dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 35
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    AnetaK

    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    6

    Domyślnie PROSZĘ O OPINIĘ !!! kolejna " precyzyjna " firma .

    Szanowni Państwo !
    Bardzo proszę o wydanie opinii na temat położenia tych rur:
    images44.fotosik.pl/226/8d582cecc8a1ecfdmed.jpg
    images45.fotosik.pl/227/d63e3a4164b0bbdamed.jpg

    wystają 9 cm nad podłogę, ponieważ położyli taką plątanine,że wchodzi jedna na drugą, a za chwilę mam mieć wylewkę na 10 cm, tzn, że w niektórych miejscach będzie jej 1 cm ?

    Nie znam się na tym, ale już się obawiam, że kolejna firma cierpi na brak fachowców.......
    proszę o pomoc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! póki jeszcze nie skończyli .
    AnetaK

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    zdjątka wkliłam :



    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  3. #3

    Domyślnie

    Jesusicku!

    Ciupaska w dłoń i goń tą hołotę z budowy!
    "Bądźmy wdzięczni idiotom. Gdyby nie oni, reszta nigdy nie osiągnęłaby sukcesu." MT

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Oj faaaaaaaajne - mnie się podoba. W życiu czegoś takiego nie widziałam. Do czego te rurki ?
    Bo to wygląda jak mocno artystyczna instalacja
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  5. #5

    Domyślnie

    ale bagno ... w zyciu by nie przeszlo
    a gdzie styropian bo jakos nie widac? chcesz robic wylewke bez ocieplenia?
    a tak w ogole to poddasze?
    Ludzi słuchaj, a swój rozum miej.

  6. #6

    Domyślnie

    Wygląda jak wytwórnia wędlin w Wąchocku...

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nefer
    Oj faaaaaaaajne - mnie się podoba. W życiu czegoś takiego nie widziałam. Do czego te rurki ?
    Bo to wygląda jak mocno artystyczna instalacja
    wygląda jak "Kran balladyny"

    Dla mnie to jest do wyrwania i od początku...

    po pierwsze nigdy bym nie zrobił łączeń rur w wylewce, otulina poszarpana a miejscami wcale jej nie ma, no i tak sie nie kładzie rur....
    "Bądźmy wdzięczni idiotom. Gdyby nie oni, reszta nigdy nie osiągnęłaby sukcesu." MT

  8. #8

    Domyślnie

    jezuuuu co to k...rczę JEST?????? aż by się chciało szpetnie zakląć.... ani sie waż to zalewać!!!! smigaj do kierownika budowy i niech on każe im kłaść jeszcze raz...0 izolacji ( bo przecież tego niemożna nazwać izolacją) poplątanie, pomieszanie, krzyżowanie- brak słów!! co to za spinki?? tyle kasy w błoto...ehh

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bobek_Budowniczy
    jezuuuu co to k...rczę JEST?????? aż by się chciało szpetnie zakląć.... ani sie waż to zalewać!!!! smigaj do kierownika budowy i niech on każe im kłaść jeszcze raz...
    sprostowanie : nie im ... im nie dałabym już psa popilnować ....
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  10. #10
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    AnetaK

    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    6

    Domyślnie c.d

    niestety to rzeczywistość. Styropian też ma być, oczywiście 5 cm i wylewka 5 cm. To jest akutar parter. Jutro konfrontacja z " szefem "firmy. Trochę się obawiam, ponieważbył w tym tygodniu i to widział. Niestety nie zauważył w tym nic dziwnego. Pada tradycyjne " zawsze tak robimy". Na szczęście jeszcze nie zapłacone........ Czyli rozumiem, że nie odbierać tego i kazać robić od nowa, czy tak ?
    AnetaK

  11. #11
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    FlashBack

    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Skąd
    Mazowsze
    Posty
    2.167

    Domyślnie Re: c.d

    Cytat Napisał AnetaK
    niestety to rzeczywistość. Styropian też ma być, oczywiście 5 cm i wylewka 5 cm. To jest akutar parter. Jutro konfrontacja z " szefem "firmy. Trochę się obawiam, ponieważbył w tym tygodniu i to widział. Niestety nie zauważył w tym nic dziwnego. Pada tradycyjne " zawsze tak robimy". Na szczęście jeszcze nie zapłacone........ Czyli rozumiem, że nie odbierać tego i kazać robić od nowa, czy tak ?
    za materiał tez?

  12. #12

    Domyślnie

    ja to bym ich pogonił na zbity pysk ale wcześniej kazał zabrać ze sobą to co już położyli
    Ludzi słuchaj, a swój rozum miej.

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    AnetaK - popatrz choćby w dziennikach budowy u ludzi .... porównaj ....
    to co Ty masz jest niedopuszczalne .... nie mam ani jednego miejsca w całym domu gdzie przecięłyby mi się choćby dwie rurki - ani jednego ....

    i goń ich z budowy - skoro szef nie widzi w tym nic dziwnego to i ja się nie zdziwie jak Ci pozostałą część instalacji CO spierniczą ... za duże ryzyko - jak dla mnie ....
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  14. #14
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    AnetaK

    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    6

    Domyślnie

    Dzięki za pomoc w wklejaniu zdjęć, a rurki to woda i ogrzewanie .......
    AnetaK

  15. #15

    Domyślnie

    masz racje daggulka nie im!!! 5 cm styro na parterze i 5 cm wylewki??? trochę mało...
    Pada tradycyjne " zawsze tak robimy"
    odpowiedz mu: ZAWSZE PŁACIMY PO KONSULTACJI Z KIEROWNIKIEM BUDOWY!
    chocbyś miała brać rzeczoznawce czy zapłacić kierbud (chociaż za coś pieniadze bierze) TO NIE PŁAĆ BO TO JEST FUSZERKA!!! napisałbym dosadniej ale to jest forum więc zabarania się użwania wularyzmów!!!

  16. #16
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    AnetaK

    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    6

    Domyślnie c.d.

    Napiszę jutro jak wyszło spotkanie ... może być "ciekawie ".
    ja to mam wyjątkowego pecha co do ludzi od samego początku ...
    ale to pierwsza budowa i się nie znam, dlatego tak ważne są dla mnie te opinie.
    AnetaK

  17. #17

    Domyślnie



    A firma to skąd, z jakiegos polecenia??
    Dzień dobry, cześć i czołem !
    Jestem wesoły Donek, prezydentem zaś jest Bronek. Zdrożała: żywność, prąd i gaz, więc Wam coś obiecam jeszcze raz!

  18. #18
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie Re: c.d.

    Cytat Napisał AnetaK
    ale to pierwsza budowa i się nie znam, dlatego tak ważne są dla mnie te opinie.
    pociesze Cie - dla większości inwestorów to pierwsza budowa , i pewnie ostatnia

    dobrze , ze pytasz ... czytaj i pytaj jak najwięcej ... może wtedy uda Ci się uniknąć paru przykrych spraw ....

    a jutro zaproś kierbuda .... niech ich opierniczy.... niech zabierają materiał z budowy i nie żałuj ... tutaj spierniczyli Ci położenie pex .... a co by było jakby spierniczyli Ci jeszcze montaż osprzętu do CO ? siedziałabyś i płakała że musisz jeszcze raz robić bo nic nie hulo jak trza ...
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  19. #19
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    AnetaK

    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    6

    Domyślnie cd

    firma ze Świerklańca, i to z doświadczeniem i referencjami z urzędów, szkół itp. w całym województwie .... a najgorsze jest to, że wycenili się na 40 tys. Miał to być czysty profesjonalizm, co zresztą widać.
    AnetaK

  20. #20

    Domyślnie

    Referencje a z polecenia to inksza inkszość,

    jak juz to brać tylko z polecenia ( np. zaciagnac języka u sąsiadów co maja ten typ ogrzewania co ty lub z hurtowni z Nakła - WiLi od najstarszego sprzedawcy, imienia nie pamietam)
    Dzień dobry, cześć i czołem !
    Jestem wesoły Donek, prezydentem zaś jest Bronek. Zdrożała: żywność, prąd i gaz, więc Wam coś obiecam jeszcze raz!

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony