dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Komentarze do Agnieszkowo-Przemkowego dziennka budowy Adasia

    Zakładam księgę uwag i wniosków.
    Proszę o komentarze.

    Ten kto pyta jest głupcem przez 5 minut. Kto tego nie robi jest głupcem całe życie

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800)
    YreQ

    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    3.911
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    207

    Domyślnie

    Hej Aga - Twojemu ślubnemu niech nie świta to co świta, tylko daj mu do przeczytania mój dziennik ( gdzieś tam zaginął już w czeluściach, ale z pewnością odgrzebiesz) i wtedy nich z czystym sumieniem Ci powie, że nie da rady
    My już mieszkamy ponad 7 miesięcy. Wykańczamy dom w środu powoli - pod koniec tego miesiąca będziemy mieli dopiero drzwi wewnętrzne, do zrobienia mam też 2 łazienki, wykończenia strych, sypialnię i do zaludnienia drugi pokój dziecinny A wzięłam się za ogród, wiesz, żeby i tam choć trochę miło było. Powodzenia i do roboty

  3. #3

    Domyślnie

    Dziękuję za miłe słowa. Dziennik odszukałam, poczytałam i ... obyśmy też mieli tyle sił i determinacji co Wy

    Mam nadzieję, że nam też uda się przejść ten koszmarny etap pod nazwą "budowa".
    Na dzień dzisiejszy mamy stan "zero", więc coś poszło do przodu

  4. #4

    Domyślnie

    Witajcie,
    pozdrawiamy z Goleniowa Czytając Wasz dziennik miałam wrażenie, że to mój własny. Identyczne doświadczenia z papierologią, zwłaszcza z budową sieci wod-kan. i energią. Koniec końców wszystko dobrze się skończyło, ale trwało 1,5 roku i kosztowało mnóstwo pieniędzy i nerwów.
    Czekam na ciąg dalszy dziennika.
    pozdrawiam
    coffee

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony