dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Do produkcji, czego używana jest benzyna??? Pilne !!!

    Nie mam pojęcia gdzie wrzucić temat. Już pisze, o co chodzi.

    Mieszkam jeszcze w bloku, dużo mieszkań jest wynajmowanych i właśnie obok nas wprowadziło się 2 chłopaków 20-22 lata. Na korytarzu wystawili sobie z 6 karnistrów plastikowych (20 litrów każdy) - wali benzyną - ale mniejsza o to.

    Koleżanka, która mieszka pod nimi dzisiaj mnie zagadnęła, kto tam mieszka, bo całą noc coś przesuwali i było słychać odgłos upadających plastikowych baniaków. Hmmmmm...

    No i przyszło mi na myśl, że otworzyli mała fabryczkę, (nie chcę wylecieć w powietrze), więc może ktoś się zna, na produkcji substancji "wyskokowych".
    Szukałam w „przyjacielu google”, ale receptur nie znalazłam.

    Przecież nie chrzczą paliwa w bloku ...!?

    Zadzwoniłabym na policję, ale nie jestem pewna czy te karnistry trafiły tu napełnione?

    Może jak powiecie „oczywiście ze słyszenia”, do czego nielegalnego może służyć benzyna – albo może coś, co pachnie jak benzyna a nią nie jest???

  2. #2

    Domyślnie

    Chlopaki pewnie pracują w transporcie i to co im zostaje zabierają do domu zeby potem opchnać .
    A czy tak ciężko jest ich zapytac po co im ta benzyna ??
    Dzień dobry, cześć i czołem !
    Jestem wesoły Donek, prezydentem zaś jest Bronek. Zdrożała: żywność, prąd i gaz, więc Wam coś obiecam jeszcze raz!

  3. #3

    Domyślnie



    No proszę cię, wiesz jak teraz jest w nowych blokach - sąsiadów się nie zna, bo zmieniają sie jak w kalejdoskopie, co dopiero wtykać się w cudze sprawy.
    Już nie wspomne że kulturą nie grzeszą, po a) zostawiają to cos na korytarzu, po b) chodzą fają w gębie po korytarzu zostawiając smród za sobą.

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.268
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    aceton - jeden z tzw prekursorów narkotykowych.
    Zapach moze przypominać benzynę.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  5. #5

    Domyślnie

    Przechowywanie benzyny, butli gazowych propan butan itp w blokach jest zabronione
    Zgłoś do dzielnicowego lub do rady osiedla
    Spokojnie Dopiero się uczę

  6. #6

    Domyślnie Re: Do produkcji, czego używana jest benzyna??? Pilne !!!

    Cytat Napisał mynia_pynia
    do czego nielegalnego może służyć benzyna
    Benzyna (ropa) służy np. do spuszczania jej nocą z cudzych baków. Bardzo ostatnio popularne wśród młodzieży uczącej się, kupującej 20-letnie wyroby samochodopodobne za 100 euro. Niestety na paliwo już nie ma, starzy nie chcą się dołożyć a tu i laskę trzeba przewieźć, i z kumplami na dyskotekę wyskoczyć. Oczywiście przy okazji kradnie się anteny CB, lusterka, lampy, kołpaki (do odkupienia w znanym serwisie aukcyjnym).
    Nie wierzycie? Przejdźcie się na najbliższy komisariat lub parking (szczególnie dla TIRów) to Wam powiedzą.
    Pozdrawiam - Piotr

  7. #7
    Guest

    Domyślnie Re: Do produkcji, czego używana jest benzyna??? Pilne !!!

    Cytat Napisał mynia_pynia
    ... Zadzwoniłabym na policję, ale nie jestem pewna czy te karnistry trafiły tu napełnione? ...
    zadzwoń - przeciez Cie nie zamkną za to ...
    najwyżej dostaniesz pare pał ...

  8. #8

    Domyślnie Re: Do produkcji, czego używana jest benzyna??? Pilne !!!

    Cytat Napisał brzoza
    najwyżej dostaniesz pare pał ...
    Jakiś uraz czy fobia?
    Pozdrawiam - Piotr

  9. #9
    Guest

    Domyślnie Re: Do produkcji, czego używana jest benzyna??? Pilne !!!

    Cytat Napisał panda
    Cytat Napisał brzoza
    najwyżej dostaniesz pare pał ...
    Jakiś uraz czy fobia?
    wstaw sobie co Ci pasuje

    http://torun.gra.pl/informacje-6205,...-za-kraty.html

    Policjant zgwałcił, koledzy go chronią

    http://www.tvn24.pl/12691,1616728,0,...wiadomosc.html

    Policjanci czy gangsterzy

    itd.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony