dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 23 z 769
Pokaż wyniki od 441 do 460 z 15365
  1. #441
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ivonesca
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    10.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    192

    Domyślnie

    dzień doberek dla Agnes, Frania i reszty rodzinki
    trzymam kciuki aby nie bylo więcej takich incydentów z sinieniem

  2. #442
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tabaluga1
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    3.023
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    183

    Domyślnie

    Agnes
    Skoro Franio bierze żelazo, to te bóle brzuszka mogą być również nim spowodowane Moje maluchy tak miały (uprzedzano nas). Po odstawieniu żelaza kolki minęły.
    Dobrze, że incydent z sinieniem się już nie powtórzył.

  3. #443

    Domyślnie

    hej Aga ..jak tam...u Was też mrozik.....????...tu zawsze najcieplej w Polsce ale i do Nas dotarło mroźne powietrze....

  4. #444
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aka z Ina
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    6.178
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    167

    Domyślnie

    no zamarłam, no! ale dobrze, ze jest już ok!!!!

    nawet jak nie pisze to jestem myslami i moglita przy naszym krasnalu..

  5. #445
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Ale opierdziel zebrałam, łomatko Teska, Wielka Siostra Buziaki zaraz krasnalowi przekażę

    Aaggaa, Franiu je tylko pierwsze łyki łapczywie, potem już jest zmęczony i przechodzi na fazę "książę pan się delektuje" A na poważnie - jedzenie to trudna sprawa. I męcząca. Dzisiaj pani dr powiedziała jednak, że jak na dziecko z dysplazją pięknie przybiera na wadze

    Kawika, przekażę Frankowi Ba, nawet przyłączę się do prośby

    Żonko Sławka, już sprawdzam (miałam to zrobić wczoraj, gdy napisałam tutaj swój post, ale tak jakoś zeszło...)
    ...
    ...
    (ciągle sprawdzam )
    Mam! Patrz, w rzadko spotykanych działaniach niepożądanych stoi jak wół: chwilowa przerwa lub inne trudości w oddychaniu.
    Może to więc to? Tym bardziej, że był to jednorazowy incydent i już się nie powtórzył.

    Tabaluga, Franek bierze ferrum lek, podobno najlepszy z preparatów żelaza, bo nie daje takich silnych objawów ubocznych. Ale w końcu to żelazo.. Przy szczepieniu Synagisem rozmawiałam na ten temat z lekarzem prowadzącym Frania i wobec w miarę przyzwoitej morfologii małego lekarz zdecydowałą o zmniejszeniu dawki. Teraz Franek bierze 2 ml co drugi dzień a nie codziennie. Pamiętasz jak długo Twoje smyki brały żelazo?

    Kordzinka, mróz u nas taki, że..ehm.. zawartość nosa zamarza.. Ja dziś wymiękłam.. Po 1,5 godz spacerze wróciłam z małym do domu, rozpięłam go z bambetli i dospał w wózku w domu jeszcze godzinkę. Jak ja się ciesze, że nie mieszkamy w Jeleniej!! jak się tylko zjeża na dół do miasta od razu koszmarny smog A tu powietrze jak kryształ! Akurat dla naszego smyka Pani dr powiedziała dziś żeby nie wychodzić z nim poniżej -5 st. Idą siarczyste mrozy więc będe musiała zacząć kontrolować temperaturę. (Już kilka dni temu stwierdziłam, że musze sobie kupić na spacery rękawice narciarskie, bo ... nie daję rady, choroba, zmarźluch ze mnie ).

    Aka, Zbysiu, jest ok

    Wpadnę tu jeszcze na chwilkę ino po kąpieli dać znać ile nasz zawodnik wagi ciężkiej dziś waży

  6. #446
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    No ja wiedziaaaałam, że dobrze będzie.

    Nie będe Ci pisała, żebyś się nie przemęczała, bo i tak nie posłuchasz, pewnie chcesz jak najbardziej normalny rytm życia dla reszty rodziny utrzymać.
    Ale pamiętaj - nie za cenę nadmiernego zmęczenia, bo to się na maluszku odbije!

    Buziaki dla Was zostawiam, dobre myśli i modlitwę.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  7. #447
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ngel
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    582

    Domyślnie

    Agnes- ja tylko wpadłam życzyć spokojnej nocki!! Takie jak najlepiej i najdłużej przespanej!! I żeby każda następna była tylko lepsza!
    Ten blask, który inni we mnie dostrzegają
    niech trwa bo dotąd mialam go za mało...

  8. #448
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie

    Cytat Napisał AgnesK
    Tabaluga, Franek bierze ferrum lek, podobno najlepszy z preparatów żelaza, bo nie daje takich silnych objawów ubocznych. Ale w końcu to żelazo.. Przy szczepieniu Synagisem rozmawiałam na ten temat z lekarzem prowadzącym Frania i wobec w miarę przyzwoitej morfologii małego lekarz zdecydowałą o zmniejszeniu dawki. Teraz Franek bierze 2 ml co drugi dzień a nie codziennie. Pamiętasz jak długo Twoje smyki brały żelazo?
    Agnes - Ferrum lek brałam przez cala ciaze ( anemie mialam praktycznie od poczatku), podobno jest najlagodniejszy, a ja i tak mialam duzo skutkow ubocznych, niezbyt fajnych, wiec bole brzuszka i kolki moga po nim byc jak najbardziej.
    chwilowo na sygnaturke pomyslu brak

  9. #449
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Mbz, widzisz! Dziękuję. To zaczynam odliczanie dni do odstawienia Ferrum.

    3.880!

    A do Świąt ma być 4 kg!



    Zapomniałam poprzednim razem napisać, ze jutro mamy okulistę o 16..


    No nic, dobrej nocy, kochani

  10. #450
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Prosimy jutro o fotke Frania, bo dawno nie bylo .

  11. #451
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Aga dobrej nocki Odpoczywaj ile się da Zmieniłas mleko Krasnalkowi? jest lepiej? Waga...no cóż Franio wie jak sprawić nam wszystkim radość
    u nas mróz i śnieg sypieeee strasznieeeee Rękawice narciarskie idealne na spacery, ja się zaopatrzyłam i w wielkie ciepłe buty, no i jest git ja też zmarluch straszny jestem, brrrrr marze o piaszczystej , słonecznej plaży, np w Hiszpani , o ile ja bym dała za takie wakacje

  12. #452

    Domyślnie

    Cytat Napisał magpie101
    Prosimy jutro o fotke Frania, bo dawno nie bylo .
    tak tak
    aaggaa=dżempel.nie mogę się zalogować

  13. #453
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Doberek!

    Aguś, mam nadzieję, że dzisiaj dobrze oboje spaliście w nocy.
    No i waga - piękna!
    Ech, Wy, dwójka Supermanów.
    Jak najkrótszego badania u okulisty życzę i znakomitych wyników.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  14. #454
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Paty
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    2.969

    Domyślnie

    Matka dawaj zdjęcie naszego FORUMOWEGO SYNUSIA

  15. #455
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Paty
    Matka dawaj zdjęcie naszego FORUMOWEGO SYNUSIA
    Ja też chcę zdjęcie.

    I pięknego bałwana proszę ulepić Franiowi.

  16. #456
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar kawika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Małopolska
    Posty
    6.055
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    441

    Domyślnie

    dzień dobry

    miód na serce takie dobre wieści


    całuję Franusia i Glizdeczkę też oczywiście, po równo musi być
    Gdy człowiek wpada na pomysł to jeszcze nie wie co sobie o niego rozbije

    Dom-prawie koniec...

    Komenty

  17. #457
    coolibeer
    Guest
    coolibeer

    Domyślnie

    Witam i pozdrawiam

  18. #458
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    A wpadłąm tu choć raz z rana i Wam dobrego dnia pożyczyć
    Przeczytałam Wasze wpisy i zaraz sie uśmiechnęłam

    Mam chwilkę, bo robaczek dżemeczkę sobie strzelił, ale idzie smrodliwa produkcja, więc zaraz będzie alarm

    Wczoraj był żelazowy dzień, więc nocka taka-se. Ale co tam

    U nas snieg i mróz. - 4st, więc na spacer można iść. Ale już się boję wychodzić z domy.

    Zdjęcie postaram się jakieś zrobić, tzn ja zrobię , zeby tylko Franiu fajną przybrał pozę

    Lecę kochani.
    Cudowni jesteście, wiecie?

  19. #459

    Domyślnie

    Cytat Napisał AgnesK
    Mam! Patrz, w rzadko spotykanych działaniach niepożądanych stoi jak wół: chwilowa przerwa lub inne trudości w oddychaniu.
    Może to więc to? Tym bardziej, że był to jednorazowy incydent i już się nie powtórzył.
    No widzisz, mam nadzieję, że to to!

    Cytat Napisał mbz
    Agnes - Ferrum lek brałam przez cala ciaze ( anemie mialam praktycznie od poczatku), podobno jest najlagodniejszy, a ja i tak mialam duzo skutkow ubocznych, niezbyt fajnych, wiec bole brzuszka i kolki moga po nim byc jak najbardziej.
    Nasz Krasnoludek też brał ferrum lek, ale codziennie musiała, strasznie się wieczorami męczyła, jejku mogły być nawet 2h ciągłego płaczu - może to było od żelaza, a nie prze kolki jak myśleliśmy...

    Cytat Napisał AgnesK
    3.880!

    A do Świąt ma być 4 kg!
    Dużo nie brakuje


    Spokojnej wizyty u okulisty!

  20. #460
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Alunek
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    4.411

    Domyślnie

    Agnes , przesyłam serdeczne pozdrowienia z północy dla całej rodzinki, a w szczególności dla WIELKIEGO, choć maleńkiego bohatera - FRANIA

Strona 23 z 769

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony