinnam, bo wyrodna forumowiczka jestem i tyle.....

    Ślicznie sobie wykończyłaś w domku, jestem po WIELKIM wrażeniem Twoich zdolności plastycznych, cudne te malunki na ścianach.
    I widzę że rodzina Ci się powiększyła, cudny ten dalmatyńczyk. Wiesz co.......?????........Mi też rodzina się powiększyła..................................... .....muszę się pochwalic......................mam trzecie dziecko (tak jak Ty).....ma na imię STEFAN..............................i jest kotem rasy brytyjskiej. Jest śliczny, kochany i zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia. Już nie wyobrażam sobie życia bez tego zwierzaka.

    Misia mocno Cię ściskam i pozdrawiam

  4. #2624
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    EEEEE....Żyjesz...?????
    No odezwij siem choćby po to coby nas opierniczyć....

  5. #2625
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar taka_ja & taki_on:)
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Małopolska
    Posty
    2.956
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    187

    Cool Jestem:)

    Witam Was
    Moose, obiecuje, ze juz będę. U mnie bez zmian, Misiek za granicą, nic sie nie dzieje, poza tym, że wsio na mojej głowie, teraz np. U.S. wczoraj jechałam w sprawie VZM, jakis materiał budowlany odpadł niby tylko 14 zł mniej, ale trzeba było poprawić i złozyc parawkę.
    A najlepsze jest to, ze ja składałam pod koniec roku 2011 i dzień wcześniej byłam w U.S. złozyć PIT Miska.
    Nu i tak na głowie mojej wsio, rozpalanie, sama nie wiem kiedy ten czas mi zleci... wieczorkiem siąde przed TV i cholewka zasypiam.
    Nie wspomnę teraz ile mam do nadrobienia na FM u innych.
    Nu ale wiosna -to i budowy ruszyły.
    Tak patrze u sąsiadów naprzeciwko jak buduja te domki, po drugiej stronie drogi i rowu. zastanawiam się, nu po co im takie wielkie te domu, potem człek i tak sam zostanie a ogrzewać potem to -masakra. Rozumiałabym, gdyby dzieci było więcej itp.
    Ale każdy ma upodobania inne.
    Dziennik takiej_ja LMB 01
    Komentarze do mojego dziennika
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...e-Pań-z-koła-)))

    Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy, ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy

  6. #2626
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar taka_ja & taki_on:)
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Małopolska
    Posty
    2.956
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    187

    Domyślnie

    Cytat Napisał margay Zobacz post
    Witam i o zdrowie pytam.....chyba głupa palę, bo takim czasie NIEBYTU to nie wiem jak zacząc i czy jeszcze jestem tu mile widziana
    Misia myślałam o Tobie i o Twoim domku, zastanawiałam się co tam u was słychac. Ja cierpię na ciągły brak czasu....za dużo na głowie....ale właśnie się usprawiedliwiam...a nie powinnam, bo wyrodna forumowiczka jestem i tyle.....

    Ślicznie sobie wykończyłaś w domku, jestem po WIELKIM wrażeniem Twoich zdolności plastycznych, cudne te malunki na ścianach.
    I widzę że rodzina Ci się powiększyła, cudny ten dalmatyńczyk. Wiesz co.......?????........Mi też rodzina się powiększyła..................................... .....muszę się pochwalic......................mam trzecie dziecko (tak jak Ty).....ma na imię STEFAN..............................i jest kotem rasy brytyjskiej. Jest śliczny, kochany i zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia. Już nie wyobrażam sobie życia bez tego zwierzaka.

    Misia mocno Cię ściskam i pozdrawiam
    Gosiu nawet niewierz, jak sie cieszę, że sie odezwałaś...a Ty mi piszesz, czy dobrze będziesz tu widziana...po doopie chcesz chyba ahahha. Nu to mnie zaskoczyłaś z tym Stefanem, ale to fajniutkie koty a zycie bez zwierzaków jest smutne, mój psina to niezły byczek, własnie musze poczytać o sposobie trenowania go, aby nie ciągał, bo coraz bardziej ciąga, nawet szelki mu kupiłam, i co? I tak ciągał aż jedną urwał ahahha...Nawet na kolczacce ciągnie... ale zwariowany psina. Maniek to przytulak na maksa, a Kubuś -straszy kocurek lufruje -w końcu marzec
    Teraz wiosna to pewnie i Wy ruszyliście z domkiem
    Pozdrawiam
    Dziennik takiej_ja LMB 01
    Komentarze do mojego dziennika
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...e-Pań-z-koła-)))

    Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy, ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy

  7. #2627
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar taka_ja & taki_on:)
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Małopolska
    Posty
    2.956
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    187

    Domyślnie

    Zbysiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuu dziekuję za życzonka
    Dziennik takiej_ja LMB 01
    Komentarze do mojego dziennika
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...e-Pań-z-koła-)))

    Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy, ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy

  8. #2628
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Megana
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    koło Żórawiny
    Posty
    5.887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    233

    Domyślnie


    Wesołego zająca, co śmieje się bez końca.
    Szczerbatego barana, co beczy od rana.
    Radości bez liku, pisanek w koszyku.
    I wielkiego lania w Dniu Mokrego Ubrania


    @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

    @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

  9. #2629

    Domyślnie

    co tam u Ciebie słychać

  10. #2630

  11. #2631
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Pogodnych, rodzinnych , pełnych optymizmu i radości
    Świąt Bożego Narodzenia
    życzy
    Zbign
    iew z rodziną

  12. #2632

Strona 132 z 132

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony