dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13
  1. #1

    Domyślnie Drzwi zewnętrzne POL-SKONE

    Bardzo ładny wygląd struktury starego dębu, na ,,oko'' bardzo solidne wykonanie, okucia przeciwwyważeniowe itp.Gdyby nie wzornik przekroju podany przez sprzedawcę, kruszył bym kopię o swoje ,że to dębowe.
    Okazło sie ,że POL - SKONE produkuje drzwi zewnętrzne z wytłoczeń z włókna szklanego wypełnianych pianką PE , na ramiaku drewnianym z dębową klejoną warstwowo futryną.
    Ciekaw jestem waszej opini( jako użytkowników) na temat tych drzwi.
    Oglądając ostatnio wiele wytworów rodzimej stolarskiej, produkcji (podkarpacie) bardzo poważnie rozważam propozycje POL-SKONE .

  2. #2
    Guest

    Domyślnie

    Mamy 2 pary drzwi zewnętrznych POL-SKONE od 2 lat. Jedne są właśnie z włókna szklanego, drugie to Orion z blachy (też ocieplane). Do tego wkładki klasy C (z atestem) też z POL-SKONE.
    Jesteśmy bardzo zadowoleni. Aha, te z włókna szklanego mają jeszcze blachę z obydwu stron, dopiero na wierzch jest włókno szklane.

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Mam Roztocze. Czy będę nadal zadowolony? Odpowiem na wiosnę

  4. #4

    Domyślnie

    POL-Skone sprawuje sie dobrze (mam od 5 lat) zastrzezenia budzi tylko początkowe trudne zamykanie - uszczelki muszą się dobrze ułozyć

  5. #5

    Domyślnie

    a nie wiecie, czy ta firma wykonuje nietypowe zamowienia, tzn. ja mam szer drzwi 150 x 195. Moze macie jakies namiary na WAW?

  6. #6

    Domyślnie

    Może zadam głupie pytanie, ale czy włókno szklane nie ma jakiegoś niekorzystnego wpływu na zdrowie (np. tapety z włókna szklanego 'pylą' i znam ludz, którym to bardzo szkodzi, prz vczym po polamlwaniu już chyba wszytko jest o.k.)?
    Jaka jest trwałość takich drzwi?

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Cytat Napisał busstop
    Jaka jest trwałość takich drzwi?
    Większa. Nie rozsychaja się ....

  8. #8

    Domyślnie

    to prawda...
    tapety z włókna szkl. także są badzo trwałe (20 lat)
    a jak wygląda sprawa termicznej rozszerzalności (liniowej)?
    przyznaję, drzwi wyglądają interesująco! jaka jest grubość tej blachy pod włóknem szkl.?

  9. #9

    Domyślnie

    no i jaka jest trwałość koloru?
    wydaje się to bardzo ciekawą alternatywą dla drewna. bo drzwi z pvc to troche 'jakby nie tędy droga", alu to jak w sklepie.

  10. #10
    1an
    Guest
    1an

    Domyślnie nie

    Nie kupujcie drzwi z włókna szklanego ,bardzo łatwo odpryskuje lakier z zewnetrznej warstwy - wiem bo sprzedaje te drzwi .

  11. #11

    Domyślnie

    Kupiłem drzwi sosnowe Elegant wydają mi się na solidne mają system antywłamaniowy ,ale jak będą wyglądały w użytkowaniu jeszcze nie wiem ale mam nadzieję że dobrze bo nie były zbyt tanie.
    Pozdrawiam

  12. #12
    Guest

    Domyślnie Drzwi POL-SKONE

    Do 1 an:
    Co też za bzdury opowiadasz....
    Jak długo sprzedajesz drzwi POL-SKONE, a może jesteś przedstawicielem konkurencji? Mam drzwi z włókna szklanego i nie pamiętam, żeby gdzieś (w papierach) było zaznaczone, że są one lakierowane
    Odpryski lakieru są wadą technologiczną i wydaje mi się, że taka firma jak POL-SKONE uznałababy opisywaną przez Ciebie wadę. Ponadto, znowelizowana ustawa o ochronie konsumentów wprowadziła 2-letni okres rękojmii dla klientów.
    Pozdrawiam

  13. #13
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar boniucha
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Kętrzyn
    Kod pocztowy
    11-400
    Posty
    24

    Domyślnie

    Podbijam STARY temat, bo nie znalazłam innego...jeżeli ktoś uprzejmy zna inny odpowiedniejszy temat to proszę o link
    Zdecydowaliśmy się na drzwi zewnętrzne Pol-Skone Nordic 01 białe - czekamy na realizację zamówienia. Dlaczego właśnie te? W firmie, która nam je zaoferowała wybraliśmy też bramę garażową, drzwi wewnętrzne, okno i napęd do bramy posesyjnej Byliśmy w kilku miejscach i mało kto fachowo nas potraktował - zaufaliśmy panom z ostatniej odwiedzonej firmy i czekamy niecierpliwie na montaż...
    Ma ktoś doświadczenie z tymi drzwiami?

    Edit:
    Brak odpowiedzi, więc dodam zdjęcie do posta:
    pierwsze wrażenie...Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0374.jpg
Wyświetleń:	102
Rozmiar:	89,8 KB
ID:	143413
    niezbyt ciekawe - montażysta z łaską oświadczył, że zamek jest popsuty (?) i zabrał klamkę, żeby nikt " nie łaził" - swoją drogą my mamy jeszcze obok stare drzwi...a jakby ich nie było to co? przez komin wchodzić? - serwis POLSKONE ma dotrzeć pon-wt... nie omieszkam im wspomnieć, że montowali bez rozpórek...czy faktycznie od tego się już odchodzi?! Bo nie znalazłam nigdzie takiej informacji...

    cdn.
    Ostatnio edytowane przez boniucha ; 21-10-2012 o 12:21

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony