dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22
  1. #21
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał skorpionek1975
    Mam dwie kocice obie wysterylizowane a mimo tego jedna wciąż ma objawy rójki.
    Czyli tak zwany trzeci jajnik...
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Cytat Napisał skorpionek1975
    Niestety mentalność ludzi na wsi to wielki problem , na słowo sterylizacja reagują pukaniem się po głowie .Kiedy powiedziałam teściowej że ich śliczny malutki kotek to kotka było wielkie niezadowolenie ,że będą małe że trzeba będzie topić kto to będzie robił itd... , albo jak nie zauważy w porę to będzie pełno kotów .Wiec starałam się wyjaśnić że przecież to nie problem , że jak podrośnie to ją wezmę zawiozę do weterynarza i wysterylizuje się ją . Dostało mi się , oni nie będą płacić kto to widział chodzić z kotem do lekarza i cała masa wykładów .
    Skąd ja to znam???!!!
    Też się nasłuchałam. Najbardziej wkurzyło mnie powtarzane z dumą "MY to się tu tak zwierzętami nie przejmujemy." I w podtekście "a ty durna jesteś, że się przejmujesz, ale czego się można spodziewać po takiej miastowej i wykształconej..." A teraz nagle, kiedy kociaki ukradłam i rozdałam, żeby uniknęły losu matki (kocicę wysterylizowaną oddałam), robią dzikie awantury, żeby im te koty, które zgodnie z powtarzaną deklaracją, mieli w doopie, koniecznie oddać, bo jak nie, to...
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony