dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 110 z 613
Pokaż wyniki od 2.181 do 2.200 z 12250
  1. #2181

    Domyślnie

    beżowa na wizualce wygląda najładniej....ALE....jeżeli masz miejsce na sbs, to nawet się nie zastanawiaj! z tego , co widać, lodówka jest lekko ukryta. jakakolwiek nie będzie i tak nie rzuca się na pierwszy plan. a większa ilość miejsca w lodówce i w zamrażarce jest nieoceniona!!! mnie bardzo brakuje większej zamrażarki i kostkarki

    Doświadczenie to coś, co zdobywasz tuż po chwili, w której go potrzebowałeś...



  2. #2182

    Domyślnie



    wrzucam wizualke, kolor mebli umowny, bardziej chodzi mi o ustawienie, nie wiem co mam zrobic z lodowka, mam wolnostojaca, w nowa wiec wymiana narazie nie wchodzi w grę, wymiar kuchni 4x 2,7,po lewej drzwi do spizarki, chcialabym stoł w kuchni, cos w tym rodzaju:

  3. #2183

    Domyślnie

    dorben na tej ścianie zamiast półek [na których i tak tylko jakies durnostrojki znajdą miejsce] to powiesiłabym obraz w białej ramie i z białym passepartout.
    rarożnik... średnio mi się podoba, ale rozumiem że zamiana miejscami która proponowałam pare stron temu nie wchodzi w grę?

  4. #2184

    Domyślnie

    kleikadam jak dla mnie czarny sbs

  5. #2185

    Domyślnie

    Wg mnie też sbs byłby najlepszy ale jakoś żony nie mogę do niego przekonać
    Jedyny minus sbs jest taki że muszę przesunąć ściankę i zwęzi mi się trochę przejście z przedpokoju do salonu. Po przesunięcie będzie w najwęższym miejscu 103cm (aktualnie 125cm). Nie będzie za wąsko ?

  6. #2186

    Domyślnie

    kleikadam czyli jeśli wstawisz zwykłą lodówkę to tam będziesz miał taką piękną szparę pomiędzy ścianą a lodówką w tej wnęce? bo to już mi się nie podoba.
    ja bym dała czarną lodówkę. z salonu nie będzie chyba jej aż tak widać a taka szkliwiona będzie się ładnie komponować - bo rozumiem ze o tego samego typu wykończeniu lodówki mówimy - taka szkliwiona?

  7. #2187
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar naberia
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    2.238
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    63

    Domyślnie

    To może jeszcze raz wrzucę projekt mojej kuchni - całkowicie przerobiony dzięki pomysłom i pomocy Aji?! Bardzo proszę o opinię.
    Aja! jaszcze raz dziękuję

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	salon  i kuchnia..jpg
Wyświetleń:	2880
Rozmiar:	11,4 KB
ID:	38622

    UKŁAD SZAFEK dolnych:
    45, 80 (szuflady) - z płytą indukcyjną, 45 (narożna)
    Pod oknem: 60(narożna), 80 szuflady, 60 (ze zlewozmywakiem), 60 (zmywarka), 80 szuflady
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	salon z kuchnia 3&.jpg
Wyświetleń:	2878
Rozmiar:	11,1 KB
ID:	38623
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	salon i kuchnia..jpg
Wyświetleń:	2878
Rozmiar:	10,9 KB
ID:	38624
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	salon z kuchnia 1&.jpg
Wyświetleń:	2873
Rozmiar:	11,9 KB
ID:	38625
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia z salone&#109.jpg
Wyświetleń:	29
Rozmiar:	10,3 KB
ID:	38621  
    Ostatnio edytowane przez naberia ; 17-01-2011 o 10:14
    Domek Naberii
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...3%B3wka/page76

    Mieszkamy od 31.08.2011 r.
    Wszystko w niespełna 15 miesięcy

  8. #2188
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kasiakp
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Skąd
    Lubin
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PELC%2~1..jpg
Wyświetleń:	63
Rozmiar:	94,4 KB
ID:	38636

    Mam pyt
    Jak zrobic zabudowe KG wokol mebli kuchenych tzn jednej sciany tej prawej
    Przed meblami czy po?
    jakie szpary maja byc wkolo
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pelc5..jpg
Wyświetleń:	64
Rozmiar:	88,1 KB
ID:	38637

    Zabudowe musi zrobic moj maz a on nie do konca sie na tym zna wiec wole zapytac

    Jezeli to zly watek na to to z gory przepraszam

  9. #2189
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasiakp Zobacz post

    Mam pyt
    Jak zrobic zabudowe KG wokol mebli kuchenych tzn jednej sciany tej prawej
    Przed meblami czy po?
    jakie szpary maja byc wkolo


    Zabudowe musi zrobic moj maz a on nie do konca sie na tym zna wiec wole zapytac

    Jezeli to zly watek na to to z gory przepraszam
    Najlepiej zabudowę wykonać bezpośrednio

    Spore wyzwanie czeka przed mężem , skoro nie ma doświadczenia.
    Dla szerokości zabudowy i wysokości należy dodać ok 20mm.Głębokość ok 640-650mm przy standardowej głębokości mebli.
    Lodówkę pomijam, bo widać na rys , że jest niezabudowana.Będzie wystawać przed lico szafek , albo będzie miała szeroką wnękę w meblach.
    Front zabudowy g-k musi być wykonany z dokładnością minimum ok. +/- 3mm.
    Tył mimo ,że może być ustawiony nie tak dokładnie nie powinien być węższy i niż front.
    Zawsze lepiej jest żeby kąt pomiędzy ścianką niszy a ścianą wyszedł mniejszy niż 90 niż szerszy. Oczywiście najlepiej jak wyjdzie 90 i wymiary frontu oraz ściany będą jednakowe.
    Nie jest to proste a ważne przy montażu.Wynika to z różnej dokładności jaką może osiągnąć stolarz a jaką "gipsiarz".Stolarz może zrobić szafki z dokładnością +/- 0,5mm, co dla "gipsiarza" jest niewykonalne.
    Wszystkie odchyłki powyżej 3 mm na froncie będą już mocno widoczne, przy większych odchyleniach trzeba będzie zakładać wokół listwy maskujące, czego lepiej uniknąć.

  10. #2190

    Domyślnie

    Cytat Napisał nicol21 Zobacz post
    kleikadam czyli jeśli wstawisz zwykłą lodówkę to tam będziesz miał taką piękną szparę pomiędzy ścianą a lodówką w tej wnęce? bo to już mi się nie podoba.
    ja bym dała czarną lodówkę. z salonu nie będzie chyba jej aż tak widać a taka szkliwiona będzie się ładnie komponować - bo rozumiem ze o tego samego typu wykończeniu lodówki mówimy - taka szkliwiona?
    Nie wiem dokładnie o której szparze mówisz. Poniżej rysunek jak to będzie wyglądało (niezależnie od lodówki bo reguluję wszystko ścianką boczną). Ffront lodówki będzie na równi ze scianą boczną(tą na której kończy się słupek). Lodówka z każdej strony będzie miała około 3cm luzu. Lodówki są z frontami wykonanymi z czarnego szkła, tylko beżowa jest lakierowana i z lekkimi błyskotkami w lakierze.

    Ostatnio edytowane przez kleikadam ; 17-01-2011 o 10:19

  11. #2191

    Domyślnie

    naberia mnie się podoba
    a czy tapeta w salonie to tylko z wizualki czy może wykorzystałaś jakiś konkretny wzór jeśli tak to jaki :

  12. #2192

    Domyślnie

    Cytat Napisał kleikadam Zobacz post
    Nie wiem dokładnie o której szparze mówisz. Poniżej rysunek jak to będzie wyglądało (niezależnie od lodówki bo reguluję wszystko ścianką boczną). Ffront lodówki będzie na równi ze scianą boczną(tą na której kończy się słupek). Lodówka z każdej strony będzie miała około 3cm luzu. Lodówki są z frontami wykonanymi z czarnego szkła, tylko beżowa jest lakierowana i z lekkimi błyskotkami w lakierze.


    dobra, już rozumiem. moja "dziura" wynikałą chyba z neidoczytania. myślałam, że jeśli w tej samej wnęce mozesz wstawić sbs to jak wstawisz węższą lodówkę to wtedy będziesz miał większe szpary po bokach lodówki.
    ale jeśli możesz to regulować to git

  13. #2193
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Asesor
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    74
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    witajcie, mam wstępny projekt kuchni i chciałbym poznać Wasze zdanie czy są jakieś zgrzyty itp. załączam też rzut parteru aby lepiej pokazać jej umiejscowienie względem salonu i jadalni, szczególnie boli mnie bliskość salonu dlatego chcę przerobić wyspę na taką z bufetem, proszę o podpowiedzi, dzięki







    Wyspę chciałbym przerobić na taką:

  14. #2194
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Asesor
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    74
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    no tak a o rzucie zapomniałem


  15. #2195

    Domyślnie

    całkiem fajny projekt - wnętrze ma potencjał. tylko zdecydowanie uprościłabym sufit. nawet po przerobieniu wyspy w twojej kuchni będzie się sporo działo - różne wysokości, kanty, półeczki. osobiście tego nie lubię, choć ten projekt mi się podoba. tyle, że konstrukcje g-k na suficie to już kwiatek do kożucha, więc w tej materii polecam minimalizm.

  16. #2196
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar naberia
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    2.238
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    63

    Domyślnie

    Cytat Napisał nicol21 Zobacz post
    naberia mnie się podoba
    a czy tapeta w salonie to tylko z wizualki czy może wykorzystałaś jakiś konkretny wzór jeśli tak to jaki :
    Dzięki nicol Tapeta to propozycja Aji!? fiolet będzie w salonie na pewno, ale tapety niestety nie mam jeszcze żadnej wybranej i chyba zdecydowałabym się na jakąś jasną (bo w mieszkaniu już od 4 lat mam ścianę fioletową w salonie i już mi się troszkę znudziło).

    Ale a propos kolorków, chciałabym zrobić meble w kuchni w poniższej kolorystyce. Uważacie, że dobrze te kolory współgrają, czy zamiast arabeski na blat dać po prostu blat cały biały lub szary??? (ciemny nie za bardzo bym chciała):

    Arabeska na blaty: (oprócz barku) - kolory są w rzeczywistości jaśniejsze (mam tu kiepskie światło)
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC02837zm..jpg
Wyświetleń:	1230
Rozmiar:	92,0 KB
ID:	38811

    Makassar na barek i lamówkę wokół wysokiej zabudowy - i tu dylemat - mat czy połysk? Fronty białe - połysk.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC02842zm..jpg
Wyświetleń:	1232
Rozmiar:	80,7 KB
ID:	38812

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC02841zm..jpg
Wyświetleń:	1230
Rozmiar:	93,2 KB
ID:	38813
    Domek Naberii
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...3%B3wka/page76

    Mieszkamy od 31.08.2011 r.
    Wszystko w niespełna 15 miesięcy

  17. #2197
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar AJa?!
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Warszawa, Kielce
    Posty
    366

    Domyślnie

    naberia przepiękny jest ten Makassar ale nijak się ma do tego białego. Zrób wachlarzyk z próbnika blatów roboczych i fornirów (najlepiej z zestawieniem z białym To pomogę.
    Bo to do czego jesteś w 100% przekonana to pewnie biały połysk, tak?
    Z chęcią pomogę w aranżacji wnętrz. Zbieram na studia w Stanach

  18. #2198
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar naberia
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    2.238
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    63

    Domyślnie

    wiesz Aja, zastanawiałam się nad zgaszoną bielą, ale tak jakoś mdło wyglądała, ale z tym makassarem mi się podoba bardzo. Gdzieś już widziałam takie zestawienie... i od razu się zakochałam, jak go tylko zobaczyłam . Druga sprawa, że Makassar fajnie połączył orzech i wenge (stolarka okienno - drzwiowa orzech, stół jadajniany - wenge) i dodatkowo ocieplił biel. Spodobał mi się również jasny heban i zebrano, ale był ze wzornika folii i niestety barku z tego się nie da zrobić Kolorów we wzornikach jest mnóstwo, więc jak zrobię fotkę, nic nie będzie widać... A jutro muszę je oddać Ale pokaże jeszcze moje typy. Może mi coś pomożesz wybrać:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC02845zm..jpg
Wyświetleń:	1228
Rozmiar:	44,4 KB
ID:	38822

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC02843zm..jpg
Wyświetleń:	1229
Rozmiar:	91,0 KB
ID:	38821


    A arabeska Ci się podoba? czy już by było za ciapato w kuchni? (w arabesce też się zakochałam od pierwszego wejrzenia!)
    Ostatnio edytowane przez naberia ; 17-01-2011 o 23:55
    Domek Naberii
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...3%B3wka/page76

    Mieszkamy od 31.08.2011 r.
    Wszystko w niespełna 15 miesięcy

  19. #2199
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar AJa?!
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Warszawa, Kielce
    Posty
    366

    Domyślnie

    Jak wczoraj się zastanawiałam to odrazu powiedziałabym Ci żebyś wzięła prawy górny róg z pierwszego zdjęcia-jednolity bez wyraźnych słojów.
    Ale jak to tak opisałaś, tu wenge , tam orzech to musisz tak żeby jakoś to połączyć. Tylko ja nie znam dokładnie Twojego koloru mebli/drzwi. Ale raczej zdecydowałabym się na 2 zdjęciu prawy dolny róg, bo pomiędzy słojami (delikatniejszymi zresztą) ma kremowy odcień, anie pomarańczowo-rudawy jak w przypadku Makassar. Choc nadal się wacham nad jednolitym kolorkiem. Nie wiem czy bawiłabym się w kontrastowy fornir - mocne widoczne słoje. Bo dając ciemniejszy drewno automatycznie zrobisz kontrast z bielą. Żeby nie przesadzić. Znajdź albo odcień który jest pomiędzy orzechem a wenge (jesli decydujesz się na jednolity kolor) lub cos z mocnymi slojami co pomiedzy ma brazowawe/kremowe/bezowe odcienie.
    Z chęcią pomogę w aranżacji wnętrz. Zbieram na studia w Stanach

  20. #2200
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar AJa?!
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Warszawa, Kielce
    Posty
    366

    Domyślnie

    Arabeska ok, mnie by się znudziła po jakimś czasie. Bo to taki powtarzający się wzór. Z daleka raczej nie będzie widoczny, lekko będzie się błyszczał.
    Z chęcią pomogę w aranżacji wnętrz. Zbieram na studia w Stanach

Strona 110 z 613

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony