dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 15
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 296
  1. #41
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Trzymam kciuki za Dosię!!!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  2. #42
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Secam, Twoja radość z narodzin Pawełka przeplata się z troską o zdrowie Dosi.
    Wytrzymasz to, bo masz tu na forum wielkie wsparcie od dobrych ludzi, w swojej rodzinie z pewnością też.
    Niech dzień, w którym będziecie już wszyscy razem w domu Ty, Dosia i Pawełek przyjdzie jak najszybciej.
    Mocno za to trzymam i pozdrawiam najcieplej jak umiem.
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  3. #43

    Domyślnie

    Grzesiu az mi się oczy spociły...bardzo mi przykro
    ale modlę się za Was
    Niech Anoił Stróż czuwa nad Wami
    Krwi oddać nie mogę bo jestem świeżo po oddaniu

    Pawełek boski
    moja magnolia
    mama dw@jeczki

  4. #44
    ELITA FORUM (min. 1000)
    dabell

    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    1.426
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    76

    Domyślnie

    Właśnie wróciłam z oddania krwi (mam A+ - czyli idealną dla Dosi) i widziałam sie z Secamem w punkcie krwiodawstwa.
    Myślę, że nie będzie miał mi za złe, że przekażę pozytywne wiadomości.

    Dosia jest w stanie stabilnym i wg lekarzy rokowania są dobre. Wszystkie organy działają, wyniki się ciągle powolutku, ale polepszają.

    Dzisiaj będzie powtórna operacja - więc krew można oddawać ciągle dzisiaj i jutro też. To bardzo nadal potrzebne!.

    Ja byłam dziś jedenasta na liście dawców dla Dosi.

  5. #45
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tabaluga1
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    3.023
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    183

    Domyślnie

    Dzięki dabell za dobre wieści. Wczoraj nie pisałam, ale myślami cały czas byłam z Dosią (choć nigdy nie miałam okazji poznać ani jej ani Secama). Nie potrafiłam sobie znaleźć miejsca. Bardzo chciałabym jakoś pomóc, nie mogę na razie oddać krwi, bo z maluchami trudno nam się ruszyć z miejsca. Ale ofiarowuję moją modlitwę i pozytywną energię.
    Moja siostra po porodzie tez walczyła o życie więc doskonale rozumiem sytuację. Będzie dobrze- musi.

  6. #46

    Domyślnie

    Właśnie przeczytałam

    Życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Musi być dobrze!!
    Pawełek śliczniutki
    Pozdrawiam

  7. #47
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    dabell - wieści optymistyczne ... a o której operacja? cobym kciuki trzymała i nie puściła
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  8. #48

    Domyślnie

    Jestem "nowy", ale mimo wszystko życzę Dosi szybkiego powrotu do zdrowia i wiele ciekawych dyskusji z przemądrzałymi forumowiczami.

    Leszek

  9. #49
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar secam
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    2.963
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    351

    Domyślnie

    Cytat Napisał dabell
    Właśnie wróciłam z oddania krwi (mam A+ - czyli idealną dla Dosi) i widziałam sie z Secamem w punkcie krwiodawstwa.
    Myślę, że nie będzie miał mi za złe, że przekażę pozytywne wiadomości.

    Dosia jest w stanie stabilnym i wg lekarzy rokowania są dobre. Wszystkie organy działają, wyniki się ciągle powolutku, ale polepszają.

    Dzisiaj będzie powtórna operacja - więc krew można oddawać ciągle dzisiaj i jutro też. To bardzo nadal potrzebne!.

    Ja byłam dziś jedenasta na liście dawców dla Dosi.
    Dokładnie jak napisała Dabell - rokowania są dobre (nie chcę zapeszać , odpukuję ) stan się cały czas normuje i poprawia.
    Operacja zaplanowana została na jutro rano. Krew myślę można spokojnie dzisiaj do 18 oddawać - ilość dawców czyli Was wszystkich już teraz przerosła najśmielsze oczekiwani - dziekuję napiszę więcej wieczorem.

  10. #50
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Cytat Napisał dabell
    Właśnie wróciłam z oddania krwi (mam A+ - czyli idealną dla Dosi) i widziałam sie z Secamem w punkcie krwiodawstwa.
    Myślę, że nie będzie miał mi za złe, że przekażę pozytywne wiadomości.

    Dosia jest w stanie stabilnym i wg lekarzy rokowania są dobre. Wszystkie organy działają, wyniki się ciągle powolutku, ale polepszają.

    Dzisiaj będzie powtórna operacja - więc krew można oddawać ciągle dzisiaj i jutro też. To bardzo nadal potrzebne!.

    Ja byłam dziś jedenasta na liście dawców dla Dosi.

    Dobre wieści, musi po operacji być już całkiem w porządku, myślami jestem z Wami

  11. #51
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Kruela
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    2.952
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Secam trzymaj się dla Dosi i chłopaków ... Będzie dobrze, bo siła wiary jest ogromna
    Kruelki komentarze

    Dwie rzeczy dają duszy największą siłę: wierność prawdzie i wiara w siebie.

  12. #52

    Domyślnie

    cudowne wiadomosci jutro myslami wszyscy razem przy Dosi

    Pomożecie--pewnie że pomożemy!!!!!!!

  13. #53
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar olasosenko
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    216
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    42

    Domyślnie

    Witam
    nie zaglądałam na forum od paru dni... Razem z mężem jesteśmy honorowymi krwiodawcami jutro z rana pędzimy do punktu w Krakowie. Z tego co wiem (z doświadczenia) miejsce oddania krwi nie ma znaczenia, ważne żeby podać dane osoby dla której ma być krew. Z punktu trzeba zabrać świstek i rodzina musi go przedstawić w szpitalu.

    Mały jest prześliczny!!! GRATULUJĘ!! a mama na pewno szybko wróci do formy!!
    Trzymajcie się ciepło!!
    Wariatka buduje dom...z marzeń i chmur...

    Dziennik Sosenki
    Komentarze

  14. #54
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar galka
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    1.783

    Domyślnie

    Secam -przesyłam dobrą energie i ciepłe myśli dla Dosi i dla Ciebie
    A przystojniaczka Pawełka ściskaj od nas serdecznie
    Wszystko jest trudne nim stanie się proste

  15. #55
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kasiaa256
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    1.042
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    115

    Domyślnie

    Secam będzie dobrze - inaczej być nie może. Trzymam kciuki za Dosię. Pawełek śliczny.

  16. #56
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Bardzo się cieszę, że jest nieco lepiej, będzie jeszcze lepiej, a potem całkiem dobrze i - bardzo dobrze!
    Dosia na pewno walczy o swoje zdrowie, wspieram Was cały czas myśla i modlitwą.
    Czekam na nowe, coraz lepsze, wieści.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  17. #57
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar secam
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    2.963
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    351

    Domyślnie

    W sprawie akcji oddania Krwi dla Dorotki :
    Dziękuje wszystkim którzy oddali krew, wszystkim którym nie udało zakwalifikować jako dawcy, oraz wszystkim którzy nie mogli oddać a wspierali nas dobrym słowem w trudnej chwili. Wasza pomoc była tak wielka i niespodziewana że w centrum krwiodastwa mówią już o rekordzie i niesłychanym odzewie. Do tej chwili szpital otrzymał ponad 60 pokwitowań na oddane jednostki krwi, a wiem że jeszcze są kolejne w rejestracji oraz wiele osób oddało krew a nie zostawiło potwierdzenia - (ale te jednostki też się liczą do puli Dorotki).
    Dziękuje jeszcze raz za tak cenny dar i wiem że dzięki temu pomoże on już na pewno nie tylko Dorocie ale i innym potrzebującym.
    Należą się Wam wszystkim informacje o stanie Dorotki. W tej chwili Dorotka czeka na operacje - ma odbyć się w środę rano. Jej stan przez te dwa dni uległ ustabilizowaniu, wszystkie czynności organizmu działają co jest bardzo dobrą wiadomością a lekarze mówią że rokuje "dobre nadzieje". W kolejnych postach jutro opiszę stan Dorotki gdy już będzie po operacji.
    Secam

  18. #58
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar sylvia1
    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    5.914
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    215

    Domyślnie

    niestety na krwiodawcę się nie kwalifikuję ale kciuki mocno trzymam

  19. #59
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    bardzo się cieszę ... będzie dobrze
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  20. #60
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar galka
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    1.783

    Domyślnie

    Secam-bądż dobrej myśli ,trzymamy kciuki za Ciebie i Dosię.,całujemy Pawełka
    Wszystko jest trudne nim stanie się proste

Strona 3 z 15

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony