dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 67 z 67
  1. #61

    Domyślnie

    Ma może ktoś drzwi DS 30 lub 32. Podobają nam się z żoną ale jesteśmy ciekawi jak wyglądają w rzeczywistości. Będę wdzieczny za zdjęcia

  2. #62

    Domyślnie

    My kupiliśmy DS11, ale w niestandardowym wymiarze 150x247 cm, w kolorze dąb. W katalogu wyglądają raczej smutno, ale zdecydowaliśmy się na klasyczna prostotę i kiedy w końcu się ich doczekaliśmy nie mogłam uwierzyć, że to właśnie te drzwi. Wyglądają super! Są bardzo rzetelnie wykonane, dopracowane detale, żadnych fuszerek. Jesteśmy zadowoleni. Zamontowaliśmy je dopiero miesiąc temu, więc o samym działaniu drzwi chyba nie powinnam się narazie wypowiadać. Wizualnie robią jednak wrażenie., Jesteśmy z nich zadowoleni.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0170.jpg
Wyświetleń:	431
Rozmiar:	90,9 KB
ID:	99248   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0168.jpg
Wyświetleń:	466
Rozmiar:	88,2 KB
ID:	99249   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0169.jpg
Wyświetleń:	374
Rozmiar:	86,6 KB
ID:	99250  

  3. #63

    Domyślnie

    Z moich drzwi nadal jestem zadowolona. Tylko kolor wybrałabym "dąb". I cieszę się, że mam też górny zamek.
    Listwowego używam tylko na noc i jak wychodzę z domu.

  4. #64
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar asiczek
    Zarejestrowany
    Feb 2004
    Skąd
    Ciele
    Posty
    7

    Domyślnie

    ja mam drzwi system door. Sa ładne i tak dalej - niestety my musieliśmy reklamować, poniewaz sie rozkleiły po 2 tygodniach uzytkowania. Malo tego reklamacja otarła sie o rzecznika praw konsumenta i trwala pół roku. Ani sprzedawca ani producent nie poczuwali sie do odpowiedzialnosci, aby wymienic drzwi. W koncu po pol roku wymienili. mam nadzieje, ze to koniec problemow
    marzenia się spełniają?!

  5. #65

    Domyślnie

    POzwole sobie zapytać osoby które maja te drzwi zamontowane od strony południowej. Tez chce kupic takie drzwi drewniane ale bedą od godz 13 do 16 na słońcu. Czy ktoś z Was ma te drzwi na słoncu przez dłuższy czas. Jak sie zachowują i jak po zimie.


    Z gory dziekuje za info

  6. #66

    Thumbs up Doorsy ds 6

    Z tego to miejsca chciałbym ostrzec wszystkich ewentualnych i potencjalnych nabywców drzwi systemu DOORSY!!! Zastanówcie się kilka razy zanim zdecydujecie się na zakup tych drzwi - już wyjaśniam przyczynę tego ostrzeżenia:
    Zakupiłem drzwi systemu DOORSY model DS 6. Za drzwi zapłaciłem 5300,-, było fajnie do momentu zapłaty. Potem okazałem się niepotrzebny i nie ważny. Przyjechali "fachowcy" (swoją drogą to szkoda, że już nie kręcą serialu USTERKA), wymontowali stare drzwi i zabrali się do montażu nowych a tu ZONK!!! okazało się, że drzwi, które przywieźli to były drzwi model...nieokreśłony i nie występujący w ofercie tej firmy. Montażyści nie mieli wpływu na towar jaki im dostarczono. Po konsultacji z producentem dowiedziałem się, że taki drzwi zostały zamówione ( różnica pomiędzy DS6 a dostarczonymi to brak szybek czyli prześwietleń w drzwiach). Powiadomiony przedstawiciel zobowiązał się do dopilnowania wymiany lub "poprawki" tychże drzwi. Po ponad tygodniu, gdy zadzwoniłem do przedstawiciela usłyszałem między innymi cyt: "to że za drzwi zapłaciłem 5300PLN nie oznacza, że jestem bogiem i nikt nie będzie koło mnie skakał, mam być zadowolony, że wogóle mam drzwi". NIe mam pojęcia kiedy drzwi zostaną wymienione lub naprawione. Przedstawiciel firmy ze Świętochłowic mnie całkowicie olał. Teraz to ja musze dochodzić swoich praw u producenta chociaż nie miałem z producentem wcześniej żadnego kontaktu i to nie ja zamawiałem drzwi u producenta, więc producent niebardzo chce ze mną rozmawiać. Ponadto drzwi, pomimo tego, że niewłaściwe, to i tak są źle zamontowane, nie domykają się i pod drzwiami jest szpara, że wiatr, deszcz i śnieg mi zawiewa. MASAKRA!!! Nawiększ żal mam do przedstawiciela firmy z e Świętochłowic, który to niechce w żaden sposób pomagać klientowi, ma klienta gdzieś bo przecież dostał prowizję a teraz to ja mu tylko d... zawracam. ZASTANÓWCIE SIĘ PRZED KUPNEM. aA jeśli już przekonacie się do tych drzwni to napewno nie kupujcie w oddziale Świętochłowickim : bardzo nieuprzejmi ludzie szczególnie przedstawiciel.

  7. #67
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Przemco

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Nowogard
    Kod pocztowy
    72-200
    Posty
    9

    Domyślnie door system ds30

    ich drzwi zewnętrzne(!) objęte są 24 miesięczną gwarancją, czyli generalnie śmiech na sali.
    po czterech latach są wypaczone do tego stopnia że ranty drzwi (od strony zamka) trzeba frezować aby można było w ogóle przekręcić klucz w zamku.
    niedowiarkom załączam link do warunków gwarancji...

    http://doorsystem.pl/detal/assets/sp...0gwarancji.pdf

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony