dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 45 z 95
Pokaż wyniki od 881 do 900 z 1892
  1. #881
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Cytat Napisał _Chloe_ Zobacz post
    Witam. Widzę, że jesteś już blisko mety Będę podglądać.
    Pozdrawiam
    Witaj Chloe! Z tą metą to może prawda, tyle że na finishu drogę mam pod górkę i kamienistą

  2. #882
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta M Zobacz post
    Jesli chodzi o barierki to podobaja mi sie drewniane ..... widze tez oczami wyobrazni ogrodzenie drewniane u Ciebie po prostu fullllllll wypas ........ ( a wzrok mam zabojczy zapytaj Mmeliski ) ............
    Mi też.

    Jeszcze chwilkę, jeśli pozwolicie pomedytuję Nie chciałabym, żeby balkon był ciężki i był mocnym wizualnym akcentem, raczej żeby stanowił delikatny dodatek i z czasem utonął w bluszczach i innych zieleniach.

  3. #883
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta M Zobacz post
    Jesli chodzi o barierki to podobaja mi sie drewniane ..... widze tez oczami wyobrazni ogrodzenie drewniane u Ciebie po prostu fullllllll wypas ........ ( a wzrok mam zabojczy zapytaj Mmeliski ) ............
    Skoro zostalam wywolana do tablicy do odpowiem tak: oooooo taaaaak Edytka ma ZaaaaBojczy wzrok, siega tam, gdzie nasze oczeta nie moga

    Ja od poczatku bylam swiecie (diabelnie tez moze byc) przekonana, ze balustrady w drewnie.. o ogrodzeniu nie wspominajac... to pasuje do domku z elewacji klinkierowej i tych okien zafolijowanych ...a propos..zdjelas juz ta tasme w koncu czy nie

  4. #884
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    No właśnie jeszcze jej nie zdjęłam
    Ale jest postęp, bo ostatnim rzutem na taśmę przed wyjazdem pościągałam firmowe nalepki Igiesa z szyb. Już nie wyglądają jak założone przed tygodniem.

  5. #885
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Cytat Napisał dorkaS Zobacz post
    Agalind Oj Ty kusicielko, ładne są, ładne. Nawet bardzo ładne.

    Melisko podobają się Lubię ładne rzeczy oglądać.

    Pestko następna kusicielka, i jeszcze z jaką bronią startuje! Czy byłabyś w stanie odtworzyć jaka polska firma robiła te drewniane, z tego zbiorczego rysunku?

    Moniko robiliście hydroizolacje od środka? Jeśli tak to jaką?
    Szklane barierki nie, za duży misz-masz by się tam zrobił.
    Ten zbiorczy jest z jakiejś angielskiej strony. jedyny polski to ten następny – zresztą ładny wzór z Drew-budu. Tylko bym mu te kulki ze słupków usunęła. Nie wiem jednak, czy oni zrobią same barierki, bo zdaje się, że raczej specjalizują się w domkach drewnianych.
    Ale może tutaj wykonają wg. wybranego wzoru http://www.balustradydrewniane.pl/index.php/o-firmie.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  6. #886
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Dootko rob w drewnie PLEASE !!!!!!!!!!!!!!!

    Widzisz te malwy i inne kwiecie ktore tak slicznie rosnie wokol Twojego cegielkowego domku z niebieskimi okienkami w cudnej zielonej trawce , wokol przepiekne drewniane ogrodzenie WOW ........ .... ja widze

  7. #887
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    Dzien dobry

    DorkaS ja tak teraz z innej beczki... ogladasz moze na RTL2 Die Schnåppchenhåuser? rety ja to dzien w dzien do niedawna ogladalam...i tak sobie dzisiaj o tym przypomnialam i wlaczylam prgram (za pozno bo sie skonczyl buuu) ... jakie to ludzie ruiny kupuja i sie przy tym grzebia
    a po tym programie cos z czego lubie sie posmiac Frauentausch

    śmieszne, bardzo śmieszne



    foch




  8. #888
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar nita83
    Zarejestrowany
    May 2012
    Posty
    3.073

    Domyślnie

    e tam malka, po co sie fochować, jesteś naszym forumowym miszczem jak zrobić coś pięknego z niczego

  9. #889
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cytat Napisał malka Zobacz post
    śmieszne, bardzo śmieszne



    foch



    malka nie mialam Ciebie na mysli wiec mi tutaj nie fochaj

    ja pisalam o programie na rtl2... a ze nie dokonczylam tekstu z tym grzebaniem to moze go skoncze... grzebia sie przy tym i pozniej efekty maja swojego wkladu. Fajnie jest tak to wszytko zobaczyc a na pewno jeszcze fajniej jak sie widzi ta cala metamorfoze po zdjeciach/nagraniach... bo np ja metamorfozy to teraz dopiero robie, wywalam scianki, dokladam nowe itd itp

  10. #890
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar nita83
    Zarejestrowany
    May 2012
    Posty
    3.073

    Domyślnie

    Dorka ależ boska umywalka, dokładnie takiej szukam i to w takich samych rozmiarach.Ona nablatowa pewnie co?
    A drzwi podobają mi się wszystkie bez wyjątku, nawet różowe

  11. #891
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Nie, ta akurat jest zwykła, nie nadblatowa.
    A jakich umywalek szukasz? nadblatowych, z konkretnej firmy?

    Co do drzwi mi też

  12. #892
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar nita83
    Zarejestrowany
    May 2012
    Posty
    3.073

    Domyślnie

    ja szukam (a raczej bedę szukała) takiej wpuszczanej w blat, żeby na szafce wiszącej była. Najlepiej jakby nie było łączeń w poziomie między umywalką a blatem Gotowce różne widziałam, ale najczęściej mocno kwadratowe, a ja wolałabym owalną. Choć tak teraz myślę, że może kupię taką wielką na nóżce i dam sobie spokój z szafką.

    Kolorowe drzwi to cudowny akcent. Bardzo bym chciała, kto wie może kiedyś.

  13. #893
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar cronin
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    3.949
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Uwielbiam kolorowe drzwi zewnętrzne, specjalnie kupiłam tanie, żeby je bez żalu na takie wymienić za jakiś czas
    Zajrzyj na Houzz.com i wpisz colorful door w wyszukiwarkę - padłam
    RÓB NIE KOMBINUJ

    Było mi bardzo miło Was gościć ... komentarze miło widziane w dzienniku

    Dziennik i komentarze kostki

  14. #894
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Lukarna
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    9.469

    Domyślnie

    Cześć Dorka

    A ja się wyłamię - wydaje mi się że kute balustrady będą wyglądały do Twojego domu tak (kurde jak to powiedzieć ) lekko? Bo te drewniane wszystkie sprawiają wrażenie takich masywnych mocno...
    Ale mną się nie kieruj, to moja mocno subiektywna ocena ukształtowana po obejrzeniu tysięcy barierek
    Ja zboczona jestem po prostu już na tym punkcie

    Mój potencjalny wykonawca pokazał mi połączenie kutych z elementem drewnianym. Też w sumie fajnie wyglądają. Widziałam u niego na biurku projekt jeszcze zupełnie innych, takich bardziej prostych z drewnianym elementem pośrodku balustrady - podobały mi się dużo bardziej ale nie mogę znaleźć podobnych w necie.

    A teraz idę do Dziennika zobaczyć co za drzwi pokazujesz

    edit: no koleżanko, Ty to będziesz miała wejście
    A myslałam że zafoliowanych okien już nic nie pobije
    Ostatnio edytowane przez Lukarna ; 29-08-2013 o 07:08

  15. #895
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agalind
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    10.098
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Dorka, kolorowe oddrzwia będą boskie Takie dwuskrzydłowe planujesz?

  16. #896
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Cieszę się, że też lubicie kolorowe drzwi

    Będą jednoskrzydłowe niestety, za mały otwór.

  17. #897
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agalind
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    10.098
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Wrota takie strasznie mi sie podobaja, ale sama nie zmiscilabym dwuskrzydlowych. Zreszta wtedy nic by w tym wiatrolapie sie nie zmiescilo

    Twoje kolorowe okna i drzwi beda stalym punktem orientacyjnym w okolicy

  18. #898
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Dorotko piekne te drzwi ..... szkoda , ze dwuskrzydlowe nie wejda u Ciebie .....

  19. #899

    Domyślnie

    Oooo, ja też marzę o kolorowych, są piękne, ale chyba niewiele osób podziela mój gust, bo nigdzie jeszcze nie widziałam takich na żywo, a zawsze bezczelnie gapię się na nowo powstające domy.

  20. #900
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Gusta jak wiadomo to rzecz dyskusyjna

    A będziesz mieć kolorowe?

Strona 45 z 95

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony