dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 152 z 769
Pokaż wyniki od 3.021 do 3.040 z 15365
  1. #3021
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    O rany... No faktycznie, dzis można się śmiać ale wczoraj...
    Pewnie historia ta urośnie do rangi legendy rodzinnej

    W czwartek zobaczymy jak to bedzie z tą panią rehabilitantką

  2. #3022
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Mama Asi

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    213

    Domyślnie

    Codziennie zaglądam i śledzę Wasze zmagania, nic nie piszę bo nie bardzo się znam na tych wszystkich metodach rehabilitacyjnych.
    Cieszę się bardzo, że wszystko uklada się tak jak powinno. Franio jedzie na turnus, Sylvia cierpliwie czeka na swoją p.doktor, synek Ani już po zabiegu, a że troszke narozrabiał i postraszył rodzicow to nic, będą dlużej pamietali i wspominali to jako dobry humor.
    W dalszym ciągu trzymam za wszystkich kciuki a za Franusia szczegolnie bo to mój kochany forumowy wnuczek .
    Forumowa babcia Franusiowa.

  3. #3023
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar gabriela
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    869

    Domyślnie

    Anna,to wszystko nic, nasz syn Pawel (jak byl maly oczywiscie, bo dzis ma juz prawie 28 lat) mial badanego siusiaka , podejrzenie stulejki. To dopiero byla afera, krzyczal na lekarzy: glupie doktory. Musze na usprawiedliwienie dodac, ze 25 lat temu lekarze tak nie cackali sie z dziecmi, ich podejscie do dzieci bylo brutalne ze tak powiem albo na sile, albo: niech pani uspokoi to dziecko! Jak przypomne sobie wizyty u lekarzy z moimi dziecmi to do dzis dostaje gesiej skorki, mimo, ze chorowali "tylko" dzieki Bogu na normalne choroby dzieciecego wieku.A pediatry w naszym grajdole to wiekszosc dzieci bala sie jak ognia!

    Agnes, ciesze sie, ze Franus robi postepy i ze znowu dostaliscie sie na wymarzony turnus, zobaczysz, Franio nadrobi wszystkie zaleglosci i to szybko, zycze Wam wszystkiego dobrego!
    Ostatnio edytowane przez gabriela ; 06-07-2010 o 20:41
    Gabriela

  4. #3024
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar sylvia1
    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    5.914
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    215

    Domyślnie

    Aguś obiecuję codzienne raporty. Co do trzymania się w dwupaku to ja zawiesiłam wszelka działalność autentycznie leżę na sofie pod wiatraczkiem nie jeźdzę na zakupy, nie sprzątam jedynie obiad ugotuję... Wszystko by się nie rozpakować przed 14-15 A z waszymi kciukami to takie proste

  5. #3025
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar kawika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Małopolska
    Posty
    6.055
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    441

    Domyślnie

    Dzień dobry

    Agnes - tzrymam kciuki za dobre rozstrzygnięcie castingu

    Aniu - dzieci są nieprzewidywalne

    Sylvia - leż i rozpieszczaj się ile wlezie

    kciuki trzymam za wszystkich

    buźka
    Gdy człowiek wpada na pomysł to jeszcze nie wie co sobie o niego rozbije

    Dom-prawie koniec...

    Komenty

  6. #3026
    SYMPATYK FORUM (min. 10) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    moniha

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    68

    Domyślnie

    Ze sie tak wtrace troche. Nas lekarze wlasnie uprzedzili ze dzieci czesto po wybudzeniu sie tak zachowuja , znaczy sa takie "agresywne''. Po czym najczesciej zasypiaja i juz po obudzeniu nie pamietaja tego w ogole. ............Rodzice wprost przeciwnie


    nieustajace kciuki dla Franula i reszty .
    ...słoneczne skry, w których śmiech śpi,
    co kluczem jest do wszystkich ludzi,
    i słowa dwa, a kto je zna,
    ten w każdym sercu miłość wzbudzi ....

  7. #3027
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Dziś Franiu kończy 11 miesięcy!!
    Z tej okazji sprawił nam OOOOOGROOOMNĄ niespodziankę Po posadzeniu do siadu podpartego (ćwiczymy od kilku dni ze stabilizacja kręgosłupa) wytrzymał dzis bez podtrzymywania za ramionko i bez stabilizowania kręgosłupa sam przez jakieś 30 sekund!!!!!
    Jest dokładnie tak, jak mówili rehabilitanci: po tygodniu-dwóch od zakończenia turnusu będzie widać efekty Widać i to jak
    Co potrafi Franula sam: obraca się jak szalony na brzuch i wokół własnej osi, w leżeniu na brzuchu sięga łapkami po zabawki (tu ćwiczenie zalecone przez rehabilitanta w IMiDz - wieża z 2 klocków, żeby Franula sięgał łapka w górę, już nie tylko przed siebie - i robi to bez problemu!), nóżki nadal nie lądują w dzióbku ino stópki chwyta, ale za to pięknie pracuje rączkami Przekłada zabawki i nie rotuje już dłoni
    W kwestii formalnej: waga 7630, wzrost: pi razy oko 72 cm
    A teraz zdjęcie z niespodzianką z dzisiejszego dnia




  8. #3028
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    No matka,i Ty się chcesz martwić


    Franiu - wszystkiego najlepszego Jesteś boski

  9. #3029
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Ale ćwiczyć nadal trza, prawda?

  10. #3030
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    noooooo jak to mówią starzy górale," bez pracy ni ma kołocy"

  11. #3031

    Domyślnie

    Aga, normalnie mam łzy w oczach... żeby nie było niedomówień... lzy szczęścia

  12. #3032
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar aprilka1000
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    okolice Trojmiasta
    Posty
    341

    Domyślnie

    super

    ja tam od poczatku wiedzialam ze wszystko bedzie ok , ze Franek dzielny chlopak to tez wszyscy wiedza
    i ze bedzie jeszcze lepiej to tez wszyscy wiedza juz od dawien dawna .

    pozdrawiam

  13. #3033

    Domyślnie

    zajebiście!
    w mojej głowie kiełkuje juz nowy dom

  14. #3034
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Piękna fotka Aguś!!!! No to teraz pilnuj obrusów na stolę!!!!

  15. #3035
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    XX,... ot siła słowa
    Mam nadzieję, że jak się sierpniu w ZOO spotkamy to Franula będzie siedział a Twoja Martynka dzielna będzie próbowała robić pierwsze kroczki.

    Oz, mnie po prostu wbiło w podłogę Radość była i jest przeogromna

    Aprilka, mundrala..

    To Wam powiem, że było trochę zawirowań z turnusem, bo nasza dr jest stanowczo na nie i doradza raczej zaprzestanie rehabilitacji niż kolejny turnus, ale po naradach m.in. z Malką i XX jedziemy. Ino jeszcze o 19 musimy dziś zajrzeć na pulmonologię, bo - tak dla równowagi, żeby za dużo szczęścia nie było - Franek charczy jak zdezelowana ciężarówa

  16. #3036
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar sylvia1
    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    5.914
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    215

    Domyślnie

    Aguś super niespodzianka

    KTG ok. Szczegółów nie opiszę bo wkurzyłam się na maksa

  17. #3037
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Sylvia pisz , wywal to z siebie i nie denerwuj się

  18. #3038
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Sylwuś, spoookojnie. Oddyyyychaj kochana.. Debili olej, najważniejszy kurczak

    Zagadka dnia: jak zareagował Frank po ujrzeniu pani doktor?
    Taaaaaaaaaaaaaakkkk. Macie rację
    Paw obligatoryjny
    Mamusia wychodziła obłożona zielonymi ręcznikami. Tatuś wytarł pani dr bardzo dokładnie podłogę
    Teraz już nie mam wątpliwości, że pawik jest u Franka objawem strachu i stresu (aczkolwiek pani dr pulmonolog jest bardzo miła, ino Franula chyba już tak reaguje na biały fartuch). Ale do rzeczy: inhalacje, inhalacje, inhalacje. Czyli nic nowego.

  19. #3039

    Domyślnie

    no i ja w to wierzę.
    znam kogoś kto miał przykrą przygodę z poparzeniem w wieku 1.5 roczku po której do dzisiaj się ślini ze strachu jak widzi biały fartuch u lekarzy.
    niebieski i zielony zero reakcji.
    w mojej głowie kiełkuje juz nowy dom

  20. #3040
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Haaaa, a nie mówiłam, że on wszystkich zadziwi???
    Jessss, jessss, jessssss!!!!!!!

    No to gratulacje, będzie super!!!
    A na turnus też bym pojechała i już!

    Franek w siadzie - bosssski!!!!!

    Sylwia, trzymam kciuki do 15 - go, będzie dobrze!!!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

Strona 152 z 769

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony