dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie

    Witam,

    szukam dobrego elektryka, doświadczonego w instalowaniu podłączeń trójfazowych pod płyty indukcyjne. To nowe mieszkanie i Pan z Energetyki, który instalował u mnie licznik energii, powiedział, że jest na to oddzielna faza z bezpiecznikiem i nie powinno być problemów.
    Czy Sz. Forumowicze mogą jakiegoś elektryka z czystym sumieniem polecić?

    Pozdrawiam,
    Przemek

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000)
    a&zb

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    1.062
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    55

    Domyślnie

    Cytat Napisał palmer
    Witam,

    szukam dobrego elektryka, doświadczonego w instalowaniu podłączeń trójfazowych pod płyty indukcyjne. To nowe mieszkanie i Pan z Energetyki, który instalował u mnie licznik energii, powiedział, że jest na to oddzielna faza z bezpiecznikiem i nie powinno być problemów.
    Czy Sz. Forumowicze mogą jakiegoś elektryka z czystym sumieniem polecić?

    Pozdrawiam,
    Przemek
    Ja bardzo lubię mojego elektryka, ale wybacz, nie będę go pytał czy ma czyste sumienie

    To jest raczej prosta robota, płyty indukcyjne nie wymagają odpowiedniej kolejności faz, odpowiedni przewód i bezpiecznik trójfazowy i już.

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Może napisz skąd jesteś, bo do podłączenia płyty elektryk przez pół Polski nie pojedzie

  4. #4

    Domyślnie

    Nie widzę problemu... klient szuka dobrego elektryka i jest w stanie za to zapłacić.
    Można jechać pół Polski, żeby ten kabelek podłączyć za konkretne pieniądze

    A tak na serio... każdy elektryk (powtarzam ELEKTRYK) podłączy Ci tą kuchnie w godzine wliczając wyjęcie urządzenia z opakowania, przeczytanie instrukcji i podbicie gwarancji.

  5. #5

    Domyślnie

    Tylko taki elektryk który się tego podejmie musi jeśli klient chce mieć podbitą gwarancję , postawić na tejże gwarancji pieczątkę i wpisać nr uprawnień ,

  6. #6

    Domyślnie

    Dzieki za dobre rady.

    To moj pierwszy post tutaj i zalozylem ze miejscowosc wyswietli sie po lewej stronie wiadomosci. Chodzi o Wroclaw. A ow elektryk mialby poprowadzic cala instalacje trojfazowa od licznika energii/ puszki bezpieznikowej do kuchni. Mieszkanie jest na jednym poziomie i ma raptem 50 m^2, ale zapytac o o ewentualne oprzyrzadowanie i wlasciwie dobrane materialy nie zaszkodzi. Taki elektryk od razu spostrzeze ze ma do czynienia z obeznanym w naturze rzeczy klientem.

    A ile moze taka usluga kosztowac, ktos wie?


    PS: Sorki za brak polskich znakow diakrytycznych ale system sie pokrzaczyl i domaga sie gruntownej rewitalizacji


    Pozdrawiam,
    Przem

  7. #7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony