dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 14
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 272
  1. #21
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał retrofood
    ... 1. Trza wiedzieć, że to dziecko ...
    dziecko ?
    to kobieta w kwiecie wieku a swoją drogą dość podobna do jednej z forumowiczek ...

    Polański /gdyby miał jeszcze siły/ dopiero teraz by użył ...
    miodku ...

  2. #22

    Domyślnie



    To jednak Michael Jackson mial jaja w porownaniu z Poalnskim bo nie u c i e k l

    przed rozprawa, tylko sie stawil na sprawe ......za Polanskim to smrod sie

    ciagnie i tyle.

    Chyba mu calkiem odwalilo jesli uwazal , ze w komputerze nie ma go na liscie gonczej...... albo szuka rozglosu bo pies z kulawa noga o nim nie pamieta .


    Co Polska zyskala domagajac sie wypuszczenia Polanskiego ? bo nie rozumiem.

    Ze upomina sie o zbiegow, podejrzanych o pedofilie ,ktorzy nie stawili sie na rozprawe ? ? ?



    A amerykanskie prawo jest tak zabawowe , ze lubi sie dobierac do tych z

    Hollywood - tylko czeka jak im sie nozka obslizgnie - czasami o tym

    zapominaja - i pozniej maja problem........
    a ja chadzam do teatru, do Opery i Filharmonii

    Jestem ratyfikowanym sober Analyst , raczej wiecej on niz off the wagon .

  3. #23
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Co do wątpliwości o winie Polańskiego, to ja ich nie mam, bo przecież w swej autobiografii barwnie opisał swoje wyczyny z tą dziewczynką (tfu, zaraz sie porzygam ). Wspomnienia jawią się jako "normalny" seks z równą sobie partnerką.

    A co do próśb o uwolnienie. Z jednej strony trwają prace nad "ustawą antypedofilską", a z drugiej..... Ustawa też mnie niepokoi, bo najprawdopodobniej sklasyfikuje pedofilię jako chorobę, z czym nigdy się nie zgodzę. Dla mnie jest to niebezpieczne zboczenie i kropka. Znając realia polskiego wymiaru sprawiedliwości można prorokować, że pedofile będą się "leczyć" w szpitalach, a ich ofiary oprócz stygmatyzacji w środowisku nie bedą miały nic.

    Mam nadzieję, że Sikorski w swym liście wystąpi we własnym imieniu, a nie na przykład moim, jako obywatela Polski, bo sobie tego nie życzę. Co do środowisk artystycznych, to zacytuję jednego z internautów: niech wyślą swoje nastoletnie córki i wnuczki na wakacje do Polańskiego, a wtedy uwierzę, że są przekonani o słuszności tego, co pieprzą w mediach.

  4. #24
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał brzoza
    Cytat Napisał retrofood
    ... 1. Trza wiedzieć, że to dziecko ...
    dziecko ?
    to kobieta w kwiecie wieku a swoją drogą dość podobna do jednej z forumowiczek ...

    Polański /gdyby miał jeszcze siły/ dopiero teraz by użył ...
    miodku ...
    No właśnie. Teraz powinien do niej wystartować, to by go jedną nogą udusiła jak szczura.

  5. #25
    Guest

    Domyślnie

    nóżką albo piersiami ....

  6. #26
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar jola_krzysiek
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    2.260
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    82

    Domyślnie

    Ciekawę czemu nawet w sieci nie ma zdjęć Samanty z 1977 roku? A jeżeli są to takie "do szkolnej legitymacji". Gdzie są zdjęcia z sesji Polańskiego? Czyżby wyglądała na nich "zbyt poważnie"? Jeżeli tak było, to czemu Polański nie mógł wykazać tego przed sądem.
    Gdyby pieniądze umiały mówić, mówiłyby: "do widzenia".

  7. #27
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał jola_krzysiek
    Ciekawę czemu nawet w sieci nie ma zdjęć Samanty z 1977 roku? A jeżeli są to takie "do szkolnej legitymacji". Gdzie są zdjęcia z sesji Polańskiego? Czyżby wyglądała na nich "zbyt poważnie"? Jeżeli tak było, to czemu Polański nie mógł wykazać tego przed sądem.
    On znał i ją i jej matkę, więc wiedział ile ma lat

  8. #28

    Domyślnie

    No wlasnie ciekawe, tym bardziej ze o ile wiem ona byla modelka(?) wiec musiala miec jakies swoje portfolio i nie tylko,

  9. #29
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

  10. #30

    Domyślnie

    Czy są krzywdzone?
    A computer, like an air-conditioner, works correctly, until you open windows.

  11. #31
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał amalfi
    No właśnie. Teraz powinien do niej wystartować, to by go jedną nogą udusiła jak szczura.
    Poplułam monitor...
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  12. #32
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar maysee
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    920
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Pedofilia to pedofilia. Nie zgadzam sie zeby Sikorski zabiegal o uniewinnienie tego gwalciciela w imieniu Najjasniejszej. Nie potrafie zrozumiec dlaczego tylu ludzi w Polsce zamierza go bronic? Bo jest z pochodzenia Polakiem? A Michael Jackson byl oczywiscie perfidnym zboczencem i dobrze mu tak?!
    Ja nie cham -czytam Chopina, Sienkiewicza gram

  13. #33
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    i mnie nie podoba sie ,że kobiety stały sie w tej rozmowie obiektem kpin i upokarzania szczególnie ,że my jako osoby dorosłe mające własne dzieci -nierzadko w wieku młodych dziewcząt - poddajemy ocenie zachowanie nieletnich ,niedojrzałych i zagubionych nastolatek , zamiast jasno potepić starych ,dojrzałych satyrów ,śliniących sie na widok młodego ciała , ojców rodzin i dziadków ,ktorzy nadużywając wysokiej pozycji czy pieniędzy - robią innym rzeczy wyuzdane i nieprzyzwoite ,nie liczac sie z nikim i niczym .
    Galerianki to nasze dzieci !!!!! nieważne ,że Twoje czy moje jest akurat inne ....a może nam sie tylko tak wydaje ,bo przy nas sie tak nie zachowują albo do głowy nam nie przyjdzie ,że mogłyby sie tak prowadzić
    Moze upraszczam ,ale wkurzam sie kiedy słysze głosy w obronie faceta ,ktory mimo swojego dorobku filmowego ,popelnił /popełniał ohydne rzeczy z dziewczynkami .Wkurza mnie wykorzystywanie sexualne własnych dzieci i ....oburzenie społeczenstwa na dzieci !!! że donoszą na własnego ojca ,a to przeciez taki dobry człowiek i organista w kosciele ( wczorajszy prog. w Tvp 1) . Panuje u nas opinia ,ze zgwłałcona kobieta sama sobie jest winna ..... rece opadają z bezsilności
    Za swoje czyny każdy powinien odpowiadać zgodnie z prawem ,niezaleznie ile ma na koncie kasy czy filmów.

  14. #34

    Domyślnie

    Zadziwia mnie z jaką łatwością Polacy ferują wyroki na innych. Przeczytają 3 linijki w gazecie i już wiedzą - winny, powiesić! Nieważne czy Polański, czy Jakub Tomczak czy Lew Rywin czy szeregowy Jan Kowalski.
    Głupie sądy gromadzą dowody, miesiącami przesłuchują świadków i biegłych, a dla Polaków wszystko jest takie proste. Ten to morderca, ten to pedofil a ten to złodziej. Bo Polacy potrafią nawet błyskawicznie kwalifikować czyny! Jakie to proste. A te głupie sądy ciągną sprawy latami. My to byśmy usprawnili postępowanie!!!
    Ci sami mądrzejsi od Boga Polacy oglądają wieczorami w TV reporterskie programy o niesprawiedliwości jaka się dzieje ludziom ii wykrzykują z fotela: "Ach, co to za bydlaki w tej prokuraturze, w tym urzędzie, w tym sądzie!" Bo przecież od razu wiedzą, kto miał rację.
    Życzę wam, drodzy najmądrzejsi Polacy, żebyście choć raz w życiu trafili do aresztu tymczasowego na Montelupich i czekali tam kilka lat jako "podejrzani" aż prokuratura zbierze przeciwko wam dowody. Będziecie mieli sporo czasu do myślenia.
    Pozdrawiam

    P.S. Retrofood, ty nie musisz bo już gadasz do rzeczy.

  15. #35
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ew-ka
    Moze upraszczam ,ale wkurzam sie kiedy słysze głosy w obronie faceta ,ktory mimo swojego dorobku filmowego ,popelnił /popełniał ohydne rzeczy z dziewczynkami
    To jest waśnie to. Wyrokowanie na podstawie emocji.
    1. Nie "mimo dorobku" bo go wtedy nie miał. Dorobek filmowy osiagnął "po"
    2. Nie "ohydne rzeczy z dziewczynkami", tylko raz z jedną dziewczynką i w dodatku nie ma pewności, czy wiedział, że to dziewczynka.

    Czy naprawdę dla Ciebie (i wielu innych) nie ma różnicy jak piszecie?

    Dziwię się tym, dla których wszystko jest jasne. I powtórzę: Sam byłem pewny, że Michael Jackson to pedofil, bo tak nakazywała logika. I co? Posypało się wszystko. I jest mi głupio. Dlatego nie mogę sobie pozwolić na bezrefleksyjne oskarżenia kogoś na podstawie emocji i wyobraźni mamusi, zatroskanej o swoją dorastającą córkę.
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

  16. #36

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ew-ka
    i mnie nie podoba sie ,że kobiety stały sie w tej rozmowie obiektem kpin i upokarzania szczególnie ,że my jako osoby dorosłe mające własne dzieci -nierzadko w wieku młodych dziewcząt - poddajemy ocenie zachowanie nieletnich ,niedojrzałych i zagubionych nastolatek , zamiast jasno potepić starych ,dojrzałych satyrów ,śliniących sie na widok młodego ciała , ojców rodzin i dziadków ,ktorzy nadużywając wysokiej pozycji czy pieniędzy - robią innym rzeczy wyuzdane i nieprzyzwoite ,nie liczac sie z nikim i niczym .
    Galerianki to nasze dzieci !!!!! nieważne ,że Twoje czy moje jest akurat inne ....a może nam sie tylko tak wydaje ,bo przy nas sie tak nie zachowują albo do głowy nam nie przyjdzie ,że mogłyby sie tak prowadzić
    Moze upraszczam ,ale wkurzam sie kiedy słysze głosy w obronie faceta ,ktory mimo swojego dorobku filmowego ,popelnił /popełniał ohydne rzeczy z dziewczynkami .Wkurza mnie wykorzystywanie sexualne własnych dzieci i ....oburzenie społeczenstwa na dzieci !!! że donoszą na własnego ojca ,a to przeciez taki dobry człowiek i organista w kosciele ( wczorajszy prog. w Tvp 1) . Panuje u nas opinia ,ze zgwłałcona kobieta sama sobie jest winna ..... rece opadają z bezsilności
    Za swoje czyny każdy powinien odpowiadać zgodnie z prawem ,niezaleznie ile ma na koncie kasy czy filmów.
    Wszystko sie zgadza, to sa nasze dzieci, mezowie, ojcowie....
    Tylko gdzie lezy przyczyna ze malolaty wychodza na ulice?
    Zastanowmy sie tylko, czy aby z nami rodzicami jest wszystko jak nalezy, czy poswiecamy Naszym dzieciom tyle czasu ile nalezy, czy dajemy im to co potrzebuja w tak trudnym wieku dorastania i buntu mlodzienczego.

  17. #37
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Skoro przy życzeniach jesteśmy, to ja również życzę, aby każdy w swym odczuciu sprawiedliwy i powściągliwy w osądach miał możliwość osobistego porozmawiania z dzieckiem (albo dorosłym pamiętającym co go kiedyś spotkało) skrzywdzonym przez dorosłego w "taki" sposób i próbował mu pomóc w naszym środowisku i w naszym systemie prawno - medycznym i wtedy pogadamy.

    ps. Nastasja Kinski miała 15 lat, gdy Polański z nią urzędował. No tak, materacem nikt nie był i to też tylko przypuszczenia.

  18. #38
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie

    Cytat Napisał amalfi
    ps. Nastasja Kinski miała 15 lat, gdy Polański z nią urzędował. No tak, materacem nikt nie był i to też tylko przypuszczenia.
    No, na niej akurat jakoś szkód nie widać.
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

  19. #39
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał raffran
    Cytat Napisał Ew-ka
    i mnie nie podoba sie ,że kobiety stały sie w tej rozmowie obiektem kpin i upokarzania szczególnie ,że my jako osoby dorosłe mające własne dzieci -nierzadko w wieku młodych dziewcząt - poddajemy ocenie zachowanie nieletnich ,niedojrzałych i zagubionych nastolatek , zamiast jasno potepić starych ,dojrzałych satyrów ,śliniących sie na widok młodego ciała , ojców rodzin i dziadków ,ktorzy nadużywając wysokiej pozycji czy pieniędzy - robią innym rzeczy wyuzdane i nieprzyzwoite ,nie liczac sie z nikim i niczym .
    Galerianki to nasze dzieci !!!!! nieważne ,że Twoje czy moje jest akurat inne ....a może nam sie tylko tak wydaje ,bo przy nas sie tak nie zachowują albo do głowy nam nie przyjdzie ,że mogłyby sie tak prowadzić
    Moze upraszczam ,ale wkurzam sie kiedy słysze głosy w obronie faceta ,ktory mimo swojego dorobku filmowego ,popelnił /popełniał ohydne rzeczy z dziewczynkami .Wkurza mnie wykorzystywanie sexualne własnych dzieci i ....oburzenie społeczenstwa na dzieci !!! że donoszą na własnego ojca ,a to przeciez taki dobry człowiek i organista w kosciele ( wczorajszy prog. w Tvp 1) . Panuje u nas opinia ,ze zgwłałcona kobieta sama sobie jest winna ..... rece opadają z bezsilności
    Za swoje czyny każdy powinien odpowiadać zgodnie z prawem ,niezaleznie ile ma na koncie kasy czy filmów.
    Wszystko sie zgadza, to sa nasze dzieci, mezowie, ojcowie....
    Tylko gdzie lezy przyczyna ze malolaty wychodza na ulice?
    Zastanowmy sie tylko, czy aby z nami rodzicami jest wszystko jak nalezy, czy poswiecamy Naszym dzieciom tyle czasu ile nalezy, czy dajemy im to co potrzebuja w tak trudnym wieku dorastania i buntu mlodzienczego.
    W artykule przytoczonym przez retro podane są wyniki badań, które świadczą o tym, że nie poświęcamy. Dlatego mnie wkurza, jak sie szuka winy w dziecku, a nie w starym zboku (tu mówię ogólnie o "klentach" tych dzieci) albo rodzicach.

  20. #40
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar maysee
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    920
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    A co do drugiego watku w temacie. To pytam sie czy Karpiel-Bulecka z choinki sie urwal? Przeciez to historia stara jak swiat --> masz wize turystyczna to nie wjedziesz zarabiac! (chyba, ze sie od razu wbijasz na Jackowo albo inny Greenpoint). Co on sie tak rzucal?
    Ja nie cham -czytam Chopina, Sienkiewicza gram

Strona 2 z 14

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony