Cytat Napisał ziomo54
Cytat Napisał maikel1001
Cytat Napisał Bożena030100
u mnie Panowie zalatwili 3 lazienki, hol, kuchnie i watrolap w 4 tyg. Ale jestem szczesciara.Wow. I jeszcze sasiadowi pomogli z tarasem...

Gdybym nie robił w tym to bym Ci uwierzył. Nie wprowadzaj innych w błąd bo uwierzą że tak można.
Pozdrawiam.


Dokładnie tak widzę że chociaż jedna osoba myśli racjonalnie wszyscy robią ale oczami owszem można w 4 tyg. ale zapewne o te płytki można sobie zęby powybijać to są ekipy szybkie i to z polecenia owszem szybko i nie dokładnie a co do poprawek to się później migają nie raz byłem na poprawce za którą płacił inwestor ze swoich pieniążków a nie firmy wykonującej prace a teraz słówko do P. Maji uratuje Panią to że zaoszczędzi Pani 2 tys. na tej łazience a straci Pani nerwy i czas owszem nie musi tak być ale wiemy jak działają szybkie ekipy a i jakby Pani mogła dać mi namiary na tego człowieka od łazienki byłbym wdzięczny
Nigdy nikogo na FM nie wprowadziłam w błąd w sprawie ekip. Traktuję to forum bardzo poważnie, bo dzięki niemu nie mam problemów na budowie. Fachowców staram siE zatrudniać tylko z polecenia innych forumowiczów (referencje). Większość fachowców pracuje głównie dla forumowiczów. Wiedzą, że jeśli coś spartolą to nikt ich nie poleci.
Moja ekipa stanowi dwóch glazurników i dwóch pomocników. Na temat jakości pracy proszę się nie wypowiadać, bo żaden z cytowanych forumowiczów nie widział tej pracy.
Moim zdaniem fachowcy swoją pracę wykonali bardzo dokładnie - szlify są równe i na razie błędów w sztuce nie widzę.
Jeśli chodzi o ceny to jest kwestia umowy. Jeśli mam poleconego glazunika za kwotę x to trudno abym szulkała innego droższego, bo może być lepszy...To nie jest kwestia oszczędności tylko wolny rynek...