dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie głowice do filtrów do wody - RX i Clack - co lepsze?

    Jedna firma proponuje mi do filtrów do wody głowice RX, a inna Clack - różnica w cenie sprzętu nie jest duża, natomiast bardzo duża w robociźnie, czyli w koszcie montażu systemu. Stąd moje pytanie: czy kierować się ceną ostateczną, czy też wybrać wykonawcę ze względu na głowice, bo jedne z nich są wyraźnie lepsze?

  2. #2

    Domyślnie

    Głowice RX produkowane są przez firmę Runxin (w kraju, który jutro będzie obchodził 60-lecie istnienia).
    Drzewiej amerykanie zrzucali na nas stonkę, a teraz raczą nas głowicami Clack.
    Dziwi mnie, że filtry są w podobnej cenie . Głowice Clack są standardowo trochę droższe od RX-ów.
    Cena montażu powinna być taka sama (obydwie głowice podłącza się w ten sam sposób, tak samo jak np. baterie wannowe. Nie ważne, czy jest to chińszczyzna za 100 zł, czy towar z wyższej półki za 1000).
    Jeżeli jest tak jak mówisz, to kup filtr i zamów hydraulika do podłączenia.
    Nie znam dobrze głowic RX i nie będę się wypowiadał (spytaj w sklepie czy są do tego części zamienne ).
    Głowice Clack są dosyć dobre: wykonane w całości z twardego tworzywa, można je rozłożyć samemu na czynniki pierwsze bez użycia narzędzi, części zamienne dostępne "od ręki".
    Wybór i tak należy do Ciebie.

  3. #3

    Domyślnie

    Różnice w cenie sprzętu są, ale niewielkie, natomiast różnica w cenie montażu jest inna, bo to dwie inne firmy montujące. Widać jedna z nich się bardzo ceni.
    Akurat tak się złożyło, że firma proponująca głowice Clack ma dużo niższą cenę montażu i przez to sumarycznie wychodzi taniej.
    Więc biorąc pod uwagę opinię na temat głowic dla mnie wybór jest łatwiejszy. Dziękuję zatem za pomoc.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony