dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 165 z 214
Pokaż wyniki od 3.281 do 3.300 z 4264
  1. #3281
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    titka

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Zawiercie
    Posty
    130

    Domyślnie

    Cytat Napisał Michał Kowalczyk Zobacz post
    Działka praktycznie kupiona, projekt właśnie się tworzy. Dziś otrzymałem pierwsze koncepcje od projektanta. Co do zmian:
    - doklejony garaż
    - kotłownia w garażu
    - Powiększenie z 10,38 do 11,38
    - Na dole przez powiększenie powstała spiżarnia
    - brak podcienia
    - na górze schowek
    - 1 pokój podzielony na dwa małe
    Trwają jeszcze koncepcje nad łazienką na górze, w załączniku propozycje od projektanta. Proszę o uwagi gdyby ktoś jeszcze coś zmienił.
    poddasze W3.pdf
    poddasze W2.pdf
    poddasze W1.pdf
    PARTER.pdf
    Prawie tak jak u nas mówię tu o parterze.
    przypomina mi to masz jeden z pierwszych projekcikow. wyszło podobnie.
    Też tak chciałem wysunąć garaż do przodu, ale mój projektant się zaparł i wyszło trochę inaczej.
    Nie mamy pomieszczenia gospodarczego tylko większą kotłownie. Jeśli będziesz mieć kocioł na gaz to OK, a jak groch to trochę za mała kotłownia.
    W kotłowni wsadziłem RBR`a i zmiękczacz wody -zostało trochę miejsca na worki z ekogrochem.
    Co do pralni też tak chciałem zrobić, ale gdzieś mi nie siadło w przejściu do garażu.
    Dzięki temu że mam pralnię pod górną łazienką to wymyśliłem zsyp na bieliznę - działa idealnie
    Spiżarnia - super i schowek pod schodami i na górze - przydają się.
    Jak jesteś na etapie projektu to powiem, że dach z nachyleniem 45 st i podniesiona ścianka kolankowa o jednego pustaka i strych wychodzi idealny. Co prawda trochę więcej pochłonie kasy, ale warto było.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	3.jpg
Wyświetleń:	208
Rozmiar:	86,6 KB
ID:	310673

    Powodzenia

  2. #3282

    Domyślnie

    Cytat Napisał Michał Kowalczyk Zobacz post
    Działka praktycznie kupiona, projekt właśnie się tworzy. Dziś otrzymałem pierwsze koncepcje od projektanta. Co do zmian:
    - doklejony garaż
    - kotłownia w garażu
    - Powiększenie z 10,38 do 11,38
    - Na dole przez powiększenie powstała spiżarnia
    - brak podcienia
    - na górze schowek
    - 1 pokój podzielony na dwa małe
    Trwają jeszcze koncepcje nad łazienką na górze, w załączniku propozycje od projektanta. Proszę o uwagi gdyby ktoś jeszcze coś zmienił.
    poddasze W3.pdf
    poddasze W2.pdf
    poddasze W1.pdf
    PARTER.pdf
    Witam, mam prośbę czy mógłby Pan wysłać swoje zdjęcia w innym formacie, ponieważ otwiera mi się jakaś strona bez zdjęć... Ślicznie dziękuje

  3. #3283
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    titka

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Zawiercie
    Posty
    130

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sylwia Cz. Zobacz post
    Witam, mam prośbę czy mógłby Pan wysłać swoje zdjęcia w innym formacie, ponieważ otwiera mi się jakaś strona bez zdjęć... Ślicznie dziękuje
    Ne powinno być problemów. Klikasz w link z dropboxem z mojej stopki otwiera się strona, że opuszczasz forum. Klikasz następny właściwy link i ładuje się dropbox.

    Aha.
    Proszę pisać po imieniu bo jakoś na Pan czuję się jakoś stary.
    Krzysiek jestem.

  4. #3284

    Domyślnie

    Cytat Napisał titka Zobacz post
    Krzysiek jestem.
    Cześć Krzysiek

  5. #3285

    Domyślnie

    Titka:
    Ściankę kolankową podnosimy do 1,2m, na dole kotłownie łączymy z pomieszczeniem gospodarczym - tak stwierdziłem, że będzie wygodniej.
    Co do wysuniętego garażu tak zaproponował mi projektant, twierdzi, że będzie to ciekawiej wyglądało i zmieni trochę prostą bryłę budynku.
    Zastanawialiśmy się jeszcze czy nad garażem zrobić taras czy garaż z dachem jednospadowym i chyba zostanie na tym drugim.
    Sylwia proszę zdjęcia:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	parter.jpg
Wyświetleń:	188
Rozmiar:	20,1 KB
ID:	310792Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Poddasze 1.jpg
Wyświetleń:	133
Rozmiar:	17,7 KB
ID:	310793Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	poddasze 2.jpg
Wyświetleń:	112
Rozmiar:	16,7 KB
ID:	310794Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	poddasze 3.jpg
Wyświetleń:	89
Rozmiar:	17,3 KB
ID:	310795

  6. #3286

    Domyślnie

    My mamy projekt "zgapiony" od Krzyśka (Titka)
    W zasadzie jedyną istotną chyba zmianą było obniżenie podłogi w schowku pod schodami na parterze o 3 schodki dzięki czemu powstanie całkiem funkcjonalny schowek o wysokości 1,89m (ten centymetr mniej niż 1,9 żeby obniżyć liczbę użytkowych m2 )
    Ale powiem, że opcja z garażem wysuniętym do przodu jest bardzo ciekawa.

  7. #3287
    Puri
    Guest
    Puri

    Domyślnie

    Informacja Dla nowych forumowiczów:

    Tutaj znajdziecie galerie zdjęć naszych Z34 --> https://www.dropbox.com/sh/t7wyyifojdowcnd/cK18eGVeEK

    Galeria budowy "Puri" --> https://www.dropbox.com/sh/xoftvhdt55o1ycr/9PhDC0eAVK

    Galeria budowy "Titka" --> https://www.dropbox.com/sh/ye9obal8z276jqq/iQHP5XHvvM

    PS: DRopbox czasami tak ma ze nie poaze zdjec, w tedy po prostu odśwież stronę w przeglądarce i za chwile pojawia sie zdjecia...

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	0i.jpg
Wyświetleń:	246
Rozmiar:	97,7 KB
ID:	310824

  8. #3288
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    sieka23

    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    okolice elbląga
    Kod pocztowy
    82-316
    Posty
    3

    Domyślnie

    Czy ktoś z Was ma dachówkę ale bez krańcowych, czyli obróbka blacharska szczytów,pas rynnowy. Jak myślicie jaki byłby efekt takiego połączenia??

    A jeśli o galerię to zaglądam od dłuższego czasu i obserwuje Wasze piękne ZETKI.

  9. #3289
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kloczkowski84

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Częstochowa
    Kod pocztowy
    42-200
    Posty
    149

    Domyślnie

    Pierwsze zdjęcia tynków
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20150319_172153.jpg
Wyświetleń:	145
Rozmiar:	94,0 KB
ID:	311017Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20150319_172158.jpg
Wyświetleń:	144
Rozmiar:	99,0 KB
ID:	311018Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20150319_172212.jpg
Wyświetleń:	133
Rozmiar:	93,2 KB
ID:	311019Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20150319_172357.jpg
Wyświetleń:	137
Rozmiar:	90,9 KB
ID:	311022Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20150319_172406.jpg
Wyświetleń:	116
Rozmiar:	90,6 KB
ID:	311023
    Ostatnio edytowane przez kloczkowski84 ; 01-04-2015 o 09:52

  10. #3290
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Barszcz Biały

    Zarejestrowany
    May 2014
    Skąd
    Trzebnica
    Kod pocztowy
    55-100
    Posty
    77

    Domyślnie

    Konstrukcja przeszła test w postaci wichur - w domu nawet nie zatrzeszczało . (szkielet drewniany).
    .

  11. #3291

  12. #3292

    Domyślnie

    Ładne, ile m2 tynków Ci wyszło ?

  13. #3293

    Domyślnie

    Witam

    Chciałam się zapytać czy w naszej kotłowni(tak jak jest w projekcie) , nie zmieniając jej wielkości zmieści się piec na ekogroszek z podajnikiem ? Czy trzeba zmienić ustawienie pieca i całego komina w kotłowni? Jak zrobić żeby było dobrze i żeby zmieściło się parę worków ekogroszku?

    Z góry dziękuje i Pozdrawiam

  14. #3294

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sylwia Cz. Zobacz post
    Witam

    Chciałam się zapytać czy w naszej kotłowni(tak jak jest w projekcie) , nie zmieniając jej wielkości zmieści się piec na ekogroszek z podajnikiem ? Czy trzeba zmienić ustawienie pieca i całego komina w kotłowni? Jak zrobić żeby było dobrze i żeby zmieściło się parę worków ekogroszku?

    Z góry dziękuje i Pozdrawiam
    Zalecam przestawienie komina na 2 stronę kotłowni i wtedy jest ok.Widziałem na forum piec ustawiony bez przeróbek i mam wątpliwości czy to dobre.

  15. #3295

    Domyślnie

    Cytat Napisał Delphion1 Zobacz post
    Zalecam przestawienie komina na 2 stronę kotłowni i wtedy jest ok.Widziałem na forum piec ustawiony bez przeróbek i mam wątpliwości czy to dobre.
    Z drugiej strony, ma Pan na myśli tam gdzie teraz sa drzwi do kotłowni, a te po przeróbce zrobić od strony wiatrołapu ?

  16. #3296

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sylwia Cz. Zobacz post
    Z drugiej strony, ma Pan na myśli tam gdzie teraz sa drzwi do kotłowni, a te po przeróbce zrobić od strony wiatrołapu ?
    Nie Pan tylko Grzegorz i tak dokładnie jest najlepiej a przynajmniej u mnie się sprawdza.

  17. #3297

    Domyślnie

    Witam

    Czy ktoś byłby tak uprzejmy i napisał mi, czy byłaby możliwość poszerzenia domu do 8 metrów i wydłużenie go do 11m. Czy będą wtedy jakieś problemy techniczne i jak z samymi kosztami budowy domu czy o dużo zwiększą się ? Pozdrawiam

  18. #3298

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sylwia Cz. Zobacz post
    Witam

    Czy ktoś byłby tak uprzejmy i napisał mi, czy byłaby możliwość poszerzenia domu do 8 metrów i wydłużenie go do 11m. Czy będą wtedy jakieś problemy techniczne i jak z samymi kosztami budowy domu czy o dużo zwiększą się ? Pozdrawiam
    Możliwość zawsze jest tylko, że przy takich proporcjach to już będzie całkiem inna bryła budynku, a co za tym idzie - trzeba będzie od nowa narysować konstrukcję dachu.
    W takim wypadku zastanowił bym się czy nie lepiej narysować projekt indywidualny bo może okazać się, że tego typu zmiany na gotowym projekcie będą kosztowały sporo więcej...

  19. #3299

    Domyślnie

    Takie małe wariacje nt. projektu
    http://plan.kazaplan.com/5/external/...ans/54482/show
    Zastanawiam się czy poszerzenie budynku o metr wykorzystać na małą spiżarnię obok kuchni, czy na powiększenie kuchni.

    Zdrowych i pogodnych Świąt życzę
    Ostatnio edytowane przez Michał Kowalczyk ; 05-04-2015 o 10:21

  20. #3300

    Domyślnie

    Postanowiliśmy zrobić sobie garderobę w sypialni oj sporo tam teraz wejdzie
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20150405_111034.jpg
Wyświetleń:	381
Rozmiar:	91,5 KB
ID:	311708

    Wesołych Świąt!

Strona 165 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony