dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 29
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 578

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    widze ze wątek przerodził się w dyskusje małżeńską

    Dobrze że z córcia juz dobrze...to miałaś zwariowany dzień

    no słuchajcie podziwiam Was że wyniesliście sięz końca do centrum Polski
    moja magnolia
    mama dw@jeczki

  2. #2

    Domyślnie

    no i zaczełam drugą stronkę
    moja magnolia
    mama dw@jeczki

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał malgosia0023
    no słuchajcie podziwiam Was że wyniesliście sięz końca do centrum Polski
    Gosiu, ja tak naprawdę wróciłam na swoje śmieci ja pochdzę spod Warszawy, będziemy po przeprowadzce mieszkać w parafii w której byłam chrzczona i moi rodzice brali ślub...
    W ogóle my jesteśmy zwariowani - ja z Mazowsza, mąż z Pomorza, mieszkaliśmy przez pierwsze 5 lat małżeństwa w samym Zakopanem

  4. #4

    Domyślnie

    W ogóle my jesteśmy zwariowani - ja z Mazowsza, mąż z Pomorza, mieszkaliśmy przez pierwsze 5 lat małżeństwa w samym Zakopanem
    ze stwierdzeniem jestesmy zwariowani to chyba się zgodzę
    moja magnolia
    mama dw@jeczki

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał malgosia0023
    W ogóle my jesteśmy zwariowani - ja z Mazowsza, mąż z Pomorza, mieszkaliśmy przez pierwsze 5 lat małżeństwa w samym Zakopanem
    ze stwierdzeniem jestesmy zwariowani to chyba się zgodzę
    no inaczej nie można tego określić... w dodatku Franek ma trochę przez nas przekichane bo sie urodził i był chrzczony w Zakopanem- więc jak będzie potrzebował jakiś aktów to będzie musiał gonić do Zakopanego ale za to Gorolem jest

    Małgosiu, jak Ci się podoba moja łazieneczka?? jest jeszcze na 1ej stronie na końcu...

  6. #6
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kamlotek
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    3.239
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    109

    Domyślnie

    Dzieci czasami tak mają , gorączka nie wiadomo skąd, niby bez wyraźnych powodów. Szybko przychodzi i szybko mija takie ustrojstwo łazienka zapowiada się ładnie,czekam na dalsze postępy

  7. #7
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar taka_ja & taki_on:)
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Małopolska
    Posty
    2.956
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    187

    Domyślnie Witam:)

    Podejrzewam Oz, że i ja zrobiłabym to samo, gdybym wynajmowała mieszkanie - a juz w tzw.pustym mieszkaniu stan surowy mieszkałam dwa razy Raz na stancji - raz we swoim.
    Czyli w Zakopanem nie jest tak wesoło z pracą... Zreszta ja to sobie myslę, że to Zakopane zyje turystyką. Chociaz te widoki zapieraja dech
    Ja pochodzę z okolic Olsztyna- Warmia, a mój Misiek południe... oj najeździł się najpierw te 600 km Chociaż i ja kilka razy jeździłam Musiałam zbadac teren, zanim podjęłam decezję o przeprowadzce -chociaz ona była niespodziewana.
    Kurcze jak ja Wam dziewczyny zazroszczę tych etapów -przeprowadzek, chociaz wiem jakie to męczące. Ale jak to się mówi -najlepsze i ciasne, ale własne
    My też OZ nie mamy dużego domku... pomimo, że sporo wczesniej wertowałam takie 130 m2 -150 m2... Dla nas spokojnie starczy taki jaki jest Narazie wydaje sie malutki...
    Cieszę się, że egzamin zdany... Wesele też widzę, że było udane... Bardzo się cieszę ...
    Łazieneczka zapowiada się na fajniutką...czekam na kolejne fotki
    Pozdrawiam...
    A bym zapomniała... moja też się rozchorowała... to ta pogoda, jak to mówiła moja lekarka- pełno wirusów jest w powietrzu... a nieraz są tzw. kilkudniówki.
    Dziennik takiej_ja LMB 01
    Komentarze do mojego dziennika
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...e-Pań-z-koła-)))

    Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy, ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy

  8. #8

    Domyślnie

    Małgosiu, jak Ci się podoba moja łazieneczka??
    a no bardzo mi sie podoba
    ale szczerze mówiac tpo przydałaby się juz nowa fotka
    tzn. że łazienka będzie skończona na przeprowadzkę a co z kuchnią

    No i wiecie co...moje imieniny będą chyba już w domu jak na razie idzie wszystko zgodnie z planem

    Pozdrowienia dla Inwestora
    moja magnolia
    mama dw@jeczki

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał malgosia0023
    a no bardzo mi sie podoba
    ale szczerze mówiac tpo przydałaby się juz nowa fotka
    wydębie od męża to wkleję
    Cytat Napisał malgosia0023
    tzn. że łazienka będzie skończona na przeprowadzkę
    będzie zrobiona może jeszcze nie na cacy, ale da się z niej skorzystać.. na szczęście mama mieszka blisko i koleżanka przez miedzę
    Cytat Napisał malgosia0023
    a co z kuchnią
    Sprzęty są zamówione, meble będą na razie "tymczasowe", bo musimy poczekać, aż Jacek znajdzie czas, żeby nam je zmajstrować...

    Wiem, że to wariactwo, ale ja naprawdę chcę już tam mieszkać... i nie mogę się doczekać!!!
    Cytat Napisał malgosia0023
    No i wiecie co...moje imieniny będą chyba już w domu jak na razie idzie wszystko zgodnie z planem
    to super!! gratuluję!! a kiedyż to?? żebym wiedziała kiedy życzenia złożyć
    Cytat Napisał malgosia0023
    Pozdrowienia dla Inwestora
    Przekażę, chociaż pewnie sam sobie przeczyta permanentna inwigilacja

  10. #10

    Domyślnie

    Sprzęty są zamówione, meble będą na razie "tymczasowe", bo musimy poczekać, aż Jacek znajdzie czas, żeby nam je zmajstrować...

    Wiem, że to wariactwo, ale ja naprawdę chcę już tam mieszkać... i nie mogę się doczekać!!!
    hmmm...jak dla mnie to zrozumiałe wariactwo
    to kiedy będą docelowe meble ? aaa i Jacek to szanowny inwestor
    to kiedy przeprowadzka
    to super!! gratuluję!! a kiedyż to??
    na Małgorzaty he,he... 13 lipca

    Przekażę, chociaż pewnie sam sobie przeczyta permanentna inwigilacja
    moja magnolia
    mama dw@jeczki

  11. #11
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Martinezio
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    Seroki Village ;)
    Posty
    3.124
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    107

    Domyślnie

    Cytat Napisał malgosia0023
    to kiedy będą docelowe meble ? aaa i Jacek to szanowny inwestor
    Meble w teorii na grudzień b.r. dopiero :/ A Jacek to nie inwestor, tylko wykonawca

    Cytat Napisał malgosia0023
    to kiedy przeprowadzka
    Zaczynamy już dziś, ale na razie to tylko przewózka betów i sprzętu. Oficjalnie wprowadzimy się dopiero po odbiorze, a kiedy to się stanie - nie mam zielonego pojęcia :/ Jeszcze nie mamy np. barierek na balkonie i schodach, bez których nie da się odebrać budynku. Inwentaryzacja powykonawcza jest zgłoszona i czekamy na papiery z geodezji, potem pomiar i zatwierdzenie - jakiś miesiąc czasu. Do tego odbiór kominiarski, pomiary elektryczne... Uff...

    Cytat Napisał malgosia0023
    na Małgorzaty he,he... 13 lipca
    No to już za chwil parę Niecałe 3 tygodnie

    Cytat Napisał malgosia0023
    Przekażę, chociaż pewnie sam sobie przeczyta permanentna inwigilacja
    jaka tam inwigilacja... Jak to ktoś kiedyś na FM napisał - Częste kontrole najwyższą formą zaufania, czy jakoś tak
    Dziennik tutaj
    Wnętrza tutaj
    A komentarze tutaj

    <a href=http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2F1procent.waw.pl%2F target=_blank>http://www.1procent.waw.pl/baner.png</a>
    Pomóż żyć normalnie - zlikwidujmy wspólnie barierę słabości!


  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał malgosia0023
    Sprzęty są zamówione, meble będą na razie "tymczasowe", bo musimy poczekać, aż Jacek znajdzie czas, żeby nam je zmajstrować...

    Wiem, że to wariactwo, ale ja naprawdę chcę już tam mieszkać... i nie mogę się doczekać!!!
    hmmm...jak dla mnie to zrozumiałe wariactwo
    to kiedy będą docelowe meble ? aaa i Jacek to szanowny inwestor
    Jacek to masz budowlaniec wybudował nam domek, zrobił więźbę, położył dach i ocieplił domek a z wykształcenia jest stolarzem
    A mój mąż to Marcin
    Cytat Napisał malgosia0023
    to kiedy przeprowadzka
    w sumie powoli przewozimy jakieś rzeczy. Dziś Jacek przyjedzie swoim wozem i nam przewiezie większe rzeczy (łóżko itd.). Do wtorku musimy się wyprowadzić z tego mieszkania, w którym teraz mieszamy.
    Cytat Napisał malgosia0023
    to super!! gratuluję!! a kiedyż to??
    na Małgorzaty he,he... 13 lipca
    a ja mam 11.. i tez w nowym domku będzie parapetówa i oblewanie mojego dyplomu.. oj.. będzie się dzi/l_ało

  13. #13

    Domyślnie

    witam Inwestora
    Meble w teorii na grudzień b.r. dopiero :/ A Jacek to nie inwestor, tylko wykonawca
    aha...a ja myślałam że to Inwestor taka zdolniacha chociaż pewnie wykaże się w wykończeniówce
    Zaczynamy już dziś, ale na razie to tylko przewózka betów i sprzętu. Oficjalnie wprowadzimy się dopiero po odbiorze, a kiedy to się stanie - nie mam zielonego pojęcia :/ Jeszcze nie mamy np. barierek na balkonie i schodach, bez których nie da się odebrać budynku. Inwentaryzacja powykonawcza jest zgłoszona i czekamy na papiery z geodezji, potem pomiar i zatwierdzenie - jakiś miesiąc czasu. Do tego odbiór kominiarski, pomiary elektryczne... Uff...
    hmmm tego to lepiej nie skomantuję

    No to już za chwil parę Niecałe 3 tygodnie
    noo i przykładem cnoty trzezwosci nie będę

    Częste kontrole najwyższą formą zaufania, czy jakoś tak
    he,he z kad ja to znam....
    mój nietaneczny zawsze mówi że tylko pierdoły wypisuje
    ale kilka razy skorzystaliśmy z info na tablicy ogłoszeń,ale i tak nie zmienił zdania
    i kto tu chłopów i to w dodatku nietanecznych zrozumie
    moja magnolia
    mama dw@jeczki

  14. #14

    Domyślnie

    Zaczynamy już dziś, ale na razie to tylko przewózka betów i sprzętu. Oficjalnie wprowadzimy się dopiero po odbiorze, a kiedy to się stanie - nie mam zielonego pojęcia :/ Jeszcze nie mamy np. barierek na balkonie i schodach, bez których nie da się odebrać budynku. Inwentaryzacja powykonawcza jest zgłoszona i czekamy na papiery z geodezji, potem pomiar i zatwierdzenie - jakiś miesiąc czasu. Do tego odbiór kominiarski, pomiary elektryczne... Uff...
    O rany,to ja jeszcze nie wiedziałam,że na tyle rzeczy trzeba czekać,żeby móc odebrać... To chyba jest największa nerwówka My się martwimy,że odległość od garażu do naszego sąsiada może być problemem Małż mi mówił,że jakby co,to trzeba będzie okna zamurować w garażu NIGDY w życiu!!
    Mam nadzieję,że u Was wszystko będzie w porządku i szybko zamieszkacie na swoim
    A tak przy okazji,to domek macie bardzo ładny i już tyle zrobione Nie mogę się doczekać wnętrz,bo zapowiada się ciekawie
    Pozdrowionka

  15. #15

    Domyślnie

    Cytat Napisał malgosia0023
    halo,halo kto tu odpowiada bo cuś mi sie nicki nie zgadzają
    No ja też się zakręciłam z tym W pewnym momencie patrzę - a tu avatarki niemal takie same,miejscowość taka sama, tylko ilość postów się nie zgadza....Już myslałam,że w jednej miejscowości 2 takie same domki się budują Hihihi śmieszna sytuacja powstała

  16. #16

    Domyślnie

    Uff... ale wczoraj była gonitwa... w pracy gonitwa po pracy szybko dzieci do babci i pakowanie ile wlezie... ok 19 przyjechał Jacek i nam przewiózł rzeczy.. w największy deszcz po pięciu minutach na dworze byłam zmoknięta jak zmokła kura - z włosów mi woda kapała jakbym wyszła spod prysznica... ale w sumie udało się sporo nawet przewieźć - zostały w sumie tylko ubrania i jakieś papióry... i sprzątanie tylko jak tu znaleźć na to czas, jak jutro jadę z dzieciakami i wracam w niedzielę a w poniedziałek jeszcze do pracy chyba potrzebuję posiąść umiejętność bilokacji....
    Uśpiłam dzieci u mojej mamy, bo ich łóżko do niej pojechało... potem na działkę po Marcina, który pojechał z Jackiem... posprzątałam trochę (znaczy trudno to nazwać sprzątaniem - pozamiatałam podłogę... o! nadal jednak to nie przypomina domu... ale co tam i nawet przykleiłam 3 płytki w łazience może nie idealnie, ale są!! a satysfakcja... zrekompensuje krzywizny

    A teraz Wam coś napiszę... Mieliśmy bardzo dużo rzeczy do przewiezienia wczoraj... znaczy może nie dużo, ale dużych - lodówka 187 cm wysokości, łóżko itd. także normalnym samochodem nie byłoby szans.. moi wujkowie, którzy dysponują dużymi samochodami nie mieli czasu, albo jakoś inaczej się wykręcali... poprosiłam Jacka (przypominam, że Jacek to chłopak, który ze swoją ekipą stawiał nam dom), bo ma takiego busa dostawczego o przewiezienie nam rzeczy. Zgodził się bez zająknięcia. Przyjechał wczoraj jeszcze ze swoim jednym pracownikiem, nadźwigali się mimo, że byli po całym dniu pracy i nawet obiadu nie zdążyli zjeść, bo się do nas śpieszyli... i Jacek nie wziął od nas nawet złotówki, powiedział, że mam im piwo postawić... nawet za paliwo nie chciał...
    Powiem tyle - życzę Wam wszystkim takich ekip... my mieliśmy naprawdę ogromne szczęście.. i dzięki naszej budowie mamy wspaniałego przyjaciela...
    Jak to mówią - prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...

    a na koniec... wczorajsze zdjęcie łazieneczki

    Praca przy półeczkach zakończona więc może pójdzie teraz trochę szybciej

  17. #17

    Domyślnie

    Cytat Napisał waldi8321
    O rany,to ja jeszcze nie wiedziałam,że na tyle rzeczy trzeba czekać,żeby móc odebrać... To chyba jest największa nerwówka My się martwimy,że odległość od garażu do naszego sąsiada może być problemem Małż mi mówił,że jakby co,to trzeba będzie okna zamurować w garażu NIGDY w życiu!!
    Mam nadzieję,że u Was wszystko będzie w porządku i szybko zamieszkacie na swoim
    A tak przy okazji,to domek macie bardzo ładny i już tyle zrobione Nie mogę się doczekać wnętrz,bo zapowiada się ciekawie
    Pozdrowionka
    Witam
    Mam nadzieję, że u nas nie będzie problemów.. mamy bardzo wąską działkę, więc z tyłu domu zostały nam 4m i 4 cm, czy jakoś tak mam nadzieję, że geodeta będzie miał dobre oko przecież okna tarasowego i jedynego okna w gabinecie nie zamuruję, nie?

  18. #18

    Domyślnie

    Cytat Napisał waldi8321
    Cytat Napisał malgosia0023
    halo,halo kto tu odpowiada bo cuś mi sie nicki nie zgadzają
    No ja też się zakręciłam z tym W pewnym momencie patrzę - a tu avatarki niemal takie same,miejscowość taka sama, tylko ilość postów się nie zgadza....Już myslałam,że w jednej miejscowości 2 takie same domki się budują Hihihi śmieszna sytuacja powstała
    Bo my z mężem to jedno jesteśmy tylko na różnych nickach

  19. #19

    Domyślnie

    jak juz graty przewiezione to połowa sukcesu.Tak to jest z przeprowadzkami ze czasu barakuje a i organizacja w nowym miejscu tez nie łatwa
    A macie juz wszystkie dokumenty do dobioru np.świadectwo energetyczne.Z tego cz wyczytalam to barkuje inwenteryzacji powykonawczej no i dokończenie instalacji co.Fajnie że trafiliście na Jacka naprawde zasługuje na pochwały na naszym forum

    Praca przy półeczkach zakończona więc może pójdzie teraz trochę szybciej
    napewno zawsze najwięcej czasu idzie na takie pierdoły Plytki przyklejasz to moze zawód zmienisz ...bo ja zaczynam sie zastanawiać

    Bo my z mężem to jedno jesteśmy
    no jak sie ślubowało...
    moja magnolia
    mama dw@jeczki

  20. #20

    Domyślnie

    Cytat Napisał malgosia0023
    A macie juz wszystkie dokumenty do dobioru np.świadectwo energetyczne.
    Nie mamy jeszcze, ale mamy już osobę, która nam je zrobi. Brakuje tylko czasu, żeby się w końcu z nią ugadać... za dużo na głowie teraz, ale może w przyszłym tygodniu da się wynaleźć trochę czasu
    Cytat Napisał malgosia0023
    Fajnie że trafiliście na Jacka naprawde zasługuje na pochwały na naszym forum
    oczywiście dobre ekipy trzeba polecać żeby ktoś inny mógł skorzystać...
    Jacek śmiał się, że nam za szybko domek pobudował i dlatego pogoniliśmy tak z przeprowadzką hehe.... w sumie u nas na budowie się nie obijał
    Oczywiście wczoraj poinstruował mojego męża, co należy zrobić w nowym domu... nie chodzi o rzeczy budowlane bynajmniej nowy domek nowy potomek tylko żeby ten lipiec "krakany" przez wiele osób jako termin mojego zajścia... się nie spełnił... mężulek stwierdził, że będzie sierpień
    Cytat Napisał malgosia0023
    Praca przy półeczkach zakończona więc może pójdzie teraz trochę szybciej
    napewno zawsze najwięcej czasu idzie na takie pierdoły Plytki przyklejasz to moze zawód zmienisz ...bo ja zaczynam sie zastanawiać
    tak.. wczoraj stwierdziłam, że minęłam się z powołaniem... niedługo będę latać z pędzlem i farbami...
    Małgosiu, może jakaś spółeczka??
    Cytat Napisał malgosia0023
    Bo my z mężem to jedno jesteśmy
    no jak sie ślubowało...
    Oj kiedy to było....

Strona 4 z 29

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony