dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 17
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 321

Temat: Reguły Forum

  1. #41
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lidszu
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    12.889
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    A może najłatwiej byłoby odblokować Nitubagę, aby sama się mogła wypowiedzieć i obronić ?

  2. #42
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie

    Cytat Napisał ponury63
    Cytat Napisał OK
    Chodzi o to, że znowu zrobiono coś "po cichu", bez uprzedzenia, bez ostrzeżenia, nie wiadomo czemu...
    Rozumiem, że nitubaga zrobiła "głośno", z uprzedzeniem, ostrzegając, tak?
    Zwyczajna uczciwość nakazuje pisać pod swoim nickiem "budowała dla mnie firma X, oto zdjęcia jako dowody fuszerki, a tu podjęte działania prawne"
    Nie - został najpierw schowany dziennik i komenty, a potem stworzony nick szkodzący firmie. A wyrok sądu skazujący firmę już jest? Przecież oni wygraną za zniesławnienie mogli mieć w garści, wystarczyła deklaracja gotowości wykonania poprawek.
    Dodatkowy minus - zrobił to ktoś, kogo paręnaście osób obdarowało szczególnym tytułem.
    Nie ona pierwsza, parę innych osób też tak się zabawia.. brak odwagi? Czemu, skoro fuszerki są często ewidentne?
    Masz rację, ja bym tak nie zrobiła i nie uważam, że to było mądre posunięcie.
    Natomiast za brak rozsądku to chyba jeszcze nie banują?
    Bo się zaczynam bać o siebie

  3. #43
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar MonikaC
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    7.704
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    367

    Domyślnie

    Cytat Napisał ponury63
    Cytat Napisał OK
    Chodzi o to, że znowu zrobiono coś "po cichu", bez uprzedzenia, bez ostrzeżenia, nie wiadomo czemu...
    Rozumiem, że nitubaga zrobiła "głośno", z uprzedzeniem, ostrzegając, tak?
    Zwyczajna uczciwość nakazuje pisać pod swoim nickiem "budowała dla mnie firma X, oto zdjęcia jako dowody fuszerki, a tu podjęte działania prawne"
    Nie - został najpierw schowany dziennik i komenty, a potem stworzony nick szkodzący firmie. A wyrok sądu skazujący firmę już jest? Przecież oni wygraną za zniesławnienie mogli mieć w garści, wystarczyła deklaracja gotowości wykonania poprawek.
    Dodatkowy minus - zrobił to ktoś, kogo paręnaście osób obdarowało szczególnym tytułem.
    Nie ona pierwsza, parę innych osób też tak się zabawia.. brak odwagi? Czemu, skoro fuszerki są często ewidentne?
    no tak najlepiej teraz z Nitki zrobić potwora bo popełniła małą wpadkę, zamiasta stanąć po jej stronie bo to ona jest ofiarą
    Z idiotą się nie dyskutuje - najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem wygra doświadczeniem
    DZIENNIK
    Komentarze

  4. #44
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Tu są dwie zupełnie niezależne sprawy.

    Jedna to nitubaga, i nie będę się tu wypowiadał z oczywistych względów.

    Zaś drugi ważniejszy – usuwanie i blokowanie bez słowa wyjaśnienia „niewygodnych” tematów.

    Zaś co do ewentualnych skutków prawnych, to bez paranoi.
    Zawsze wpierw powinno być sprostowanie, a dopiero jeśli nie zostało opublikowane, można wytoczyć proces.
    I wcale nie trzeba usuwać tematu – wystarczy go zamknąć.
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  5. #45
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar MonikaC
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    7.704
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    367

    Domyślnie

    Wszyscy chyba zapominamy o tym że na tym forum powinniśmy sobie wzajemnie pomagać w naszych zmaganiach budowlaych i walce z nieuczciwymi wykonawcami.

    Firma się nie broni bo chyba nie ma jak i się raczej nie wybronią.
    Byłam osobiście u Nitubagi w domu i widziałam to i owo i jestem jej wdzięczna za że pokazała ten szajs wykonany przez pseudo developerkę - bo chyba tylko tak można ich nazwać. Czy ktoś z redakcji czytał cały dziennik Nitubagi i wie o co chodzi????
    Z idiotą się nie dyskutuje - najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem wygra doświadczeniem
    DZIENNIK
    Komentarze

  6. #46

    Domyślnie

    Zatem wystarczyło pozostać pod swoim nickiem - po prostu zagrać uczciwie

    Cytat Napisał sSiwy12
    Zaś co do ewentualnych skutków prawnych, to bez paranoi.
    Zawsze wpierw powinno być sprostowanie, a dopiero jeśli nie zostało opublikowane, można wytoczyć proces.
    I wcale nie trzeba usuwać tematu – wystarczy go zamknąć.
    Obawiam się że nie wystarczyłoby - z uwagi na szczególną kostrukcję postów, "robioną pod google". A co do blokowania i usuwania - jest regulamin, który daje określone uprawnienia administratorowi, i to jednak Murator SA musi się tłumaczyć za wszystkie takie wpisy

    Cytat Napisał OK
    Natomiast za brak rozsądku to chyba jeszcze nie banują?
    Widzę to zupełnie inaczej, nie jest to ban za brak rozsądku

    Cytat Napisał MonikaC
    no tak najlepiej teraz z Nitki zrobić potwora bo popełniła małą wpadkę, zamiasta stanąć po jej stronie bo to ona jest ofiarą
    Przecież Wy stajecie, całym rzędem
    a ja mam akurat inne zdanie

  7. #47
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lidszu
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    12.889
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    To w takim razie mam rozumieć, że blokada IP komputera Nitubagi nie zostanie zdjęta ?

  8. #48
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar MonikaC
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    7.704
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    367

    Domyślnie

    czyli nie pzywrócicie jej bo wystąpiła pod innym nickiem czy tak????
    Z idiotą się nie dyskutuje - najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem wygra doświadczeniem
    DZIENNIK
    Komentarze

  9. #49
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    A tak na marginesie. Dlaczego wszyscy twierdzą że to nitubaga, została zablokowana? Przecież Redakcja zablokowała innego użytkownika.

    Jakoś drogie Panie, widzicie tylko koleżankę, a nie problem zablokowania kogoś innego. Ona została zablokowana przez przypadek. Nikt nie miał zamiaru Jej blokować.

    Tak się zastanawiam, czy gdyby za tym nie stała nitubaga, to też z taką zaciekłością byłby broniony inny użytkownik?
    Niestety – nie sądzę, czego dowodem są Wasze wpisy.

    Dlatego wnioskuję o zdjęcie blokady z użytkownika klient Arbud Development – bo niczym sobie na to nie zasłużył, bo przedstawił dokumentację - moim zdaniem wiarygodną.
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  10. #50
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lidszu
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    12.889
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Cytat Napisał sSiwy12
    A tak na marginesie. Dlaczego wszyscy twierdzą że to nitubaga, została zablokowana? Przecież Redakcja zablokowała innego użytkownika.

    Jakoś drogie Panie, widzicie tylko koleżankę, a nie problem zablokowania kogoś innego. Ona została zablokowana przez przypadek. Nikt nie miał zamiaru Jej blokować.

    Tak się zastanawiam, czy gdyby za tym nie stała nitubaga, to też z taką zaciekłością byłby broniony inny użytkownik?
    Niestety – nie sądzę, czego dowodem są Wasze wpisy.
    też byłby broniony.
    Tu nie chodzi o Nitubagę, a o to, że nie można na forum nic złego napisać o wykonawcy przy okazji upubliczniając jego nazwę.

  11. #51
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lidszu
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    12.889
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    zgadzam się, że jeśli użytkownik ma małą ilość postów, a tak było z "Klient Arbud Development" jest mało wiarygodny na forum i jego posty mogą być podejrzane, ale to nie znaczy, że trzeba je usuwać bez żadnej informacji i blokować konto

  12. #52
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie

    Ale Redakcja wybrała sobie sposób rozwiązywania problemów No, nie powiem Wywalić i kwita A może tutaj faktycznie chodzi o pieniądze? Wtedy człowiek, ani to, co robi dla innych, się nie liczy.....

  13. #53
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar MonikaC
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    7.704
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    367

    Domyślnie

    Cytat Napisał lidszu
    Cytat Napisał sSiwy12
    A tak na marginesie. Dlaczego wszyscy twierdzą że to nitubaga, została zablokowana? Przecież Redakcja zablokowała innego użytkownika.

    Jakoś drogie Panie, widzicie tylko koleżankę, a nie problem zablokowania kogoś innego. Ona została zablokowana przez przypadek. Nikt nie miał zamiaru Jej blokować.

    Tak się zastanawiam, czy gdyby za tym nie stała nitubaga, to też z taką zaciekłością byłby broniony inny użytkownik?
    Niestety – nie sądzę, czego dowodem są Wasze wpisy.
    też byłby broniony.
    Tu nie chodzi o Nitubagę, a o to, że nie można na forum nic złego napisać o wykonawcy przy okazji upubliczniając jego nazwę.
    ja mam niestety takie wrażenie że wszystko jest ok dopóki nie pojawi się nazwa firmy

    Szkoda tylko że nie ma tu samej pokrzywdzonej
    Z idiotą się nie dyskutuje - najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem wygra doświadczeniem
    DZIENNIK
    Komentarze

  14. #54
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Cytat Napisał ponury63
    Nie ona pierwsza, parę innych osób też tak się zabawia.. brak odwagi? Czemu, skoro fuszerki są często ewidentne?
    Nazywaj to brakiem odwagi,jeśli tak uważasz,ale napewno nie jest to "zabawianie się'.
    Ja też tak zrobiłam. I nie dlatego, że boję się swojego partacza (to raczej on mnie unika, nawet w prokuraturze ), lecz po to, by móc nadal swobodnie rozmawiać na forum,nie zawsze na tematy stricte budowlane.
    Nie koniecznie bym chciała, by człowiek, z którym spotykam się wyłącznie na ścieżce prawnej, czytał o tym, że moje dziecko ma gorączkę, czy o tym gdzie jadę na urlop.
    Mój partacz złożył doniesienie w prokuraturze, o zniesławienie (sam tak twierdził), do dziś, nie otrzymałam,zawiadomienia o wszczęciu postępowania przeciwko mnie - czyli co? forum,to nie dowód, czy może dowody,które zamieściłam,wykluczały zniesławienie ?
    Nitubaga, nie rzucała słów na wiatr, ma solidne podstawy by mówić co mówi, i jeśli mam dobre informacje - konsultowała temat z prawnikiem, więc to nie był temat rzucony na żywioł.

    A co do reakcji Redakcji - bardzo mi się nie podoba uwuwanie tematów, Przez takie postępowanie Redakcja traktuje nas jak idiotów,którzy nie potrafią samodzielnie myśleć, wyciągać wniosków .
    Czy Redakcja sądzi że na każde słowo tu napisane, patrzymy bezkrytycznie , bez chwili refleksji ?
    Mnie to ubliża

  15. #55

    Domyślnie

    Dzięki Malka, ale u nitubagi firma od dawna wie o pretensjach spod stałego nicka - inna sytuacja

    Ogólnie niezłe uzasadnienia Kończę już, nie cierpię teorii spiskowych

    Cytat Napisał lidszu
    Tu nie chodzi o Nitubagę, a o to, że nie można na forum nic złego napisać o wykonawcy przy okazji upubliczniając jego nazwę.
    Nieprawda - oto przykład
    http://forum.muratordom.pl/uwaga-tec...wa,t150877.htm
    Czyli można, ale grając uczciwie - jest sporo wątków, które nie są usunięte
    Co do bana, władna jest tutaj Redakcja; moze zablokować nowy nick a nitubadze przywrócić dostęp do FM

    Spokojnego wieczoru

  16. #56
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lidszu
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    12.889
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Cytat Napisał ponury63
    Dzięki Malka, ale u nitubagi firma wie o pretensjach od dawna spod stałego nicka - inna sytuacja

    Ogólnie niezłe uzasadnienia Kończę już, nie cierpię teorii spiskowych

    Cytat Napisał lidszu
    Tu nie chodzi o Nitubagę, a o to, że nie można na forum nic złego napisać o wykonawcy przy okazji upubliczniając jego nazwę.
    Nieprawda - oto przykład
    http://forum.muratordom.pl/uwaga-tec...wa,t150877.htm
    Czyli można, ale grając uczciwie - jest sporo wątków, które nie są usunięte
    Co do bana, władna jest tutaj Redakcja; moze zablokować nowy nick a nitubadze przywrócić dostęp do FM

    Spokojnego wieczoru
    Z tego co wiem, to developerzy Nitubagi bardzo dokładnie śledzili jej poczynania na FM, bo często używali jej wypowiedzi zamieszczanych tutaj w rozmowach z nią samą, sąsiadami itp. Może dlatego chciała to napisać pod innym nickiem, aby nie została posądzona o nagonkę.
    Dokładnie tak jak pisze malka tamten wpis był omawiany z prawnikiem i nie było tam żadnych rzeczy, które mogłyby nieść jakieś przykre konsekwencje dla redakcji i forum.

    Chciałabym, aby Nitubaga miała możliwość osobistego wyjaśnienia całej tej sytuacji

  17. #57
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aka z Ina
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    6.178
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    167

    Domyślnie

    wiecie co?

    napisałam kilka slów od siebie ,ale skasowałam, bo Olga i inne osoby napisały to o co mi chodzi......

    dodam tylko to: prosze o przywrócenie Nitubagi na forum!!!!!!!

  18. #58
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Cytat Napisał ponury63
    Dzięki Malka, ale u nitubagi firma od dawna wie o pretensjach spod stałego nicka - inna sytuacja
    Napisałam o swojej sytuacji i dlaczego w 'wykonawcy....." napisałam pod innym nickiem, nie wiem jakie były motywy nitubagi.

    Sądiłam,że problemem były dwa nicki

  19. #59
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar anjamen
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    14.297
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    330

    Domyślnie

    ja rowniez uwazam ze powinna sie wypowiedziec Nitubaga, i to ze napisala pod innym nickiem swoja hustorie bylo madre i przemyslane i omowione z prawnikiem i nie powinno jej sie zabierac tego narzedzia walki z pseudo deweloperami

  20. #60
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie

    ale co złego jest w tym, że nitu napisała TO pod innym nikiem skoro wszystko co napisała jest prawdą
    nie kumam

Strona 3 z 17

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony