dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lolabibop

    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    23
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie szukam ekipy do budowy etapami - stan zero-sciany-dach, malo

    Wiam, szukam solidnej ekipy do budowy domu z poddaszem uzytkowym. Zalezy mi na budowi etapami, w tym roku jeszcze piwnica i pierwsza plya nd piwnica. Na wiosne dopiero sciany i dalej do gory.
    PozdrA

  2. #2

    Domyślnie budowy domów +wykończenia pod klucz tadeusz tel.509235105.

    witam cena do uzgodnienia za wykonanie fundamentów wraz z ścianami piwnic + płyta + schody + izolacja pionowa ścian wraz z drenażem obecnie skończyliśmy taką budowę w Gaju można zobaczyć tel.kont.509235105.Tadeusz.

  3. #3

    Domyślnie

    Witam.
    Mogę się podjąć wykończenia tego domu.
    W razie czego proszę dzwonić 667 850 858

  4. #4

    Domyślnie

    Witam

    Jestem zainteresowany Państwa oferta.Moja firma Budowlana z okolic Krakowa i Wadowic wykonuje kompleksowe prace przy budowie domu:stan surowy,elewacje,tynki i inne wykończenia.
    Oferujemy konkurencyjne i rzetelne wyceny robót, profesjonalne i terminowe wykonanie prac,pisemne umowy z klientami,gwarancje na wysoką jakość naszych prac.
    Dodatkowo oferujemy zakup materiałów budowlanych na korzystnych warunkach(pustaki,stal,więźby,dachówka,blachoda chówka,mat. wykończeniowe).
    Zapraszamy na nasze zakończone budowy na terenie Wadowic,Krakowa,Wieliczki,Myślenic.
    W celu szczegółowej wyceny proszę o przesłanie skanów z projektu lub kontakt telefoniczny.
    Jeśli zajdzie potrzeba możemy rozpocząć pracę ,,na dniach" w terminie odpowiadającym klientowi.

    Tel. kontaktowy Krzysztof 783-672-350,663-485-260
    E-mail [email protected]

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony