dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13
  1. #1

    Domyślnie Wolny czas z rodziną

    Jak spędzacie wolny czas z rodziną, rodzicami, dziećmi? My mamy blisko nad jezioro, latem raczej unikam wycieczek do lasu (pełno komarów). Często też zostajemy w domu i grillujemy w ogródku. Szukam inspiracji, żeby uprzyjemnić sobie i rodzinie ten wspaniały, gorący okres, zanim znowu będziemy zmuszeni zimować w domu.

  2. #2

    Domyślnie

    Tu nikt nie ma czasu, wszyscy zarobieni, nikt nie odpoczywa

    PS
    Jeździmy na rowerze, gramy w scrabble, pijemy piwo na tarasie, a jak zostanie nam trochę czasu, to pierzemy, prasujemy, zmywamy gary i podłogi

  3. #3

    Domyślnie

    Zmywanie garów brzmi najbardziej zachęcająco Gdyby moja gromada zabrała się za zmywanie, pewnie żaden talerz w domu by się nie ostał

  4. #4

    Domyślnie

    Siedzimy przed kompami i czytamy Forum Muratora. W międzyczasie wyjeżdżamy na wakacje, a tak poza tym to pracujemy, pracujemy i tego wolnego czasu zbyt wiele nie mamy...
    A przeciwko komarom wystarczy się posmarować repellentem/najeść witaminy "B" lub czosnku
    Inspiracji powiadasz szukasz - hmmm - niewesoło tam u Was...może kupcie rakietki do badmintona, albo rowery - może w statki pograć, fajnie się też z współmałżonkiem na gadu rozmawia - wiesz - sieci P-P (pokój-pokój).
    Dzieci można robić - fajne zajęcie

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cpt_Q
    fajnie się też z współmałżonkiem na gadu rozmawia - wiesz - sieci P-P (pokój-pokój).
    nooo, racja ..... .... bo na nic innego czasu nie ma jak się siedzi non stop przed kompem ... ... tak samo mamy chyba
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  6. #6

    Domyślnie

    aleś mnie wyczaiła Daga, ja tu tak sporadycznie... poza tym dopiero wróciłem do chaty po kolejnych wojażach, tym razem Szwecja z moimi dziewczynami, fajnie było, Grona Lund, karuzele, kolejki górskie, jazda promem przez Bałtyk - masz pojęcie - ja jako pasażer z tłumem "niewiernych" he he...a w domu - jak to w domu, brak czasu na wszystko, wyobraźcie sobie dzisiaj koleżanki mojej Szanownej z córkami, plus my, czyli ja i moje trzy baby - babów naokoło jak mrówków, a ja tylko latałem i nalewałem - czasem można by było pozazdrościć komuś, kto nie ma pomysłu co zrobić z wolnym czasem - ale dobrze jest mieć grono wypróbowanych przyjaciół

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    no i patrz , kapitanie ....się w nalewanie dla tylu babów dałeś wrobić
    wiesz ...hm... specjalnie to ja nie wyczajałam ....ale popatrzyłam se po wwontkach i nie mogłam się oprzeć żeby się nie przywitać
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał daggulka
    Cytat Napisał Cpt_Q
    fajnie się też z współmałżonkiem na gadu rozmawia - wiesz - sieci P-P (pokój-pokój).
    nooo, racja ..... .... bo na nic innego czasu nie ma jak się siedzi non stop przed kompem ... ... tak samo mamy chyba
    Eee tam my wolimy skype
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał JoShi
    ...Eee tam my wolimy skype
    ale jak się za blisko siedzi to może się sprzęgać, jeżeli używacie głośniczków

  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cpt_Q
    ale jak się za blisko siedzi to może się sprzęgać, jeżeli używacie głośniczków
    Eee tam. Klikamy z palucha jak w GG. A siedzimy tak w odległości 11m w rożnych pokojach
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał JoShi
    ... Klikamy z palucha...
    nioo, też lubię klawiaturkę, nawet w grach i innych takich...pozostałości jeszcze z czasów przedmyszowatych (DOS...te rzeczy

    Ale ale - Założycielko wątku - czy już się zainspirowałaś?
    Ja ostatnio kupiłem dziecku komplet do badmintona i łoimy przed domem
    Starsza się już wprawdzie o mieszkanie dopomina, mam nadzieję, że jak już co do czego przyjdzie to będzie zabawa z urządzaniem - cała ta wiedza nabyta na FM...

    Ostatnio na tapecie truskawki...smażenie, słoiczkowanie, robienie nalepek na słoiki - jest co robić...naprawdę nie macie pomysłów na spędzanie wspólnych chwil?
    Albo po prostu usiąść razem w ogrodzie i się cieszyć życiem, na niebo popatrzeć, ptasząt posłuchać (albo sąsiada z kosiarką...), porzucać się piłką...catch the moment

  12. #12
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    No dobrze. Ja też się zdyscyplinuję. Mojemu bratankowi na urodziny kupiłam zestaw do gry w bule (boules, petanque) taki specjalny dla dzieci (kule są mniejsze i lżejsze). Sama się kiedyś zainteresowałam ta grą, potem zaraziłam brata z żoną, więc teraz grywają z dziećmi.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał JoShi
    ... kupiłam zestaw do gry w bule (boules, petanque) taki specjalny dla dzieci (kule są mniejsze i lżejsze)...i.
    Ooo - fajne! przy okazji, jutro lecę kupić strzałki (darts), na tarczy opcjonalnie można umieścić portret nielubianej osoby (np. sąsiada od kosiarki w niedzielne popołudnie

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony