dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 15 z 47
Pokaż wyniki od 281 do 300 z 932
  1. #281
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    rafal_roki

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    91
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    witam wszystkich wiosenkowiczów geniu kiedy wkleisz troche fotek domku w srodku

  2. #282

    Domyślnie

    Witam wiosną,

    hydraulika tj. instalacja wody zimnej i ciepłej oraz odpływy gotowe. Tynki wewnętrzne po świętach. Zdjęcia postaram się zrobić w weekend.

    Pozdrawiam
    ggienek1

  3. #283

    Domyślnie

    Gieniu dobrze Ci idzie!!! To na kiedy planujesz przeprowadzke?
    slawikrrg

  4. #284
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    birula

    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    6

    Domyślnie

    Witam "wiosennych" w ich ukochanej porze roku!
    w końcu wiosna!
    dziękuję za reakcję zwłaszcza "okolicznym" czyli marcinbysio i slawikrrg

    Ten majster co zszedł już do 30 tysięcy za surowy otwarty (włacznie z więźbą) nie przedstawia mi się już najgorzej, tym bardziej, że cieszys się dobra opinią i znam go od lat, co nie zmienia jednak faktu, że sentymwnetów nie ma ale on w końcu z tego żyje

    Nasz zapach ma powstać w Ciechocinku, nadal nie mam jeszcze ostatecznych papierów, ale liczę na to, że na dniach będzie pozwolenie

    W tym roku chciałbym stan surowy otwarty i ogrodzenie jeśli nie w całości to 3 strony - działka narożna

    slawik w Czernikowie a marcinbysio gdzie jeśli można wiedzieć?

    Jeśli będzie to nadal możłiwe to po świętach chętnie zobaczyłbym jak zapach wygląda w "realu" - dziękuję za propozycje marciniebysio

    Jakie planujecie ogrodzenia?

    Rzeczywiście ggienku1 dawno nie było zdjęć miło zobaczyć postęp

    Pozdrawiam wszystkich i życze spokojnych, zdrowych i radosnych wielkanocnych
    a kolejnych już pod strzechą wiosenną

  5. #285

    Domyślnie

    Birula mysle, ze 30 tys to bardzo dobra cena tym bardziej, ze majster ma dobra opinie. Pozdrawiam
    slawikrrg

  6. #286

    Domyślnie

    Budowa zlokalizowana jest w Grzywnie kolo Chełmży, pozdrawiam wszystkich budujących zapach wiosny, oraz życzę WESOŁYCH ŚWIĄT. email do mnie [email protected].

  7. #287

    Domyślnie

    pierwsza budowla na działce
    zdjecie zrobione 1h temu

    6 kwietnia przyjezdza koparka

    pozdrawiam


  8. #288

    Domyślnie

    Witam Wszystkich,

    oto link do kilku zdjęć.

    http://foto.onet.pl/3owrs,7roaw8g04kk7,u.html

    Życzę Wszystkim zdrowych, wesołych świąt, spędzenia następnych w nowych domach.

    Pozdrawiam
    ggienek1

  9. #289

    Domyślnie

    Witam Wszystkich co są w trakcie budowy lub zaczynają budować Zapach Wiosny M70.
    Mam pytanko. Czy ktos buduje Wiosnę w okolicy Konina (wielkopolskie) lub z zasięgu 100km od??
    Proszę o odpowiedź na ten adres e-mail: [email protected], ponieważ chcielibyśmy z żoną zobaczyć ten domek na żywo.
    Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź.

  10. #290

    Domyślnie

    dzieki Gieniu za fotki!

    kurcze jakies małe te nasze wiosenne pomieszczenia optycznie mi się wydają
    ciesze się że powiekszyłem dom o 1m wzdłuz i 0,5m wszerz

  11. #291

    Domyślnie

    Witam,

    pomieszczenia nie są małe tylko obiektyw aparatu je pomniejsza, ja starałem sie pokazać instalacje które są już wykonane.
    Następne zdjęcia będą już z tynkami wewnętrznymi, tynkarze wchodzą po świętach.

    Pozdrawiam
    ggienek1

  12. #292
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kubusss

    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    6

    Domyślnie Witam

    Powoli zbliżamy się do odebrania pozwolenia na budowe. Chętnie nawiążemy kontakt z osobami ktore juz początek budowy maja za soba a jeszcze lepiej jezeli sa z okolic warszawy chetnie bysmy zobaczyli wiosenke
    Rozumiem ze za stan surowy otwarty trzeba liczyc 25-30 tys zł za robocizne?
    A za materiały? Jeżeli chodzi o dach jakie to są kwoty?
    Jeszcze nie wybraliśmy czy to bedzie pustak, itong czy cos innego wiec bedziemy wdzięczni za informacje bo murarz twierdzi ze jakis pustak klejony(pewnie latwiejszy, ale droższy) Czekamy na kontakt albo tu albo drogą meilową [email protected]

  13. #293

    Domyślnie

    kuboss jeśli dobrze rozumuje to twojemu murarzowi chodzi o sam fakt użycia kleju do pustaków a nie zwykłej zaprawy betonowej więc pustak jest jak najbardziej zwyczajny- osobiście polecam ytonga ze względu na bardzo dokładną kalibrację tj wymiarowanie - sam osobiście też postawiłem na ten produkt. Pustaki ytonga "24" 180 m2 kosztowały mnie 8500; z dowozem - cena atrakcyjna. Na dach po przeróbkach pójdzie mi około 270 m2 biorąc pod uwagę że to będzie blacho dachówka cena ok 7-8 tys.

  14. #294

    Domyślnie Zdjęcia

    Moja wiosna zaczęła rozkwitać...

    http://foto.onet.pl/ltjnr,jgjrclswlsgc,u.html


    Pogodnych świąt wielkanocnych dla Wszystkich budujacych wiosne.

  15. #295

    Domyślnie

    ze środka poprosimy

  16. #296

    Smile

    Zdjęcia z wnętrza będą później jak skończę tynki.

  17. #297

    Domyślnie witam

    do ggienka
    Oglądając twoje foty zwrócilam uwagę,że twoje drzwi tarasowe są większe niż w projekcie.czy możesz mi napisać jakie są szerokie?
    Ja chciałabym wstawić drzwi szerokie ok.2m,ale nie wiem czy to możliwe.
    Pozdrawiam

  18. #298

    Domyślnie

    Witam,

    na wstępie szacunek tym którzy zginęli w katastrofie i wyrazy współczucia ich rodzinom.


    do aniamanka, rzeczywiście drzwi na taras są większe, mają 1,80 m i chyba tak jest dobrze. Wizualnie pasują do salonu. Myślę, że 2m też się zmieszczą, ale ścianka w narożniku bardzo się zmniejszy.

    Pozdrawiam
    ggienek1

  19. #299

  20. #300

    Domyślnie

    Gratulacje

    ładne okna rozumiem ze plastiki w kolorze?
    jesli tak to jaki to kolor (numer czy co tam potrzebne)

    pzdr

Strona 15 z 47

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony