dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Które ładniejsze?

Głosujących
2. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Ottawa Tub

    2 100,00%
  • 0 0%
Strona 53 z 85
Pokaż wyniki od 1.041 do 1.060 z 1686
  1. #1041

    Domyślnie

    Cherry to pochwal się please na jakie się zdecydowałas tez klimat afrykański?

    ja rozważam połączenie zambii z dekorami imola savane:

    tylko ciężko zobaczyć je gdzieś na żywo...

  2. #1042

    Domyślnie

    Ja w końcu klimat afrykański porzuciłam...wybrałam zupełnie inne, firmy azulev, takie bardziej "kamienne" plus dekory morskie - muszelki, łazienka jeszcze bez podłogi, ale podoba mi się bardzo.
    cherry

  3. #1043

    Domyślnie

    no to koniecznie pochwal się zdjęciami jak już będzie gotowa
    mnie morskie klimaty również się bardzo podobają.

  4. #1044

    Domyślnie

    Na pewno się pochwalę:)
    cherry

  5. #1045
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kola23

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    3

    Domyślnie Tubądzin Pastele Lima Czy ktos moze mi podeslac jakies fotki

    Witam,

    Własnie planuję zakupić płytki do kuchni, Tubądzin z serii Pastele, decor Lima i może ktoś wesprze mnie opinią lub podeśle jakieś fotki z aranżacją?
    Mój email [email protected]

    Z góry pięknie dziękuję

    kola

  6. #1046
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Ushi
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    327
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    79

    Domyślnie

    My się z żoną nastawiliśmy na Lirykę z Cersanitu do łazienki na dole. Póki co miętolimy projekt i ułożenie płytek w komputerze, ale przypuszczalnie niebawem zamówimy odpowiednie ilości i mam nadzieję za odpowiednią cenę.

  7. #1047

    Domyślnie

    Ja też właśnie niemal losowałam gdzie Liryka a gdzie Zambia - i jednak Liryka będzie na górze u nas a Zambia na dole

    jeszcze kilka m-cy i będzie gotowe, już nie mogę się doczekać !

  8. #1048

    Domyślnie

    z tego co widzę to są to drzwi Porta kocept wzór A3 a jeśłi chodzi o powierzchnię to ta część pozioma jest delikatnie wgłebiona do tej części pionowej tak ~1mm, molzna je montować na kilkurodzjach ościeżnic i jest ot naturalna okleina modyfikowana więc nie ma przebarwień tylko całośc jest w jednolitym kolorze i mamy powtarzalnośc słoja, dodatkowo jest utwardzana promieniowaniem UV więc nie ciemnieje ani też ie blaknie z czasem.

    pozdrawiam

  9. #1049
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar joannaj75
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    749
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    60

    Domyślnie

    MI SIĘ ONE podobają i chyba je położę w łazience górnej :

    Te płytki o tyle są neutralne że można do nich dopasowac mozaikę w ciemnym brązie nawet z innej kolekcji np Tajga też Tubądzina :


    ja mam jeszcze o tyle trudno że mam okrągłe okienko w łazience
    od 1 Maja na swoim

  10. #1050
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar joannaj75
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    749
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    60

    Domyślnie

    a to inspiracje do łytek AMBER TUBĄDZIN +

    można np wstawic te faliste paski w miejscu tych listków
    od 1 Maja na swoim

  11. #1051
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar karolcia14m
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    346

    Domyślnie

    Moja łazienka we fragmentach. Jeszcze nie skończona ale już coś widać


  12. #1052

    Domyślnie

    witam!

    jestem nowa na tym forum ale jak wszystkie z Was zakochałam się od pierwszego wejrzenia w ALABASTRINO

    jestem zdecydowana na zakup właśnie tych płytek z dekorem ciemnym ( jest po prostu cudowny!!)

    chciałabym użyć ich w łazience na górze jednak zaczniemy ją dopiero w przyszłym roku więc zdecydowałam się na układanie ich w małej łazience na dole. łazienka jest strasznie mała : ok 1 m x 3m. będzie w niej mała narożna kabina prysznicowa, wc oraz umywalka. niestety tak wyszło że jesteśmy zmuszeni na taki ścisk ((

    i właśnie zastanawiam się czy kłaść te płytki poziomo czy pionowo? bo o wiele bardziej podobają mi się kładzione pionowo ale o ile dobrze zrozumiałam to kładzione poziomo optycznie powiększają pomieszczenie? z góry dziękuje za odpowiedz.

    chciałabym aby ciemny dekor tworzył 2 pionowe pasy po bokach lustra i takie same zestawienie za wc. natomiast w msc kabiny prysznicowej (wewnątrz) chciałabym aby użyto jasnego dekoru również w formie 2 pionowych pasów. czy to będzie pasować? takie łączenie jasnego i ciemnego dekoru? widziałam takie zestawienie w sklepie i spodobało mi się ale wiadomo ze nie wszystkie zestawienia ze sklepu ładnie wychodzą w domu.

  13. #1053

    Domyślnie

    Cytat Napisał karolcia14m
    Moja łazienka we fragmentach. Jeszcze nie skończona ale już coś widać

    Karolcia,
    wyglada pieknie
    czekam na wiecej fotek

  14. #1054

    Domyślnie

    Cytat Napisał manhatan17

    i właśnie zastanawiam się czy kłaść te płytki poziomo czy pionowo? bo o wiele bardziej podobają mi się kładzione pionowo ale o ile dobrze zrozumiałam to kładzione poziomo optycznie powiększają pomieszczenie? z góry dziękuje za odpowiedz.
    witaj
    ja mam ułożone w poziomie i bardzo mi się podobają, a faktycznie prawdą jest, że poziome ułożenie płytek optycznie poszerza pomieszczenie.
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  15. #1055

    Domyślnie

    manhatan17 Ja właśnie planuję połączyć dekory jasne i ciemne w niewielkiej łazieneczce Nie mogłam się zdecydować, które cudniejsze. Na ścianie bez sprzętów będą dwa ciemne pasy poziome, bo tak planuję kłaść te płytki, a obok umywalki do sufitu pas jasnego dekoru. Zobaczymy jak wyjdzie. Niestety jeszcze płytki leżą w kartonach
    iWCIA43

  16. #1056

    Domyślnie Fuga

    Hej,
    podpowiedzcie jaką fugę daliście do tych kafelek?
    Myślałem wstępnie o Sopro Saphir 27 (pergamon) lub Ceresit CE40 jasmin.

  17. #1057
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar karolcia14m
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    346

    Domyślnie

    Vilemo, dziękuję Postaram się zrobić więcej fotek, choć biorąc pod uwagę, że łazienka ma 2m2 będzie to nie lada sztuką

    Teef u mnie fuga Ceresit jaśmin.

  18. #1058
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    makota

    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    1

    Domyślnie

    Ja juz po ułożeniu alabastrino w mojej łazience, niestety źle policzyliśmy ile nam potrzeba płytek a w sklepie nie chcą ich przyjąć ;( w związku z tym
    sprzedam 3 paczki ok. 3,5m2 płytek ściennych 3 plastry drobnej mozaiki oraz 8 plastrów dużej mozaiki z serii Alabastrino Tubądzin

  19. #1059

    Domyślnie

    A ja mam pytanie natury praktycznej - jak sprawdza się taka podłoga z alabastrino w użytkowaniu, tzn czy trudno utrzymać ją w czystości, czy widać wszelkie paprochy, włosy itp. , no i czy te jasne fugi nie ciemnieją? Rozważam łazienkę z alabastrino ale u mnie dodatkowo dochodzi problem wiecznie rozsypanego żwirku z kuwety kotów, więc zastanawiam się czy ew. podłogę dac inną. A jak inną to jaką?

  20. #1060

    Domyślnie majolika pytanie o kolor

    Jednak zachorowałam na majolikę.
    Niestety nie widziałam na żywo i mam pytanie o dokładna kolorystyke płytek żółtych (12) i pomarańczowych (13).
    Których użyto na załączonej aranzacji?

    http://eplytki.pl/mphoto.php?img=pli...63.jpg&max=350

    Co innego wychodzi mi w kompie a co innego widać w katalogu Tubądzina.
    Macie jakieś zdjęcia obu kolorów u siebie we wnętrzach?

Strona 53 z 85

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony