dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 54 z 54
  1. #41
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał Altaries
    Zęby odsłaniasz przy każdym chyba kontakcie z drugim człowiekiem (np. rozmawiając) a odbyt nie. Przynajmnie ja nie
    nog rowniez nie pokazujesz codziennie (szczegolnie zima) a pewnie je golisz. tutaj szukalbym analogii
    Nie golę, chodzę w spodniach

  2. #42
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    Cytat Napisał cieszynianka
    Cytat Napisał Altaries
    Zęby odsłaniasz przy każdym chyba kontakcie z drugim człowiekiem (np. rozmawiając) a odbyt nie. Przynajmnie ja nie
    nog rowniez nie pokazujesz codziennie (szczegolnie zima) a pewnie je golisz. tutaj szukalbym analogii
    Nie golę, chodzę w spodniach
    przy minusowych temperaturach każde dodatkowe futerko wskazane ...
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  3. #43

    Domyślnie

    nog rowniez nie pokazujesz codziennie

    A dlaczego nie? W, jak to nazwałeś, klechistanie nie nakazują nam nosić spódnic do kostek.
    zima. moze byc zimno. np. -20. wtedy nie pokazujesz nog. a moze pokazujesz, bo jestes twarda jak tomi li dzons. no i musisz zadlic. a cieszynianka wklejac linki.

    Nie golę, chodzę w spodniach
    emotikon bezpieczenstwa dodany, wiec nie wiadomo czy to prawda, czy tez emotikonowa prawda. w razie nic podstaw pod golenie nog robienie fryzurki (a czasem czapke sie nosi)/pedicure (skarpetki i buty, chyba ze tomi li dzons w klaposandalkach zima)/bielizna do kompletu (przeciez sex nie codziennie ani ginekolog, chyba ze tomi li dzons), etc.
    Karboreksja (z łac. carboneum: węgiel) – zaburzenie obsesyjno-kompulsywne; chorobliwa chęć oszczędzania energii i kontrolowania emisji dwutlenku węgla

  4. #44
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał Altaries
    zima. moze byc zimno. np. -20. wtedy nie pokazujesz nog.
    A dlaczego nie? Na szczęście u nas w klechistanie też mamy w domach i biurach centralne ogrzewanie. Stopy pielęgnuję dla zdrowotności. Nie lubię klapków.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  5. #45
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał Altaries
    nog rowniez nie pokazujesz codziennie

    A dlaczego nie? W, jak to nazwałeś, klechistanie nie nakazują nam nosić spódnic do kostek.
    zima. moze byc zimno. np. -20. wtedy nie pokazujesz nog. a moze pokazujesz, bo jestes twarda jak tomi li dzons. no i musisz zadlic. a cieszynianka wklejac linki.

    Nie golę, chodzę w spodniach
    emotikon bezpieczenstwa dodany, wiec nie wiadomo czy to prawda, czy tez emotikonowa prawda. w razie nic podstaw pod golenie nog robienie fryzurki (a czasem czapke sie nosi)/pedicure (skarpetki i buty, chyba ze tomi li dzons w klaposandalkach zima)/bielizna do kompletu (przeciez sex nie codziennie ani ginekolog, cyba ze tomi li dzons), etc.
    Trochę nie nadążam za Twoim tokiem myślowym (może z powodu późnej pory )
    1. Spodnie kocham nosić od zawsze, bo wygodne ustrojstwo i nie trzeba nogami przebierać, żeby siedzieć w estetyczny sposób. Niespodnie zakładam 2 x w roku, służbowo + czasem na Sylwestra (owszem, długości prawie do kostek, bo nogi mam chude niestety i postać osadzona na "patykach" nie wygląda zbyt ciekawie
    2. Co do fryzurki, to od wielu lat strzygę się bardzo krótko z dwóch powodów
    - gęstość moich włosów nie jest porażająca, więc nie ma co zapuszczać,
    - jeżyk na łepetynie ma ten plus, że po wyjściu z wanny można przeszastać ręcznikiem i koafiura gotowa WYGODA !!!
    3. W zimie zakładam na łeb czapkę, albo kaptur, bo zmarzlak jestem i nie powiem, że mi w tym twarzowo, ale nie stanowi to dla mnie problemu
    4. Obuwie zimowe z wyżej podanego powodu ciepłe do bólu, bo wszystkie odnóża zawsze mam zimne
    5. Bielizna z w/w powodów zimą zawsze ciepła, kompletów raczej nie posiadam (pewnie powinnam )
    6. Pedicure jeszcze nie robiłam, może spróbuję
    7. Sexu nie uprawiam w bieliżnie, ale bez

    Jeśli jeszcze chcesz coś wiedzieć to pytaj, jak wiem, to odpowiem

  6. #46

    Domyślnie

    A dlaczego nie? Na szczęście u nas w klechistanie też mamy w domach i biurach centralne ogrzewanie. Stopy pielęgnuję dla zdrowotności. Nie lubię klapków.
    gratuluje, chodzisz w spodnicy 365 dni w roku. nogi to byl jedynie przyklad a lista jest niewyczerpana. ale wiesz o tym doskonale, prawda? bo jestes bystra. nie czuj sie obowiazana 'zadlic' bez powodu. klechistan tez chyba tak nie bodzie, chociaz... pravda glaza kolit. ale za to 'macie ogrzewanie'

    cieszynianka, dzieki za wesola i wyczerpujaca wypowiedz, z grubsza chodzi o to co napisalem w pierwszym poscie - jedni do seksu zakladaja bielizne inni nie (jak to, a gra wstepna?), jedni wybielaja odbyt, inni sie depiluja, inni znowu... a zreszta, ty tez jestes bystra
    Karboreksja (z łac. carboneum: węgiel) – zaburzenie obsesyjno-kompulsywne; chorobliwa chęć oszczędzania energii i kontrolowania emisji dwutlenku węgla

  7. #47
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał Altaries
    A dlaczego nie? Na szczęście u nas w klechistanie też mamy w domach i biurach centralne ogrzewanie. Stopy pielęgnuję dla zdrowotności. Nie lubię klapków.
    gratuluje, chodzisz w spodnicy 365 dni w roku. nogi to byl jedynie przyklad a lista jest niewyczerpana. ale wiesz o tym doskonale, prawda? bo jestes bystra. nie czuj sie obowiazana 'zadlic' bez powodu. klechistan tez chyba tak nie bodzie, chociaz... pravda glaza kolit. ale za to 'macie ogrzewanie'

    cieszynianka, dzieki za wesola i wyczerpujaca wypowiedz, z grubsza chodzi o to co napisalem w pierwszym poscie - jedni do seksu zakladaja bielizne inni nie (jak to, a gra wstepna?), jedni wybielaja odbyt, inni sie depiluja, inni znowu... a zreszta, ty tez jestes bystra
    Hm, wyszło może i wesoło, a to cała prawda jest i zdaję sobie sprawę z tego, że znacznie odbiegam od ustalonych i powszechnie spotykanych wzorców osoby w moim wieku, ale tak mi dobrze oraz wygodnie i nie chcę niczego zmieniać.
    A co o tym myślą inni to wyłącznie ich sprawa

  8. #48
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    no i jak zwykle ... zeszło z tematu na żyć .....sorki , życie ...

    ja se myślę tak ... jeśli ktoś robi to bo chce se podnieść samoocenę i się dowartościować , i jeśli po takim zabiegu się będzie lepiej czuł na psychice - niech se robi .... tłumacze se , że to tak jak z powiększeniem cycków marki 0 albo dziarą na pośladku.... też nie każdy wie , że jest a właściciel/ka takowych jakoś tak fajniej się czuje , że ma ...
    ale ja tolerancyjna baba jestem i uwielbiam gejów.... więc może nie każdy ma takie zdanie ...

    no robienie swoją drogą ....
    natomiast pokazanie się w tv w takim programie o takim zabiegu znaczy tyle, ze chyba nie robi tego dla siebie tylko dla kasy/sławy/głupoty .... niepotrzebne skreślić... co świadczy o znikomej yntelygencji takiej jednostki.... ale to tylko moje zdanie ...
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  9. #49

    Domyślnie

    Cytat Napisał JoShi
    Cytat Napisał galka
    Zastanawiam się tylko dla jakich pieniędzy warto pokazać wielu milionom ludzi taką stajnię Augiasza
    No wiesz. Wystarczy wyjść z założenia, że te miliony, które to obejrzą nie znają jej i pewnie nie poznają nigdy
    A co z wątkiem czy za pokazanie siebie i stajni Augiasza warto mieć super wysprzątany dom? Wyobraźcie sobie, że jesteście osobą która dopuściła do takiego zaniedbania domu - przecież tej osobie posprzątanie takiego domu musi się wydawać rzeczą nie do zrobienia. Pewnie, że można wynająć kogoś do tego, ale nie jestem pewna, czy te osoby myślą w tych kategoriach. Poza tym Amerykanie mają chyba ogólnie trochę inne standardy czystości.
    Rudy to nie kolor włosów, rudy to charakter.

  10. #50
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał mcmagda
    ...
    Poza tym Amerykanie mają chyba ogólnie trochę inne standardy czystości.
    ... nie "chyba" a raczej "napewno" ... np nikt Ciebie nie pyta o zdjęcie butów, kiedy przychodzisz do kogoś z wizytą ... a tak "ogólnie" ... wystarczy przejść się do lasu, przejechać boczną wiejską drogą i ... takie tam

    Wracając jednak do początku tego tematu:
    ... i tu przepraszam wrażliwych-robić sobie zabieg wybielania odbytu ...
    ... również przepraszam wrażliwych, ale ... wybielić "to i owo" przecież każdy sobie może (może ma jakąś chorobę skóry ... pewien słynny człowiek tak miał) ...
    ... zresztą potraktowałem temat od strony jak najbardziej budowlanej, dlatego, że:
    "white ass holl" = białe kloce = siporex

    pozdróweczka
    unde venis et quo tendis

  11. #51
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul
    Cytat Napisał mcmagda
    ...
    Poza tym Amerykanie mają chyba ogólnie trochę inne standardy czystości.
    ... nie "chyba" a raczej "napewno" ... np nikt Ciebie nie pyta o zdjęcie butów, kiedy przychodzisz do kogoś z wizytą ... a tak "ogólnie" ... wystarczy przejść się do lasu, przejechać boczną wiejską drogą i ... takie tam

    Wracając jednak do początku tego tematu:
    ... i tu przepraszam wrażliwych-robić sobie zabieg wybielania odbytu ...
    ... również przepraszam wrażliwych, ale ... wybielić "to i owo" przecież każdy sobie może (może ma jakąś chorobę skóry ... pewien słynny człowiek tak miał) ...
    ... zresztą potraktowałem temat od strony jak najbardziej budowlanej, dlatego, że:
    "white ass holl" = białe kloce = siporex

    pozdróweczka
    W sam raz do wewątka skojarzenia

    Dobre

  12. #52

    Domyślnie

    Nie tak dawno w Polsce jeden czerwonowłosy artysta dla pieniędzy pozwolił filmować swoje poczynania; wcześniej mówił też, że artysta to dziwka sprzedajna.
    A Jolę Rutowicz widziałem osobiście. W Boże Narodzenie w kościele.

  13. #53
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie

    Cytat Napisał ddoommiinniikk
    A Jolę Rutowicz widziałem osobiście. W Boże Narodzenie w kościele.
    za takie szczęście to powinieneś walnąć na tacę całą sakiewkę!
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

  14. #54

    Domyślnie

    Cytat Napisał retrofood
    Cytat Napisał ddoommiinniikk
    A Jolę Rutowicz widziałem osobiście. W Boże Narodzenie w kościele.
    za takie szczęście to powinieneś walnąć na tacę całą sakiewkę!
    Zauważyliśmy ją dopiero przy wyjściu. Może dlatego,że nie miała na sobie - z racji terminu tego święta - tradycyjnego swojego stroju.

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony