dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 11
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 218
  1. #81

    Domyślnie

    nasza super łódź podwodna jest firmy RIHO - http://riho.pl/

    nie ma 170 niestety... (no w każdym razie nie ma takiej szerokości lub minimum 80 cm, a zależy nam na miejscu dla 2 osób)

    jak już wstawimy tą wannę do łazienki to chyba poradnik napiszemy jak zmieścić 1,8 w 1,73 metra

  2. #82

    Domyślnie

    Witam

    z wanną mieliśmy ten sam problem.... osttecznie wykute jest od poziomu ok. 1 m do ziemi (w tym miejscu jest cieńsza ściana). jakieś 40 cm od krawędzi wanny będzie półeczka - podświetlona. Łazienka zacznie się robić w listopadzie, ale półka wykuta już jest
    1

  3. #83

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zakrzewianka
    Witam

    z wanną mieliśmy ten sam problem.... osttecznie wykute jest od poziomu ok. 1 m do ziemi (w tym miejscu jest cieńsza ściana). jakieś 40 cm od krawędzi wanny będzie półeczka - podświetlona. Łazienka zacznie się robić w listopadzie, ale półka wykuta już jest
    No super pomysl! koniecznie pokaz jak sie zrobi;]

  4. #84

    Domyślnie

    heh, fajna sprawa. My mieliśmy wannę dokładnie szerokości łazienki - tak na styk, ale to po skuciu tynku Pytani fachowcy oczywiście stwierdzili że nie ma problemu, wejdzie, a ja się zastanawiałam jak oni tą wannę postawią, bo w poprzek by nie weszła. Postawili opuszczając od góry jeden koniec, a potem dopiero płytki. Dzięki temu dno wanny ma tyle co miało ale brzeg jest "wtopiony" w ścianę... NIe ma jak głowy położyć, dlatego kupiliśy dmuchaną poduszkę do wanny
    U Was ten sposób nie przejdzie, bo już jest za mało... hmmm... a moze pójdziecie po nowoczesnych pomyslach i zrobicie sobie sypialnię z bezpośrednim wejściem do łazienki, skoro już tą ściankę macie rozwalać?? Zawsze można wstawić drzwi przesuwne, żeby zapachy nie dochodziły chociażby...

  5. #85

    Domyślnie

    co tam słychać na placu boju? jak postęp prac i co wykombinowaliście z wanną?

    pozdrawiam

  6. #86

    Domyślnie

    No właśnie ja też umieram z ciekawości co tam sie u Was dzieje???
    Kłopotliwy salon mamy - proszę o pomoc w aranżacji



    Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


    Narożnikowy zawrót głowy

    Nigdy nie mów nigdy
    Jeżeli nie godzisz się z rzeczywistością...to ją zmień

  7. #87

    Domyślnie

    Witajcie .. szczególnie dotyczy zniecierpliwionych

    Roboty posuwają się dość powoli ... sporo przeróbek, które nie będą widoczne w efekcie końcowym .. rury, przewody i tp.

    Póki co wrzucam... skromny widoczek z tarasu:

    Jak urządzimy taras powinno być całkiem przyjemnie.

    W odniesienu do pięknych widoków Igora i Celiny, które w mieście są nie do osiągnięcia:
    http://forum.muratordom.pl/guliwer-2...am,t168980.htm

    Pozdrawiam, Leszek

    P.S. Może w przyszłym tygodniu jakieś pierwsze zdjęcia.

  8. #88

    Domyślnie

    A jednak ciągle w mieszkaniu coś rośnie...

    Poza mnóstwem poprzesuwanych kabli i rurek, które zostały przykryte warstwą tynku i gładzi, więc znian na pierwszy rzut oka nie widać, dzieją się też rzeczy bardziej namacalne:
    Łazienka została zafoliowana (w trosce o dobre stosunki międzysąsiedzkie ) - nie będziemy mieli okazji juz zalać sąsiada... na zdjęcfiu widać też podkucia w ścianie pod wannę, była już próba wstawiania, nie będziemy wyburzać ściany Jeszcze tylko ekipa połozy płytki (mają być na grubszej warstwie kleju ze względu na ogrzewanie podłogowe, więc się tego nie tykam)


    Ale w kuchni nie mogłam się powstrzymać i jest już cała opłytkowana (łącznie z zakątkiem dla kotów)


    Do łazienki przybyło też trochę wyposażenia...
    kran wannowy (Pan Lenowak go nie lubił na początku, ale w końcu się przekonał.... działa wyśmienicie no i są plany żeby go postarzyć, coby się tak nie błyszczał)


    i nasza super slim pralka (tylko 38 cm od ściany) - dla nas taki sprzet to zbawienie, przy tych wymiarach łazienki

  9. #89

  10. #90

    Domyślnie

    Idzie powoli .. a my na dodatek troche sie urlopowaliśmy.

    Narazie czekamy na nasz największy mieszkaniowy wydatek
    .....
    a czekać musimy ok 3 tygodni.


    Do grona domowników dołączył czteronożny przyjaciel, który mamy nadzieję wzmocni "ciepło" letniego wystroju w zimowej porze - Animozja che go przerobić an stolik .. Sic!


    Pozdrawiam

  11. #91
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar marta1210
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    436
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    27

    Domyślnie

    oj oj oj zapowiada się po prostu CUDNIE!!

    będę pilnie śledzić co się u Was dzieje!!!

  12. #92

  13. #93
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar DxHxS
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    112
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ja tez czakam ( na nowe wpisy i foto) oraz kibicuję badzo ładnie sie to zaczyna prezentować)
    3rd Rock from the Sun

  14. #94
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Podoba mi się u Was i będę z niecierpliwością czekać na kolejny etap, koza super

  15. #95

    Domyślnie

    Macie piękny widok z okna Warszawa wygląda pięknie nocą. Zazdroszczę Wam tego widoku.

  16. #96

    Domyślnie

    Witajcie,
    Wszyscy się niecierpliwią, a my cały czas nie mamy zabardzo co pokazać. Cały czas czekamy na podłogę. Założyliśmy prowizoryczne drzwi (te ostateczne musimy dopasować do koloru podłogi).

    Kupiliśmy szafki do kuchni i je skręciliśmy (ale fronty IKEA Applad biały też docelowo mają być inne) . Nie możemy zdecydować się na blat .. choć wiemy, że mam być dębowy.

    Kupiliśmy AGD (lodówka do zabudowy hotpoint, oraz zmywarkę i piekarnik BOSCHa) - przyjadą za dwa tygodnie, by mieć czas na pomalowanie artystyczne ścian w kuchni. Z AGD została nam płyta indukcyjna i okap.

    W łazience czekamy jeszcze na 2 małe zabudowy, i ułożenie płytek na ścianach.

    Później malowanie i szafy w zabudowie - nie wiemy jeszcze jakie materiały.

    A jeszcze później zaczenie się właściwe urządzanie

    Pozdrawiam, LeNowak

  17. #97

    Domyślnie

    Dziś przyjeżdża do nas Pan Kot, a że mamy w domu juz Panią Matyldę - kocicę, to będziemy siedzieć z nimi w mieszkaniu i pilnować żeby "radość" spotkania i fakt wspólnego zmieszkania nie zaowocowały rannymi lub demolką domu

    W związku z tym, że nie załatwiamy dziś nic, wzucimy trochę inspiracji, które po drodze doszły...

    Naszła mnie jednak taka myśl, z którą zaczekać do wieczora nie mogłam...
    Mimo że w mieszkaniu demolka, to już teraz widzę, że inspiracje inspiracjami, a to co wychodzi w praniu to inna sprawa.. Koncepcja zaczyna się rozjeżdżać nieco, zaczynamy iść na kompromisy, wybieramy prostrze rozwiązania... A ja nadal czuję silną więź z tym co sobie wymyśliłam na początku i powstaje dysonans...

    Czy Wy też tak macie?
    Jak sobie racjonalizujecie, że efekt nie jest do końca taki jak zamierzenia...?

    Miłego dnia

  18. #98

    Domyślnie

    ja nie mam takich odczuć, ale że też mam koty to interesuje mnie w jaki sposób zabezpieczycie taras przed ich wypadnięciem?

    och, piękne są te Wasze płytki w korytarzu i szkoda że nie rozpieszczacie nas zdjęciami

  19. #99

    Domyślnie

    Już to pisałam wcześniej - nie warto iść na kompromisy i ustępstwa - jeśli sobie coś zaplanowaliście, to trzeba do tego dążyć, bo później będziecie żałować, że odpuściliście. To moje zdanie, poparte doświadczeniem (brzmi patetycznie . Jeśli nie ma na coś kasy, to lepiej nie robić tego przez jakiś czas, aż się ją nazbiera (no chyba że nie da się bez tego żyć . Kropka

  20. #100

    Domyślnie

    Też się zastanawiam jak zabezpieczyć taras, tak aby kot nie wypadł, bo też mam kota. Mieszkanie mam na 2 piętrze ale i tak się boję, że wypadnie i coś mu się stanie

Strona 5 z 11

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony