dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 493 z 769
Pokaż wyniki od 9.841 do 9.860 z 15365
  1. #9841
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Cytat Napisał EZS Zobacz post
    Będzie dobrze. Było do tej pory, to co ma nie być... A jakby dr coś kwękała, to pojedziesz znowu do profesora a on powie, że jest dobrze. Mówię ci


    No tak.. ale Aga i tak pojedzie sprawdzić doktorów, profesorów.. jak z 5 powie że jest OK to może uwierzy.



    Aga dobrze jest, wszyscy to mówią, ja też Ci to mówię, z Emilem też to przerabiałam

  2. #9842
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Łomatko, bez przesady.. Ja do oczy i tak chyba zbyt lajtowo podchodze zakładając że wszystko jest OCZYWIŚCIE ołrajt.
    A dlaczego zbyt lajtowo? Bo wizyta powinna była miec miejsce w kwietniu. Ponieważ jednak test dobrowzrocznosci frankowej zawsze wypadał dobrze (test polega na tym, że usiłuje przed Frankiem stojacym ok 5-6 m przede mna schować 1 szt ptasiego nabiału - zawsze glizda wypatrzy, więc włączyłam na luziken.
    Ja juz sie boję tych moich luzików, norrrmalnie.
    Jedziemy do bdb pani dr. Jeśli powie, że ok, to uwierzę.
    Jesli powie ze nie ok, bedziemy myslec dalej.
    Ja zakladam plan OK

  3. #9843
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    I tego się trzymaj.
    Szerokiej drogi i spokojnych badań!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  4. #9844
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar aprilka1000
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    okolice Trojmiasta
    Posty
    341

    Domyślnie

    i tak bedzie , bedzie ok . innego planu nie ma , trzymamy kciuki

    Pow.196 m2+15 str.graf.ogrzewanie gaz+kominek z płaszczem , podłoga+góra kalor.

  5. #9845
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Juz się wywnętrzniłam na blogu. Tu podam ino skrót: nerw wzrokowy i siatkówka ok a to najwazniejsze. Franula widzi trójwymiarowo, co jest już w ogóle mistrzostwem świata
    Aaaa...Franio dziś odczytywał zwierzątka z tablicy
    Jedynym, który mogła pokazazywać pani dr byl koń - reagował kląskaniem języczka
    Niestety Frankowi zaczyna iść wada minusowa. 16 mies temu było +0,75, teraz jest -1 i -0,25. Narazie obserwacja, ale mamy pomyślec o rehabilitacji wzroku.
    Gdzie??..Się ino pytam gdzie, bo nie tu
    I wiecie co..zaraz połowa lipca a u nas zero konkretów.. Obiecałam sobie, że nie będe switowala az do urodzin Franka, ale gdy dr mi powiedziała, ze świetną rehab wzroku maja dzieci w przedszkolu integracyjnym w Opolu, to...wymiękłam
    No dobra, na dzis sie wyałtowuje, lecę powystawiać coś na Allegro, bo dzisiejsza wycieczka kosztowała nas jedyne 7 stówek. Fuckandshit.
    Dobra, spadam, bo zacznę smecic a tego chcę uniknąć za wszelka cenę. Zaraz sie obeżrę ptasim nabiałem, jest szansa że mi się poprawi nastrój.

  6. #9846
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Czyli Opole być musi i tyle!

  7. #9847
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Aga będzie git! pani dr powiedziała że do obserwacji, no i dobra....następnym razem bedzie juz super! A Opole będzie tylko cierpliwości
    no i sama będzie się opychać słodkościami...a my to co ? niezasłużyliśmy?

  8. #9848
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Zasłużyliście
    A ja mam kryzior.
    Z podtekstem co to wiecie.
    I więcej nic nie powiem, bo wpadnie Depesia i mnię opieprzy
    A ja się jej boję

  9. #9849
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie



    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  10. #9850
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    swojaczka

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    1.569

    Domyślnie

    Fotki-pierwsza klasa! Natko,cudnie wyglądaszFranio w roli proszącego o słodycz-rozbrajający. Nie umiała bym mu odmówić czekoladki

  11. #9851
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    Cytat Napisał aneta s Zobacz post
    no i sama będzie się opychać słodkościami...a my to co ?
    no właśnie, zmuszony jestem samą czarną kawę bez dodatków sączyć
    a przedszkole w Opolu najwyżej Franek od razu pójdzie do starszaków

  12. #9852
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Noooo wiedziałam kurka wodna
    A dziś u nas tour de pologne jexdzi więc w chałupie siedziec nam trza, drogę Karpacz-JG zamykają

    Swojaczko, ja tej małej gliździe też nie potrafię, tzn potrafię, ale żebyscie widzieli jaką ten cfffaniaczek mine wtedy robi!! Taka podkuweczka klasyczna i na siłę wyciskanie łez..

  13. #9853
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Dobrze, że choc Depsi się jeszcze boisz. Tez nie umiem odmówić moim dzieciakom niczego, a jak maja te proszące bużki i oczka to juz wogóle. byłam na blogu na chwilkę , zdjęcia widziałam - Franula rozbrajajacy no i przeuroczą okularnicę Maciedo twarzy natce w tych okularach . Aga a jak to jest bo Ty tez nosisz okulary, czy możliwe , że dzieciaki dziedziczą wadę wzroku?u nas my 3 - mama , ja i moja siostra jesteśmy slepe jak krety
    Lesiu a ja przy kawie, ptasiego mleczka nie ma ale mleka sobie dolałam

  14. #9854
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Kaśka73
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Skąd
    Wrocław/ Kiełczów
    Posty
    2.530

    Domyślnie

    Cytat Napisał AgnesK Zobacz post
    ale żebyscie widzieli jaką ten cfffaniaczek mine wtedy robi!! Taka podkuweczka klasyczna i na siłę wyciskanie łez..
    ba to jest dowód że w tej małej główce wszelkie trybiki pracują precyzyjnie i on Cię mamo jeszcze zaskoczy teraz pomalutku rozpoznaje sytuację

    a okularnica śliczna i jakaś taka dorosła
    a wada wzroku może być dziedziczna moje córcie obie dostały ją w pakiecie po mnie

  15. #9855
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    No pani dr tak wlasnie mi mówiła, że u Francysia trudno rozstrzygnąć ile cukru w cukrze, czyli ile winy w laserze w jego wadzie.
    Narazie jest dobrze, nie mam zamiaru się zamartwiac tym, co może wyniknąć z wady Frankowej, bo...może sie zatrzyma? Kto to wie?
    Właśnie zauważyliśmy, ze buchnęlismy wczoraj pani dr z gabinetu biedroneczkę!!!
    Franulec zrobił wczoraj taka zadymę w gabinecie, że ...chyba jesteśmy usprawiedliwieni, coo?..
    No pani dr z tego wszystkie spakowala czapkę Frania z aparatami..co się wszyscy naszukaliśmy
    Oszczędze Wam opisu przebiegu badania, ale..nooo...łatwo nie było.
    Franek łatwym przeciwnikiem nie jest

  16. #9856
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    no w końcu to Nasz Franula WalecznyA Ty bys Matka chciała, żeby tak dawał się dotykać i oglądać obcym Babom...

  17. #9857
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    Cytat Napisał aneta s Zobacz post
    Lesiu a ja przy kawie, ptasiego mleczka nie ma ale mleka sobie dolałam
    ale ja tylko czarną bez cukru piję

  18. #9858
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Brrr, najgorsze badania to te wzroku...
    Nie wolno wtedy dzieciom dzielnym niczego odmawiać!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  19. #9859
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Cytat Napisał aneta s Zobacz post
    no w końcu to Nasz Franula WalecznyA Ty bys Matka chciała, żeby tak dawał się dotykać i oglądać obcym Babom...
    jeszcze nie jestem na etapie myślenia o obcych babach, narazie to ciagle MÓJ syneczek

    Cytat Napisał DPS Zobacz post
    Brrr, najgorsze badania to te wzroku...
    Nie wolno wtedy dzieciom dzielnym niczego odmawiać!
    No to dostał wsio, co zakazane - 2 Michałki i (o zgrozo) Happy Meala z McPsiny (wciągnął frytki i soczek, resztą wzgardził) z gorylem
    A dziś za to był super zdrowy obiad bez wspomagaczy

    I na wyjazd już zrobiłam gołąbki - do Opola.

  20. #9860
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    No i oczywiście musiałaś o tych gołąbkach, prawda?
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

Strona 493 z 769

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony